Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si myslim že ten pán vůbec neví o čem mluví. Hráči si neužívaj delší čas s jednou hrou proto že by je to nějak moc bavilo, ale pro to že na to aby si koupil 3-4 nové hry měsíčně prostě nejsou peníze a nebo se jim je nechce platit za klony a další díly stále stejných her čímž se dostávám i ktěm pokračováním mě by zajímalo jak ten člověk zjistil že lidi nechtějí nové značky z prodejů to asi nebude protože 90% AAA titulů co vyšlo a vyjde tenhle rok bylo je a ještě bude pokračování nějaké série. I když ono taky co čekat o člověka z Activisionu *7*
    • S pokracovanim uspesne znacky mas proste mnohem vetsi jistotu prodeju. S tim bohuzel nic nenadelame.
  • walltar
    To by mě zajímalo jak se to těm hráčům daří. Mě dnešní hra vydrží tak 1/10 času než dřív.
  • Díky bohu, že to tvůrci her chápou. Letos na podzim koupím GoW3, FIFA12, Battlefield3 a Forzu4. Díky tomu mám v podstatě na rok vystaráno :)
  • uz cela cod je hrozna drzost, stupidita... jedine modern warfare jeste za neco stoji, a posledni druhej dil se dal hrat, jinak odpad... nechapu jak si hru na 6hodin muze za ty prachy koupit. *8* *8*
    • Multiplayer? Je tomu věnovaný v podstatě celý článek...
      • Jakej MP? Ten, který už nemá cenu hrát, protože activision trhá komunitu na stále menší a menší kousky. Ta hra, kterou kupujete každý rok s úplně stejným obsahem. Když mluvím o PG, tak CoD je prostě mrtvé.
        Tak proto CoD už snad jenom kvůli singlu, který ale taky za moc už nestojí.
  • trolo
    zase dalsi prorok. a co sa tyka DLC:.. nemam nic proti ale musi to mat nejaku hodnotu a nie lol 3 skiny pre zbrane 1 mapa a bum 20€ ... ha ha ha. to neni DLC ale OJEB


    a k tomu ze hraci hraju menej titulov... ak tym myslel ze si vyberam len kvalitne a tie ktore ma budu bavit tak ano mas pravdu. musi mat IQ aspon nad 150 ked na to prisiel sam
  • Ano hraci chteji mene her,ktere pak hraji delsi dobu.Proto vydavaji COD kazdy rok? *1*
  • Mopped
    Nejlepší možná investice bude v nejbližší době na GOG.com.
    Právě tam vyšla Ultima 1,2,3, což je krásný výlet do herní historie, ale hlavně to znamená, že budou následovat další díly a u nich člověk zažije rozhodně větší porci zábavy než u většiny dnešních titulů. A herní doba bude taky někde jinde, i bez posraných DLC.
  • Ethy
    To jde trošku proti sobě ne ? Když to Boby Kotíků ví, tak proč vydává CoD jako na bězícím páse ?? Kdyby vydal jedno za roky tak je to akorát :)
  • Neco na tom je. Ja rad hraji dlouha rpg a velmi casto si je po prvni dohrani strihnu rovnou znovu. Kdyz jsem si zvykl na zavedeny system ve hre, tak z toho chci take maximum vytezit. Skoda, ze se mi nepodarilo kvuli financim primo navazat na prvni dil Drakensangu dilem druhym.:-( A take hraji uz od vydani F1 2010 (tedy s prestavkou v zime jako je tomu i v realu) a prestanu az s prichodem F1 2011. Resp. upgraduju.:-)
  • " Změna je v tom smyslu, že jsou hry propracovanější, protože spolu s propojeným online zážitkem jsou také delší než bývaly“.

    ROFL ... takže to si nezná Ultimu Underworld a Daggerfall

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit