Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Instantní nákup na GOGu. Blade Runner je kult, ale ještě mnohem více pro mě znamená Westwood Studios. Studio, které jsem měl hodně rád  (Legend Of Kyrandia sága, božský NOX, C&C: Tiberian Sun atd.). Takže jsem neváhal ani vteřinu, i když mám na disku SCUM verzi a na polici poctivý big box z Ebay. Konečně si BR zahraju s titulky. Vynikající zpráva, jen houšť. Ten seznam klasik, které by se měly dočkat vydání, je na GOGu nekonečný...

  • houmrhoumr

    balkonek😍

  • Lima

    V době vydání odehráno s minimální znalostí angličtiny, metodou pokus-omyl a za jeden den a jednu noc jsem to dal. Byl jsem šťastnej jako blecha. Miluju film a hra mu ostudu nedělá, ta jeho posmutnělá atmosféra je fantastická!

    • honcka

      To nevím, jak jste si to mohl užít, u většiny těhle her tvoří dialogy podstatnou část atmosféry.

  • honcka

    Nevíte, jestli to bude mít titulky, původní neměl.

    • cms.sarka-tmejova

      Ten nový engine je umí, na gogu české zatím nejsou

      • honcka

        Díky, tak si to snad konečně zahraju, anglické stačí. Měl jsem od kamaráda půjčenou kdysi, když to vyšlo, původní verzi a bez titulků jsem to nedával

  • Ale Šárko. "Westwood Studios nestojí jen za legendárními strategiemi jako Dune 2 nebo sérií Command & Conquer, Blade Runner byl nicméně jejich jedinou point-and-click adventurou." A co série The Legend of Kyrandia? To nebyly point-and-click adventury? 😉

    • cms.sarka-tmejova

      Ha. Na ty jsem úplně zapomněla, sypu popel, opravím, díky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit