Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P.S.
    jinak všechno o diablu 3 uz bylo povezeno a napsano nema smysl to znova opakovat, nektere lidi nepresvedcite a hrajou to... Nejde jen o aukci ale o celkovy graficky dizajn, atmosferu, pribeh, vyber postav, komicke bosse atd.
  • sry tohle mela byt reakce dolu
  • ja si nedavno chtel obnovit account ve wowku a i tam je situace s boty v random battlegroundech katastrofalni a nic s tim nedelaji. random bg byla pro me jedina zabava ve wowku totiž normalni eng game content (pve i pvp) je jen pro nolifery, bez uražky
  • Jako to Diablo 3 by klidne zvladnul i PS2 *2*
    • Nezvládnul, nato nemá technické možnosti.
  • no super, takze pro konzole najednou neni problem offline-D3 ?
    • rekl bych, ze na ps4 nebudes moci hrat zadnou hru offline :-) nejspis tu bude nejaka uzasna socialni sluzba ke ktere se prihlasis hned jak ps4 zapnes a kdo vi treba se dockas i mesicnich poplatku :D
      • tak urcite ono uz staci to jak ps4 bude sama dle vaseho predchoziho hrani urcovat jake hry se vam libi a ty vam stahne a nainstaluje aniz by jste teo chteli *1* uz staci zadat jen cislo karty a ps4 je i sama koupi *1* *1* *1*
    • life28
      Diablo 3 na PS4 nebude offline, bude streamovany rovnako ako na pc. U PS3 nie som si isty
      • hm asi jo, opno to v clanku je popsane trosku zavadejicim zpusobem, ale je fakt ze se to nevylucuje
        • Overwatch
          O tomhle Metzen vůbec nemluvil a není to zmíněno ani v tiskovce, ani na webu.
  • Už teď je mi líto té spousty uklikaných a mrtvých Dualshocků 4... *1*
    • Hral jsem celou radu hack and slash RPGcek a nikdy jsem na zadnem neznicil mys. Dokonce si nepamatuji, ze bych vubec nekdy menil mys kvuli hlavnim tlacitkum. Vetsinou mi prestalo fungovat kolecko nebo senzor.
      • To asi hraješ málo :D Mě u mé bývalé MX518 odešlo právě tlačítko, levé. Říkal jsem si, že by bylo zajímavé zjistit, kolik za těch pár let najezdila kilometrů při tom, jak často u toho sedím *1*
  • prudislav
    jen by mě zajímalo jestli D3 pujde na PSku i offline :-D Jestli jo tak by mě to jako vlastníka PC verze docela naštvalo
  • Tak na PC už je to po patchich plnohodnotna hra , tak už jim nic nebraní to vydat na PS 3 , 4. *1*
    • Ani bych neřekl, otravná aukce je tam stále, "nadupované" itemy také, scamming a otravní gold sellers jakbysmet, v craftu stále utápíš mraky peněz bez výsledku, boty nikdo neřeší a z mobů padá pořád stejný trash bez ohledu na to, jaký máš level MP/MF/Paragon, těch pár vylepšení, co přidali na tom nic moc nezměnilo no a PvP je naprostý výsměch. Takže jediné, co se změnilo, je věková hranice hráčů schopných tohle hrát a to ze šesti na tři roky *15*
      • nesouhlasim, hraj HC a boti te tak trapit nebudou, na global chatu nejsem a tak me zadny gold seller netrapi, s MF 400+ padaji unikaty celkem casto, otravna aukce ?? jak te otravuje ? nemusis na ni nikdy vubec kliknout...takze vsechno vymluvy. Jedine co mi vadi je nutnost byt neustale pripojeny na net, protoze lagy nebo nejaky vypadek na HC byva osudovy. Nicmene Blizz hodne vylepsil padani jejich serveru, ktere je posledni dobou v podstate nulove. A co se craftu tyka, tak diky novym receptum jsem vycraftil za 1/10 ceny itemy v radu milionu...jasne jsou SB, ale to me az tak netrapi.
        • aukce je otravna uz jen tim ze tam je, je to součast hry tak k čemu bych chodil farmit bosse, když na to mužu kliknout a koupit si nejlepší item.
          • Shania
            A co s tím nejlepším iteme budeš dělat joe? Stat ve měste? I když si ty lepší věci koupí, tak je stejně použiješ na to aby jsi něco zabijel.
        • Když ti to vadí, hraj HC, to není žádný argument, Blizzard už se měl o tohle dávno postarat, ale jelikož jim hráči používající boty generují zisk, nezajímá je to, stačí se podívat na ofic. fórum, na kterém se to podobnými stížnostmi jen hemží a to stejné v případě dupování itemů.
          Nemluvím o global chatu, mluvím o tom, jak ti chodí od gold sellerů invite do friendů. Nemluvím o tom, jak často unikátní věci padají, mluvím o jejich kvalitě a s tím je spojená aukce, kdy prostě radost z vlastního dobrého dropu tu není, protože ti padne kulové a pokud chceš nějaký progres na postavě, z 90% musíš equip nakupovat na AH (během 500 odehraných hodin na infernu mi nepadl jediný item, který by byl byť jen sebemenší upgrade pro barbara, nejdražší item, který jsem kdy prodal byl za 140M a za to si momentálně také koupím prd). Vidíš, na nutnost být stále online jsem úplně zapomněl. No a tohle nejsou žádné výmluvy, to jsou holá fakta.
          Ale i přes tohle všechno hraji dál, když zrovna není co dělat v mé oblíbené MMO, zaskočím si na hodinku i dvě do D3.
          • na orig foru je spousta kecu a konspiracnich teorii. Faktem je, ze omezit botovani se zatim nepovedlo poradne nikomu a nikde. Je to stejny fight jako s antipiratskyma ochranama. Asi jsi hodne popularni, protoze me zadny invite, od nikoho koho neznam nikdy neprisel :D

            Co se tyka progresu postavy, tak pokud chces za mesic farmit inferno na MP10, tak ano bez aukce a kupovani goldu to nejde, ale jinak D3 je venku pul roku a na foru uz si lidi nekolik mesicu stezuji, ze jim nikdo nekupuje ty jejich predrazene TOP unikaty, protoze je naplneny trh. Stejne tak na forech ctu...zakladam noveho barbara, mam budget 800M co mu mam na 60lvl koupit ? Takze ano, lidi prijdou, za par euro si koupi tunu goldu nakoupi unikaty, jejichz vlastnosti jsou nekde na 70% maxima a pak koukaji, ze at farmi jak farmi, tak jim nepadne nic lepsiho...nerikam, ze to je tvuj pripad.
            • No jo, s těmi cenami máš pravdu, nad tím prostě jen můžeš kroutit hlavou, zrovna včera jsem se zasmál, když jsem viděl, že např. klasické kalhoty s vysokým základním statem, vitalitou a resisty zkoušejí prodávat lidi např. za 10M a legendární kalhoty Depth Diggers v podstatě se stejnými staty třeba za 50M i víc, lidi prostě nemají soudnost. No a ti, co do toho strkají ještě navíc eura, tak o těch se nebudu ani vyjadřovat a že jich pár znám i ze svého okolí. Nejlepší je pak vidět jejich statistiky, zabito 1500 elit a přitom postava má 250k dps, to se můžeš jen pousmát, no ale je to jejich volba.
          • Strávil si viac ako 500 hodín hraním podľa teba "neplnohodnotnej" hry... Nebudeš ty predseda masochistického krúžku? *15*
            • No veď ani ja som o masochistickom krúžku nenapísal nič zlé - proti gustu žiadny dišputát. *15*
            • No a? Já o D3 nikde neřekl, že to je hovadina a že mě to nebaví a že to nehraju, jen jsem tu vyjmenoval několik záporů, které hru trápí od začátku a se kterými B nic nedělá a tedy nesouhlasil jsem s názorem, že jde konečně o plnohodnotnou hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit