Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheLordoftheNonsense
    No a pointa?
  • TheLordoftheNonsense
    Nic trefnějšího snad nemohlo být ani řečeno.
  • TheLordoftheNonsense
    Prej by se mohlo jednat o tituly zábavné... mohlo? CoD2 mohlo by být zábavné? Každopádně víme o co Activisionu jde... ždímáme, ždímáme, dokud teče!
  • spis almost definitive edition, protoze zadna neni dost kompletni, aby se nedala prifouknout dalsim dlc v pripade zajmu *5*
  • Nic víc si nepřeji víc. Co se týká SP Hry, tak Finest hour byl pro mě revolucí (možná proto, že to byla má první střílečka na PS2, po Medal Of Honor Finest Hour). MP část mě zaujala nejvíc v Call Of Duty World At War, MW1 a BO1.Nejvíce mi chybí nějaký editor map, který by jistě posunul zábavu o několik stupňů víš, ale bohužel tyto velké korporace by neradi přišli o výdělek, tak nás raději zásobují DLC packy a Season Passy, které mnohdy stojí víc než samotná hra. Možná jsem staromódní, ale dříve jsem raději koupil hru třeba za 2000 Kč s jistotou plného obsahu, než dnes, kdy za cenu zhruba 1 500 Kč koupím jakousi Share verzi hry, kdy musím za další epizody (DLC Packy) platit jak Alík. Ale hlavním přáním je, aby se série vrátila do staršího (reálnějšího) období, než je nyní. Ostatně Titanfal si mohu záhrát i bez Titulu COD *5* .
  • Uz takhle je v jednotlivych dilech zmatek a ted si jeste predstavte za kazdym nazvem Definitive / Ultimate Edition. *7*
  • Jack1947
    Taky dochází mozková hmota která by "furt" "něco" vymejšlela žee.
  • a ja som myslel že doteraz robily len remastery
  • Jack1947
    Podle mne se to hraje dlouho potom viz třeba Enemy territory (jasně to je kultovní hra).
  • A kolik budou stát když i takový MW 1 na steamu stojí kolem 24 eček :D
  • Jack1947
    Remaster of the remaster edition of the year. *3*
  • Dit každej novej díl co vychází jednou za rok je remaster toho předchozího *1*
  • Co je špatnýho na tom, když se vezme starší produkt (film, hra) a převede se do nového kabátu, případně opraví technické nedostatky? Já si třeba remasterovanýho Kmotra (filmy) koupil a vůbec toho nelituju. A dovedu si dost dobře představit, že bych si koupil třeba remasterovanej Gothic, nebo mojí srdcovku Kotor.
  • Rejsek
    Chime, věřím, že kloub máš vymknutý ty a jsi kvůli bolesti nadopovaný morfinem, či jiným omamným analgetikem a nevíš co říkáš *4*
  • ZvacA
    Remasterovat CoD je vcelku škoda, ta grafika tam vypadá pořád k světu. Leda že by z toho chtěli udělat takovýto remake - https://youtu.be/mPk2k0ZYt20?t=1m9s
  • Ironií je, že kdyby se do toho pustili, tak by to na konci vypadalo úplně stejně.
  • CoD 2 bych prosil.
  • čo keby spojili všetky dieli dokopy a tak by vznikla namiesto hodinovej kampane 2 hodinová kampaň ? :D :D :D
  • že zrovna oni co chrlí jeden cod za druhým bez nápadu a to poslední dokonce v hardcore humus grafice at se jdou vy...
  • "Activison přemýšlí nad vydojením dalších prachů ze starších dílů Call of Duty"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit