Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je sakra nechutnej mlaskavej hlas, sem to video musel vypnout.
  • danny_the_hound
    Mimochodom k tomu Česku -- svoje drobné cameo (viď výrobca) malo už v predošlom DeusEx *3*

    Ktovie, či v Eidose náhodou nerobí nejaký čech či moravák *7*
  • Rozumím že se jedná o nicneříkající příwspěvek, ale tohle mi opravdu nedá jinak ->

    "Měli bychom se též dočkat vylepšené umělé inteligence, která dynamicky reaguje na počínání hráče, a je schopná zaútočit i ze zálohy."

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAA

    A teď tu o Popelce.
  • Malleth
    Co se dá dělat, moje obavy z toho že bude zase celá hra žlutá se naplňujou a ani ve snu by mě nenapadlo že vytáhnou zase Jensena jako protagonistu. Na druhou stranu můžem bejt rádi že z toho neudělali onlinovku,
    • zluty filtr ma svuj duvod, kterej je nad tvoje chapani.
    • C-BEAM
      priznám sa, že mne sa ten žltý filter v kombinácii s takýmto vizuálom páčil. Pozrel som si aj ten mod ktorý ho odstraňuje a imho nevyzerá to bez filtru lepšie, už to nepôsobilo tak atmosfericky.
  • tak po traileru jsem nadšený ještě více. sice možná více akce než bylo třeba, ale obrovský hype anyway... navíc Praha opravdu vypadá jako Praha, což je skvělé! jdu rozjet deus ex :)
    • taky už stahuji DE:HR
  • Lukyz
    A už je tu první trailer: https://www.youtube.com/watch?v=q2kd7F3YFz8

    Akorát chybí datum vydání *8*
    • srandovne ako ta Policie rozprava po rusky ci ako, zdaleko to nepripomina cestinu, skoda
      • SalemCZ
        za 15 let tu bude víc Rusáků než Čechů
        • musim sa opravit je to Srbstina a slovicko UMUKNI tam padlo z vysielacky policajtov pri zatykani, rozpraval som sa s jednym srbom ale stale ako dokazu to takto pos*at a nenajst si nejakeho cecha co im to normalne nadabuje...
    • C-BEAM
      ďalší do počtu "epických" trailerov plných klišé a lietajúcich handrových panákov s hlavným enemákom v duchu pána Adolfa. Ani to vizuálne pozlátko už tak neohromí ako pred rokmi.
    • podle toho začatku kdy je Adam bezvládný pod hladinou to vypadá že to bude navazovat na konec, kdy se hráč rozhodl vyhodit cele to zařízení do vzduchu .
      • bude se to odehrávat dva roky poté. Ten záběr je jen pro navázání na motiv Ikara podle mě.
        • I tak budou muset ukazat, jak vlastne prvni dil dopadl, takze to muze byt jak pise Jarin a ja si to myslim taky.
          • Myslím, že ukázat nemusí vůbec nic, vyprávění může mít mezery. Jde jen o to, jestli na to budou mít koule, přece jen většina hráčů je fixovaná na doslovnost :o)
            • Ta rozhodnutí postrádala smysl tak jako tak. Buď žádné z nich nemělo na svět dopad, nebo všechna vedla ke stejnému výsledku (Ilumináti, UNATCO, šedá smrt atd.). Human Revolution je prequel, ergo budoucnost už byla napsaná prvním dílem.
            • danny_the_hound
              Jansen v mori by mohol teoreticky indikovať naviazanie na 4. koniec (v ktorom sa hráč rozhodol nestlačiť žiadne tlačítko). Myslím, že to bolo len v tomto prípade, čo sa po titulkoch prehrala táto "cutscéna".

              Ešte je ale aj celkom dobre možné, že podobne ako v prípade prvého DeusEx (resp DeusEx: Invisible War) skombinujú všetky konce dokopy.
            • jasně že nemusí ,ale příjde mi to fér říct jak to vlastně dopadlo, ikdyž můžou říct ,že je jedno jak se hráč v HR rozhodne ,že to stejně vedlo k tomu samému ,ale v tom případě by postradaly smysl všechny konce a vlastne naše,vaše rozhodnutí. Mohlo by to být na způsob Mass Effectu kde by se z uložených pozic vzalo rozhodnutí a podle toho by byl ůvodní filmeček ve kterém by bylo vysvětleno co se děje v navaznosti na zvolený konec .
          • jo tak, už jsem to pochopil. všechno je možné no :)
        • i to je možné ,nicméně to se navzájem nevylučuje ;) muže se to odehrávat dva roky po jedničce ,mohli ho tam najít a mohl se zotavovat ,mohli ho naklonovat a má vzpomínky kdo ví ... a třeba je to uplně jinak *1*
  • „Překvapivější(čárka) než jsme čekali.“ Po než totiž následuje sloveso v jiném tvaru než v infinitivu. Nemáte zač.
  • Přestaňte laskavě psát že něco odehrává v Český republice, když je to vždycky jenom Prágl ! To člověka tak akorát navnadí a pak se dozví že je to Praha sem Praha tam.. ps: A ano su Brna..
    • fallanga
      A kde jinde bys to chtěl zasadit? Do Těšína, kde polovina lidí mluví polsky? Ne, Praha je ideální. Samozřejmě by to mělo zavítat i do jiných měst jako jsou Vary nebo Brno. A ne, nejsem z Prahy, jsem z Moravy.
      • Aby nedošlo k omylu! (což došlo :D ) já sem jenom napsal že mě vadí ten nadpis "do České republiky" . Když stačí napsat do Prahy, ale že je to v Praze to mě nijak neirituje !
        • A už je Praha v EU, nebo si mám s sebou brát pas, pokud pojedu na Spartu? :-p
    • se z toho treba zavri do skrine *16*
  • PRO TY, KDO JE STEJNĚ NEVZDĚLANEJ JAKO JÁ A DIVÍ SE, JAK TO ŽE 12 KONCŮ, TAK TADY JE ODKAZ PRO POCHOPENÍ. Děkuji :D http://downloads.hyperbytes.net/DeusExEndingTranscriptFinal.txt?hc_location=ufi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit