Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ako si to mozem vyskusat??? napiste mi ak sa vtom niekto vyzna na mail marecek2131@azet.sk diky
  • kto by isiel so mnou na malú výpravu *16*
  • No tak hraju to zatím free a je to super líbí se mi to víc jak wowko omezení zatím žádné nepociťuji přemýšlím že si zkusím měsíční platbu, ale 400Kč za měsíc je docela dost.
  • AOC je nejvetsi zhovadilost vsech dob a smrt all MMO.single player the best everyday.
  • Jen v našem serveru je 192.500 hráčů. jestli je to podle dle některých tady málo, tak mě to rozhodně stačí. A českých guild je tam asi deset, větších či menších. Je to v současné opravené verzi asi opravdu nejhezčí a nejlepší MMORPG!
  • chci se zeptat, nekde tady jsem videl High-end PvP, co to je?............ jinak na 80(max urovni) budu chodit minigames(battlegroundy jen s 80lvlama)...?
    • Minihry na lvl 80 budes chodit jenom proti lvlum 80. High-end PvP je v podstate siege o BK. Na to bys musel byt v mezinarodni guilde. CZ/SK guilda ktera by m,ela tolik lidi a delala pvp neni.
  • Co potkavam behem hry lidi, kteri to hraji free se mnou, tak si to zatim vsichni koupili a nikdo nic neresi. Vetsinou uz kolem 40lvl kvuli dungeonum atp. Ale jde o to, ze tam nejsou zadni cesi, kteri umi jenom stahovat hry zadarmo a nikdy si nic nekoupi, kolik her se kvuli nich nedela v ceske verzi. Se stydim - kdo je tady u nas k tomu vede a vychovava... az moje dite doroste k tomu, ze bude chtit hrat tak je jasne, ze mu to zaplatim a ne, ze mu to budu nekde krast a ucit ho jak se to krade ... fakt ostuda.... a jak uz tady zaznelo je to od 18ti let, takze na to si uz kazdy vydela :P. Navic cely destiny quest si udelate zadarmo, takze docilite cile hry a tim padem se nejedna o demo... ale omezeni jsou podle me spravna musi byt nejaky rozdil mezi platicim hracem a neplaticim a jako od zacatku platici jsem spokojena s tim co vsechno za to jeste mam :). A hlavne si uz konecne deticky uvedomte, ze zadarmo ani kure nehrabe a premyslejte jak je to tezke takovou hru vubec napsat a tak dlouho ji udrzet a kolik lidi ma tak praci, jsou to lide, kteri chteji pracovat a ne sedet doma na socialce ;) Sranda je kolik pubertaku u nas chlasta a delaji doma party a kolik za to utrati penez ale dat si to za hru nene to se hned budu radeji do nich navazet, ze to jsou ko*oti :D
    • a proc za takove kraviny vubec platit hmm?,to si porad rikam.
    • Ta tvoje posledni veta se mi moc libi. Je prece normalni nechat za vecer 500 na baru, 2000 mesicne za cigara, ale jak muzou chtit ti zlodeji 250 korun za mesicni poplatek? *2* . A mas pravdu ze v aoc neni moc cechu co by meli problem s placeni. Vlastne neznam nikoho pod 20 let, vetsina je spis 30+.
  • Zkoušel to někdo? nejde se mi ve ře lognout, nevíte čím to může být?
  • Na tu hru jsem se těšil dlouho jak bude zdarma a vono uplný prd,ještě si učtujou prachy za upgreat hry fakt zlodějna nic více !!!!!!!!!!!!!!!!!! tak proč ta teda je hra zdarma noooo když tam nefungujou všecky věc zloději nic více
    • Nevadí, stejně je přístupná až od 18. Za těch deset let, než se toho věku dočkáš, toho třeba uvolní ještě víc *3*
  • zkusil uz to nekdo? ma to vubec cenu hrat kdyz za to nechcete platit? Da se na premium veci nejak vydelat jako treba v LOTRO? Chtel jsem to taky zkusit ale ty prispevky tady me docela odradily :-/
    • Na premium veci se vydelat neda, ale nechcou za ty veci zase tolik peněz, aby to nebylo únosné. A když budeš normálně platit 250 kč za měsíc, nebo kolik to je, budeš mít premium účet a nepotřebuješ žádný věci už kupovat, snad kromě datadisku a to až tak od 80 lvlu, kterej taky stojí pár kaček. Za zkoušku ta hra rozhodně stojí, od dob UO nejlepší mmorpg co jsem hrál a to jsem zkoušel snad všechny, rozhodně doporučuju :)
    • jestli je to za 7,5 Eura, pak je to za pakatel.
      • na to sem se neptal..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit