Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neco na tom je. Ja rad hraji dlouha rpg a velmi casto si je po prvni dohrani strihnu rovnou znovu. Kdyz jsem si zvykl na zavedeny system ve hre, tak z toho chci take maximum vytezit. Skoda, ze se mi nepodarilo kvuli financim primo navazat na prvni dil Drakensangu dilem druhym.:-( A take hraji uz od vydani F1 2010 (tedy s prestavkou v zime jako je tomu i v realu) a prestanu az s prichodem F1 2011. Resp. upgraduju.:-)
  • Jasne že hrači traví víc času nad několika hry. Taky z toho co v posledních letech vychází se moc vybírat neda.
  • Třeba zrovna já hraju téměř jen singleplayer, protože u většiny her není multiplayer nic moc, třeba u CoD je to jen velká kupa nudy - To ovšem neznamená že ho odsuzuju, někdy si moc rád zahraji MP. Jednotlivé tituly nehraji příliš dlouho, rád si pročtu všechny věci, úkoly a shlédnu (jiné slovo mě nenapadlo) příběh. Když to jde tak si rád odemknu různé EXTRA věci (př. Far Cry 2 - hledání diamantů, úkrytů atd.) a rád si i jen tak, bez přemýšlení oddechnu tím že si v té hře dělám co chci (př. GTA IV - Blbnutí s auty a policajty :D atd.) ale rozhodně uvítám nové hry a nezabývám se zbytečně dlouho staršími, ale ovšem pokud mě nadchly tak se k ním za čas moc rád vrátím.

    - Hraju to co mě baví a tak dlouho jak mě to baví *3*
  • nemusim bejt zadnej genius na to, abych predpokladal ze ne kazdy bude kazdej mesic vyhazovat za hru pres litr, jen proto aby si ji na 3 hodiny zahral... kazdej normalni clovek si vybira hru podle toho jak dlouho ho bude bavit / jestli ji ma s kym hrat / podle zanru kterej ho bavi...
    ----
    a vsechny ty DRM, online passy hracum ten zazitek akorat ku***
    • Jenže to nemužeš brát podle toho jak to funguje tady v ČR.
      • dobre, nerikam ... ale zkus mi ukazat zemi kde kazdej manik vyhazuje kazdej mesic, x tisic za hry... aniz by nad tim alespon chvili premejslel nerikam ze to tak funguje jen v CR.. (stejne jsme maly trh), ale bude to dost podobne fungovat i ve svete, kazdej bude chtit svoje prachy nejlip zuzitkovat v pomeru zabava/delka/cena... a pokud se posledni dobou "vyrobci" her divi ze se jim neprodava.. tak by si mozna meli uvedomit ze kdyz stlaci prvni dve hodnoty temer na nulu (popr- zabava bude, ale s dalsima tisici DLC + minitransakci) kam zahucite za cenu, za kterou jste si tu hru uz jednou koupil.. tak to ani nema smysl resit.. *11*
        • jenom bych rad dodal, ze mam pocit ze si z nas EA/ ubisoft chtej deal jen cviceny opicky na koupi jejich zbozi (nerikam jen EA/U, myslim tim vsechny velke spolecnosti), opravdu se mi nelibi jejich "modni" trend DLC.. (ktere X let predtim byvali zadara), ale ted uz jeste pred vydanim hry, ma kolikrat DLC pripravene na den po startu prodeje... proc? neni to k bliti? opravdu z nas musej ty studia vycucat kazdej cent ? (euro/ korunu), proc bych mel davat za priblble obleceni, dve auta navic davat 5€ ? opravdu to nemohli pribalit do te hry? je to takovy problem? kdyby DLC alespon omezily ze vyjde jedno, tak to chapu... ale ze jich vydaji pres 50 k 1 hre.. v cene mezi 0,99-4,99$, ano vadi mi to.. kdybych si chtel totiz koupit vsechny zahucim tam presne za cenu za kterou jsem si hru koupil? ale proc.. X let predtim byla podpora her po koupi normalni vec, ja osobne uz jen ocekavam kdy zpoplatni patche.. a za nejvetsi prasarnu povazuju to, s jakou slavou kolikrat DLC uvadeji na trh.. (jako by jsme meli bejt radi, ZE TA HRA VUBEC vysla.. a oni k ni este neco dodelali), opravdu se mi soucasny trh her nelibi, mnohem lip ted na me pusobi apple store, kde si hru koupite a vychazeji updaty s novyma lvlma zdarma.. ovsem i na apple storu jsou vyjimka .. (velke firmy opet.. EA/gameloft), ktere nabizeji ze si do jejich her muzete koupit virtualni penize za 4,99$ apod.
          -----
          opravdu mi soucasna pozice trhu vadi, je mi jedno jestli to nekomu vyhovuje, ale s vetsinou meho okoli se shodnu v tom, ze herni trh neni o nicem jinym nez o prachach, vyjimky jsou indie games (resp. studia ktere nemaji prachy na to, aby mohli vydavat 60x titul kazdy rok za sebou s minimem inovaci) a tak se snazi zaujmout napady..
  • Jsou-li prachy budoucnost, má k nim Activision a EA monopol.
  • uz cela cod je hrozna drzost, stupidita... jedine modern warfare jeste za neco stoji, a posledni druhej dil se dal hrat, jinak odpad... nechapu jak si hru na 6hodin muze za ty prachy koupit. *8* *8*
    • Multiplayer? Je tomu věnovaný v podstatě celý článek...
      • Jakej MP? Ten, který už nemá cenu hrát, protože activision trhá komunitu na stále menší a menší kousky. Ta hra, kterou kupujete každý rok s úplně stejným obsahem. Když mluvím o PG, tak CoD je prostě mrtvé.
        Tak proto CoD už snad jenom kvůli singlu, který ale taky za moc už nestojí.
  • Ať ten paňáca z Activisionu raději o DLC mlčí. Protože to co oni vydavají jako DLC pro CoD, je nehorázný výsměch a drzost...
  • Oni nový značky vůbec netvoří a diví se, že lidi teda kupují jen ty, co jsou již zavedený??? Vždyť od teď do Vánoc vyjde snad jen Dead Island a Hard Reset jako nová značka. Jinak to jsou jen pokračování - MW3, BF3, Skyrim, Trackmania 2, nový Heroes, Stronghold 3, pokračování Batmana, Red Orchestry, Serious Sama, Assassina, NFS, pak Resistance 3, GoW 3... *10* *12* *16*
    • Vyjde dragon¤s dogma, rage, dark souls, Lord of the Rings: War in the North a rada dalsich. A pokud je pokracovani kvalitni, tak proti nemu vubec nic nemam. Jsem rad ze vyjde skyrim, uncharted a hromada dalsich kvalitnich pokracovani.
      • dark souls je tiez pokracovanie LotR je tiez stara filmova a herna znacka, hlavne by to chcelo nejake nove prisery nez tie posrane zombie kazdej druhej hre omg.
  • hráči kupují méně titulů, ale hrají je déle A proto zruší singleplayer a udělají všechno proto aby nemělo cenu hrát moc dlouho multi. hold když chcete vydávat hru jednou za rok nesmí to hráče moc dlouho bavit
  • Nemůžu si pomoct ale skoro s ničím co Eric Hirshberg říká nesouhlasím *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit