Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Ono nestačí, že v zásadě vydávaj furt tu samou hru dokola a jednou za 3 roky trochu přeleštěj textury, oni budou DOSLOVA vydávat ty samý hry znova *1*

    Activision překonal všechna moje očekávání.
    • Ja bych ten remaster klidne hral, pokud zachovaji i puvodni koncept dedikovanych serveru a moznost si pridavat vlastni mapy..... - pokud by hru "otevreli" moderum, tak by se to mozna i dobre hralo *1*

      Ona puvodni hratelnost se s dalsim a dalsim dilem vytraci vice a vice.....respektive je tu uz smes uplne vseho (neco jako kdyz pejsek a kocicka vari dort).

      Uz mi tam snad chybi jen MONNNSTERRRR KILLLL!!!!
  • Magister_Peditum
    Já měl za to, že remastery vydávaj každej rok, akorát tam hodí jinou číslovku za název. *15*
  • Počkať počkať, ja som myslel, že vydávajú remastri každý rok *8*
    • No, ale proč si nepřivydělat na zremastrování remástrů...?
  • walltar
    Tak tomuhle se člověk může jen smát. *1*
    • Corvus
      Přesně to mě okamžitě napadlo, když jsem si přečetl titulek. *1*
  • čo keby spojili všetky dieli dokopy a tak by vznikla namiesto hodinovej kampane 2 hodinová kampaň ? :D :D :D
  • Princ.Jablon
    Takže přidaj lepší stínování do CoD 1 a budou to prodávat za 60 éček?
    • Keyz
      Snad se někdy dočkáme i remasteru již remasterované verze. Remasterované verze také časem zastarají a bude vhodné je znovu remasterovat *1*
      • Jack1947
        Počkej za rok Definitive remaster developers mega edition.
        • remaster of the year edition *1*
          • Jack1947
            Remaster of the remaster edition of the year. *3*
      • Princ.Jablon
        *1*
  • a ja som myslel že doteraz robily len remastery
    • TheLordoftheNonsense
      Nic trefnějšího snad nemohlo být ani řečeno.
  • Krescz
    jejich zaměstnancům už musí hrabat...X let dělat pořád tu stejnou hru a když má přijít změna tam jim nařídí remaster *15*
  • del0
    Tahle zpráva by se hodila spíš na apríla.
  • *15* tak tohle uz je moc ... ale co.. blbcu co to bude kupovat bude vzdy dost *3*
    • člověk, kterému se líbí stejnej herní mechanismus furt dokola a chce si u nějaké takové simple střílečky zarelaxovat, není blbec, jenom hold člověk s určitým vkusem. Mně taky AC nepřestane bavit, nikdy, spíš by mě nebavilo furt stejné prostředí v té hře, a to se každej rok mění a každej rok si mohu zahrát jinou éru v jiném krásném městě s novým sympatickým vražedným hrdinou, poznávat kulturu a zajímavou minulost těchto zemí, procházet se jimi..jop, tož tak :)
      každopádně to nemění fakt, že activision cod už jenom vyžírá, protože každej rok se narodí milióny dětí, které se za nějakou dobu dostanou k cod, a jelikož ho předtím nehrály, koupí si nevědomky padesátej díl přes kopírku..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit