Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • D3 verze 1.0 me celkem zklamalo a dokonce sem to prestal hrat na mesic. ALe dneska je D3 1.08 a to je paradni zalezitost imho!
    Staci si projit patche, co uz blizz pridal nebo zmenil *5*
    D2 1.0 bez datace taky nebylo uplne dokonaly...
    • Jeden velkej rozdil soucasny verze D3 oproti zacatku je v lootu. Pred rokem a pul se clovek bez aukce na inferno nechytal.
      Dneska uz se da hrat krasne bez aukce. Padaj super itemy, dalsi silny itemy jdou lehce vyrobit. A kdyz je clovek v parte kamosu, tak to pada 4x tak a to uz pak ani ty legendarky nemam kam davat.
      No auction diablo oh yea! *8*
    • Patche nezmenily zadny z hlavnich problemu D3. Jen pridaly par featur co hru zprijemnuji. Jinak porad zustal konzo-wowlike system abilit, zadny talenty, paragon nema hlubsi smysl krom par statu, MF to samy. Nejsou runovy slova, system gemu tragicky. Itemizace nudna, pouze syslis vyssi staty, zadny zabavny affixy. Gear je RNG.
      • Ale runy mi taky chybi. To mas pravdu, ze mohly byt.
      • No nesouhlasim skoro se vsim, cos napsal. Ale treba ten system skillu mi vyhovuje. Muzu si menit build podle libosti, obtiznosti, slozeni party atd.
        Kdyz sem chtel v D2 zkusit jinej build, tak sem musel levelovat novou postavu. To uz fakt nee :D
        • Asi 6 veci je popis skutecnosti, posledni vec ze itemizace je nudna je muj pocit, ze syslis staty je fakt. S cim nesouhlasis?
          • Gemy mi prijdou v pohode. Paragon system taky.
            Itemizace je slaba, to je nejvetsi slabina D3 podle me. Ale jak sem zacal hrat bez aukce, tak mi najednou prisla tak nejak lepsi :)
  • eStar
    Tohle potřebuje Diablo jako prase drbání. Nechápejte mě špatně Diablo III není ani teď špatnou hrou a celkem sem si jí užil. Ovšem její znovuhratelnost nebyla největší, furt dokola procházet to samé není pro každého. Věřím že se to s tímto datadiskem zlepší a já se do hry s chutí vrátím.
  • Last chance Blizzard... Last Chance
  • *8* *8* *8* náhodně generované dungeony, to je totální revoluční nadčasová myšlenka, která vůbec nebyla už v diablu 1....
    • Kdybys čet pořádně tak bys věděl, že od Diabla 1 popř.2 to bude vo dost jinačí.
      Tentokrát se nebude náhodně generovat jen mapa, ale všechno monstra počasí, vzhled lokace jako takový. Třeba jako že budeš na poušti kde bude pršet. Nebo na jedný mapě budeš potkávat zároveň monstra z 1,2,3,4 i 5 aktu dohromady. *7*
      • Nazdárek :-)
        Náhodně generovaný nepřetále v Diablu II Lod i ostatních aktů, jsou i v Diablu II na obtížnosti Nightmare a Hell v 5. aktu. Prostředí stále stejné akorát nepřátele libovolné, tuším od verze 1.10. Ale to, že v Diablu III reapar souls bude i náhodně generovaný prostředí s počasím je prostě dosti příjemné spestření hry. To mě může bavit pořád :-)
        S pozdravem!
      • wow no super mega ultra to je fakt něco hustý jízda fakt jsem z toho totálně vodvařenej, to je tak super až z toho nemůžu vůbec dýchat, boží nářez, revoluce ať žije Blizzard *8* *7*
        • Jak tu vidím tvé příspěvky, evidentně jsi zkušený vývojář. Mohl bys Blizzardum poradit, určitě jim tvé znalosti vyrazí dech. Stejně tak jako nám tvůj hate vyráží dech tady. D3 je ti osinou ve věnci, ale za to tady nikdo nemůže, ani ti s tím nepomůže. Pláčeš na špatném hrobě. *3*
      • Já to četl, a co? Vyjadřoval jsem se k dungeonům, ale ani tohle není žádná sláva, používat randomizaci umí i moje kalkulačka tak nechápu proč z toho všichni vlhnou
        • 1. Neobhajoval sem Blizzard jelikož patřím do skupiny, které naopak Diablo 3 spíše sklamalo.Jen a pouze jsem poukazoval na to, že tvoje argumentování je naprosto mimo mísu jelikož Randomizace v D1 a D 3 jsou naprosto odlišné.
          2.Pořád to bude lepší než původní D3 a podle informací toho přibude víc než k Diablu 2 v Lord of Destruction + má vyjít ještě jeden datadisk.
          + Měl by jsi si zjistit jak složitá taková kompletní randomizace je. Vsadím se že vo programování a level dizajnu nemáš ani potucha a jen tu hloupě žvaníš.
          • Hele o level designu nemáš tucha ty kámo kompletní randomizace u H&S her není problém, není to ani vůbec drahé a zvládnou to i tvůrci modifikací zadarmo (viz mody na diablo 2)a s těmi penězmi, co mají z aukcí to už vůbec není problém. Kdyby D3 neběželo na serveru tak už je dávno taková modifikace hotová hloupě tu žvaníš akorát ty a obhajuješ tady naprostý titěrný kraviny který mohla herní komunita vychytat sama a zadara. Někdy mi Blizzard fanboys připadají horší než Apple fanboys
      • Mno to je teda uzasny, misto jedne prisery tam bude jina. To museli kodit aspon rok. Neni za to nobelova cena? *7* To D3 mi znacne pripomina EA s BF3. Udelame znacne orezanou verzi, ktera se dvojce ani neblizi a pak jim to prodame znova s nejakyma "novyma" featurama. A lidi jako Adel tomu budou tleskat a myslet si ze prichazi neco "novyho". *4*
        • Nojo, tak ty bys chtel neco noveho. Tak si to nakoduj *3* My "ubozaci" se spokojime s tim, ze nastane alespon nejaka vyrazna zmena. Pokud milujes jednicku a dvojku, tak je hraj a dej pokoj lidem, kteri ulitli na D3. No nic, promin, nemam cas, musim tleskat. *2*
          • Výrazná změna? *1* Tleskat? Jak snadný je život jednoduchých lidí
            • amonek: hm zato ty zřejmě budeš týpek kterej se radostí podělá z toho, když mu do hry dají nový obleček a začnou tomu říkat datadisk. Přesně kvůli takovejm kokosum se dělají hry tak primitivní. všechny hry co mám jsou originálky ale z takovejch konzumentů, co sežerou všechno co jim naservírujou jako jsi ty se mi dělá na blití
            • Za to ty budes komplikovanej az na pudu *2*
          • Ja treba miluju jednicku, dvojku i trojku. A parim trojku samozrejme *5*
          • Holt ovcovstvi je dnes velmi silne. *3*
            • Jelikoz jsem SP orientovany hrac, je mi davova hysterie cizi. D3 se mi libi. Aby nevznikla mylka, proti D1 a D2 nic nemam. Hral jsem je se stejnym nadsenim. No a jestli se nekomu D3 nelibi, at se vrati k D2, co je na tom spatneho? *3*
  • Budou v multi vidět věci všechny postavy nebo to bude sólo loot?
    • solo
  • He tak to je mazec, v porovnání s tímhle působý D3 jen jako nějaké demo ( a to dost drahé demo) Ale to už je jedno, blizzard opravdu umí dělat datadisky a bude to mít smysl hrát celé znovu. Už se těším *4*
    • Ke třetímu Diablu bych se už jistojistě nevrátil. Ale ty sv*ně z Blizzardu to zase zachraňují na poslední chvíli dobrými rozhonutími - které tam měly být od počátku. Ale co už. LoD byl také ve své době rozšířením, bez kterého si Diablo II nedovedu představit :)
  • Dobre ze posili nahodne generovany lokace. Tohle Diablu 3 trochu chybi, vic random lokaci, nestvur atd. Jak to bylo v D2.
  • Vidim to zcela jasne - RoS bude datadiskem roku 2014!
    Aspon pro me urcite :D
  • No doufam ze to bude zadarmo, tzn. kazdy kdo ma originalni hru si bude moct zadarmo stahnout datadisk.
    • Veskoslav
      Která firma dává zdarma datadisky? Napovím. Žádná.
      • Nenazývajú to síce datadiskami, ale chlapi z CD Projekt RED Zaklínačov vylepšujú zadarmo. A stál aj po rokoch. A to aj z obsahovej/príbehove stránky ! Takže toľko k tomu "nikto to nerobí".
        • Taky to neni zadnej datadisk *1*
      • Omyl. Treba EVE Online ma dva datadisky rocne zcela zdarma.
    • Vakek
      to by bylo sice krásné, ale všichni víme, že tomu tak nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit