Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pise to snad nekdo nekde? Problem je v nevzdelanosti mas, v tom ze lide pouzivaji cizi slova jejichz vyznam neznaji ve spatnem kontextu a pricinou je spatny preklad trendy pojmu social. Pojmy sociální a společenský nejsou synonyma, mají různý a nezáměnný význam.
  • ales.smutny
    Takže ono je slovo socialní už nečeské? To jsou mi novinky... Ne, problém je pouze ve změně vnímání významu onoho slova. Překlad social jako sociální skutečně není špatný, pouze je synonymem ke společenskému.
  • Já žádné sociální kraviny ve hrách NECHCI!!!!!!! Obtěžují mě, zdržují jsou ZBYTEČNÉ! Patřím ejště do staré školy a jsem zvyklý zapnout hru a hrát. Pro příklad dnes včera ráno jsem si chtěl zahrát SC Conviction a kvůli uplay a celému ubisoft launcheru, který se nemohl připojit k serverům, kvůli výpadku služby, jsem nemohl spustit hru a hrát, musel jsem čekat dvě hodiny než se to spustí. A pak jsem stejně musel počkat až se načte meníčko uplay a objeví se tlačítko play kdy jsem konečně mohl začít hrát!! Tohle je pro mě naprosto nepřípustné. Chci hrát vždy pořád i když jsem mimo internet a už vůbec nepotřebuji správce videoherrních přátel které si budu moci řadit do okýnek, psát si co si dnes myslím a podobně. Chci hrát né hledat buchtu na intimity po lance proboha. Tohle je tak možná pro onlajnovky né pro normální hry. Takže žádná nutnost ježiši. Už jen příchod facebooku a všichni si sedají na zadek jak je před nimi výborná věc co vydělává prachy. Vydělává protože lidi josu blbý a mají potřebu se ukazovat. Jinak je to hovadina a Zuckerberg nebo jak se jmenuje se jen tiše směje jak ho ty miliony blbých lidí živí.
  • To ze ma slovo vice vyznamu a lze prelozit ruzne neznamena, ze tyto muzes libovolne zamenovat, tupce. Proto jsem take uvedl, ze spousta troubu nezna vyznam slova socialni a pouziva ho nesmyslne pri spatnem prekladu anglickeho slova social.
  • ax jo mudrlante, sezen si slovnik co ma vic jak jedno vyznamove vysvetleni daneho slova...
  • facebook pohaneji vztahem posedle zeny, socialni funkce v hrach je business bublina ktera splaskne podobne jako 3D
  • Jasne ze slovo socialni ztraci svuj vyznam, kdyz je tu spousta debilu, kteri netusi jeho vyznam a anglicke slovo social preklada jako socialni misto spolecenske. A to vcetne autoru v mediich.

    Mimochidem, mate rozbiy web, uz nekolik dni tu nejde psat z androidu. Za prve jsou tu silene odezvy a za druhe se pri psani neustale zavira virtualni klavesnice.
  • Osobne tento smer vice nez vitam, tak lepe pro me. Alespon budu mit vice casu na jine veci nez hrani her nebo si vice uziji starsi hry bez techto blbosti. Spise to vidim na vice uzivani te nejskvelejsi hry na svete, a to sveho vlastniho zivota *5*.
  • Svět se v řiť obrací a to i ten virtuální.
  • *11*
  • pekna pitomost,zase jeden kok*t promluvil...
  • ....tak jako se utahuji sroubecky ve state, tak se zacinaji utahovat sroubecky ve hrach, ale stado buci jen vic a vic a jeste vic a vyrobci a prodejci si mnou ruce, myslim ze mi zvoni hrana a pomalu a jiste se vyrovnavam s faktem, ze hrani her pro me konci, nehodlam se ucastnit techto radoby pomucek pro hrace, ktere jenom zastiraji uplne jiny ucel ke kteremu budou pouzity, jak uz tady nekdo napsal, tohle si opravdu strcte....
  • Hairy_Ass
    Dřív se lidé taky se svými výsledky chlubili a nepotřebovali k tomu být imrvére připojený na nějakou tzv. sociální síť.
  • skaven123
    ..minuskarom: stavme sa ;)
  • Kr.Pa
    Social ve hrách je nemoc, ne free to play !
  • skaven123
    idu na to mudro, povedali A - socializacia ale nie B - DRM :)
    podla mna cim viac sa bude ''socializovat'' v hrach, tym viac u tradicnych hracov bude prevladat stahovanie rozlicnych crackov
  • At si vsechny ty socialni kraviny strcej do .... !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit