Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chováji se typický papalassky, ale neni se čemu divit, vždyť jde o microsoft, Tak ať si celou hru i s MS Store strci za klobouk. Já platím, ja rozhodují.
  • KamilZm
    Nějak nechápu tu předem plánovanou nenávist proti MS Store. Ano, není to žádný zázrak, ale po MS Store nechci herní a sociální platformu typu Steam. MS Store je pouze obchod, kde kliknu na hru, dám zaplatit a pak ho už neuvidím. Tak nechápu, co se pořád s MS Store řeší a proč by měl někdo "přísahat věčnou nenávist"
    Jiná věc je, že tam toho moc není a také že umístění hry pouze v MS Store jejímu šíření moc nepomůže, ale to opět není důvod pro to tam tuto hru nekoupit.
    • samuel.polak
      urcite to casom uvolnia aj na STEAM lebo prachy
      • XorxoxTalarius
        No zrovna M$ nepotrebuje, jelikoz momentalne herni divize sedi na 180 miliardech dolaru ktery potrebuji nekde investovat
        • KrPa
          Koupi valve a hra bude konecne i na steamu *15*
      • Neuvolní lebo Microsoft a licence.
    • XorxoxTalarius
      Navic se tam hodi pripomenout ze kdo ma W10 tak ma automaticky MS v pocitaci, takze to ani neni o tom ze by clovek musel do PC instalovat dalsi klient
      • KrPa
        a co my se 7ckami?
        • na 7 32bit ....a 4K?K cemu? Pochybuju ze by to na tech 4GB max pameti mohlo slusne bezet v ty grafice....
          • Taronyu
            Kto tu hovorí o 32 bit?
          • proc 32bit, win 7 je i 64bit.
            Mam win 7 64bit xeon 1231v3 a 980Ti nemam jediny duvod zatim cpat si 10.
            10 si budu davat az budu upgradovat,zatim to neni nutne vse na ultra pri full hd 60fps.
            A 7 zvladnou az 192gb Ram tak nevim kde beres pouze ty 4gb , i Visty 64bit zvladali az 128gb Ram.
        • XorxoxTalarius
          Vy mate smulu
      • Mám W10 a i tak to nechci. Jak se mi nepočítají odehrané hodiny a nevidí to přátelé, jako bych nehrál. *6*
        • XorxoxTalarius
          A proc by meli tvoji pratele videt kolik jsi u te hry stravil casu anebo co zrovna ted hrajes? To uz trosku zavani nejakou psychologickou poruchou.
          • To není psychologická porucha, ale běžná vlastnost téměř každého člověka (potřeba odezvy), na jejímž zneužití jsou (bohužel) postaveny např. sociální sítě.
          • Co se tady člověk ještě nedozví. Tvůj úhel pohledu je strašně infantilní. Nehledě na to, že ten kdo má v oblibě multiplayerové hry, tak je fakt zajímá, jestli si nějakou hru zahraje i s přáteli. *3*

            Spíš je to tak, že se ve skutečnosti vlastně stydíš, že hraješ (často) hry a bojíš se právě toho, že by tvoji přátelé zjistili, že si u nějaké kraviny strávil 500 hodin a budou si říkat, jestli náhodou nějakou psychologickou poruchou netrpíš ty. *1*

            Ani mi to nemusíš potvrzovat, protože žádný jiný racionální důvod, proč to odmítat, není.
  • Být to na steamu, už jsem to včera koupil. Ale ten MS Store nevím nevím, prostě je mi to proti srsti. Ještě jsem tam koukal, že to má teď asi jednu hvěždičku z pěti, hodně lidí píše, že jim to nejde ani spustit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit