Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Ono nestačí, že v zásadě vydávaj furt tu samou hru dokola a jednou za 3 roky trochu přeleštěj textury, oni budou DOSLOVA vydávat ty samý hry znova *1*

    Activision překonal všechna moje očekávání.
  • Přesně vím jak ten remaster bude probíhat. Vezmou propracovanější PC verze jednotlivých dílu, trochu je učešou a naportují na současné konzole a pak hráčům pustí pár srovnávacích videí kde bude patrný rozdíl proti Xbox 360. A voalá.
    Třeba takový GoW. Ultimate Edition vytvořili People Can Fly, jenže v roce 2007 se to jmenovalo PC verze GoW a proto se stávající remaster PC vyhnul. Kdo by si kupoval tu samou hru dvakrát že?! *6*
  • XorxoxTalarius
    Takze ... az udelaji remaster prvniho COD (samozrejme zacnou Modern Warfare jelikoz WW2 neni dostatecne sexy a muselo se u nej aspon trochu premyslet), tak se muzeme pripravit na COD kazdy pul rok *1*
  • Jack1947
    Počkej za rok Definitive remaster developers mega edition.
  • Princ.Jablon
    *1*
  • Ty jo, bych hned vrátil dobu z COD 1. Pavlov only snipa. *5*
  • to bylo schvalne remake/remaster station k nicemu jinymu to dobry neni *5*
  • nehlede na to, ze filmovy remaky jsou stejny zlo jak ty herni. a kolikrat jsou spis k placi nez k pobaveni
  • Jack1947
    Hlavně mám kravatáky u řitního otvoru, tak jo no...

    I když MW1 ještě nemělo takový přísun do zad se respawnujících nepřátel... u BO si tak moc jistý nejsem a opět se jen dokazuje fakt že hlavní jsou až peníze pak to ostatní ale defakto když oni to zaplatí a budou vrnět blahem tak kein problem ne? *12*
  • Audi?
  • Corvus
    Přesně to mě okamžitě napadlo, když jsem si přečetl titulek. *1*
  • Jack1947
    Musím se zasmát, jak anonymové nemají edit, hahahah. Rape station měl patrně na mysli. Hoch...
  • walltar
    Tak si přečti článek... "Hirshberg nic nepotvrdil ani blíže nenaznačil, on sám by si však prý moc rád zahrál aktualizovaný Modern Warfare či první Black Ops."

    Ty jen podceňuješ blbost typického kravaťáka.
  • Jack1947
    Počkej? takže ty si už zapoměl na COD-UO- 2 nebo marná snaha to přece nikdo nebude remasterovat. Lool. *7* *3*
  • Remake se nerovná remaster.
    A nenacházejte pořád paralelu mezi filmovým a herním médiem. Jsou to dvě samostatné platformy, se svými vlastními nepřenosnými specifiky.
  • Keyz
    Snad se někdy dočkáme i remasteru již remasterované verze. Remasterované verze také časem zastarají a bude vhodné je znovu remasterovat *1*
  • Vy co se tomu smějete jste asi nikdy v životě nebyli na remacích jako Spider-man nebo Super-man, že? Prostě to, co je v oblasti filmu už v podstatě norma se dostává čím dál, tím víc i do her. Fakt katastrofa.
  • walltar
    Ty není potřeba přidávat, ty jak v MW, tak v BO byly vždycky.
  • *15* tak tohle uz je moc ... ale co.. blbcu co to bude kupovat bude vzdy dost *3*
  • Princ.Jablon
    Racing Station 4?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit