Přejít na výpis diskuzí

Adventura Blade Runner vychází poprvé v historii digitálně

18.12.2019 12:45
Šárka Tmějová   9 příspěvků

Už sice nemáme listopad, takže se případ detektiva Ricka Deckarda kdesi v Los Angeles zřejmě odehrál v tichosti a bez povšimnutí, zprávy kolem kyberpunkové kultovky ale ještě nekončí. Klasická adventura Blade Runner od Westwood Studios se totiž poprvé od vydání objevila na pultu digitálního obchodu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

Instantní nákup na GOGu. Blade Runner je kult, ale ještě mnohem více pro mě znamená Westwood Studios. Studio, které jsem měl hodně rád  (Legend Of Kyrandia sága, božský NOX, C&C: Tiberian Sun atd.). Takže jsem neváhal ani vteřinu, i když mám na disku SCUM verzi a na polici poctivý big box z Ebay. Konečně si BR zahraju s titulky. Vynikající zpráva, jen houšť. Ten seznam klasik, které by se měly dočkat vydání, je na GOGu nekonečný...

• houmrhoumr

balkonek😍

• Lima

V době vydání odehráno s minimální znalostí angličtiny, metodou pokus-omyl a za jeden den a jednu noc jsem to dal. Byl jsem šťastnej jako blecha. Miluju film a hra mu ostudu nedělá, ta jeho posmutnělá atmosféra je fantastická!

• honcka

To nevím, jak jste si to mohl užít, u většiny těhle her tvoří dialogy podstatnou část atmosféry.

• honcka

Nevíte, jestli to bude mít titulky, původní neměl.

• sarka-tmejova

Ten nový engine je umí, na gogu české zatím nejsou

• honcka

Díky, tak si to snad konečně zahraju, anglické stačí. Měl jsem od kamaráda půjčenou kdysi, když to vyšlo, původní verzi a bez titulků jsem to nedával

• Ale Šárko. "Westwood Studios nestojí jen za legendárními strategiemi jako Dune 2 nebo sérií Command & Conquer, Blade Runner byl nicméně jejich jedinou point-and-click adventurou." A co série The Legend of Kyrandia? To nebyly point-and-click adventury? 😉

• sarka-tmejova

Ha. Na ty jsem úplně zapomněla, sypu popel, opravím, díky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit