Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    proč to vypadá jako settlers 4 ?
  • AoE II jsem mel opravdu rad s touto hrou jsem vlastne zacinal moje prvni rts ,ale kdyz vidim tohle, tak ne dekuji opravdu nemam zajem
  • Morderon
    Dostal jsem pozvánku do bety ale ta mě nešla protože hra není přístupná pro Českou Republiku, já nevim ale jste si jistí že full verze bude?
    • zajimavy ze jsem z cesky republiky a ja stejne jako kamosi s kteryma hrajeme nam to jde :) jeste pred par dny se slo normalne zaregistrovat a clienta stahnout pres Windows Games for Live . Ted uz to tam bohuzel neni ani registrovat se nedá
  • No to som zvedavy, na tychto online hrach mi vadi ze ty co zacali skorej maju obrovsku vyhodu, ty co si platia za bonusy maju tiez vyodu. Dufam ze to zas nebude riesene ako tie klasicke online strategie ze jedna budova sa bude stavat 3 dni a pod ale ze to bude o hrani a nie o cakani. Dufam ze to bude mat aj daky koniec, nie do nekonecna a nezmyselne... Aj bitvy mezdi skutocnymi hracmi dufam budu; a som fakt zvedavy ci z toho nebude nieco ako travian 2.0 lebo travian ma nebavil vobec.
  • Taková grafika...to je uplný hnus...nic mi nedokáže(zmrvit požitek ze hry, jako nevkusně zvolená stylizace grafiky...krom setlerů (10.výročí) mám nějak k týdle ultra-uber-cool roštomiloušké grafičce averzi...nehledě na mikrotransakční model...kde kolikrát když si bude chtít koupit všechno (a tedy užívat hru na 100%)tak to kolikrát přeplatíte víc jak plnohodnotnou hru...
    • NonSuch
      to je vec nazoru a vkusu, me ta grafika napriklad prijde fenomenalni...
      • Taky to nikomu necpu...vyslovil jsem jen svůj názor...
      • Souhlasím, grafika je vynikající. Ještě jsem ji ale neviděl v pohybu. Špatná animace dokáže vše pokazit.
  • ach...ja som sa teda docela tesil...a bol som aj ochotny prekusnut ten "smoula-style"...online real time strategia zo staroveku a este k tomu je to stary AoE ... hovorim si wau ... ale samozrejme realita seda zase na nas pada...
  • V boudcnosti to bude takoví že se zaplatí hra pak se budou platit měsíční poplatky a pak jeste mikrotransakce a občas velký datadisk. Kam ten svět jde *7*
  • Jak som videl na jednom screene tie srnky pripomenulo mi to Bambyho ... +_+
  • jojo AoE O je to samy co CoH O. mikrotransakce, ve finale za platite za hru mnohem vic, nez kdybyste si ji koupili normalne. Svinskej system. Takovyhle hry u me maji smulu.
    • Já do CoH online nedal ani malík a neměl jsem problém(možná i proto, že mám zkušenosti z vanilly) jen tam bylo trochu problémovější financování bonusů, ale dalo se. *3* Ostatně AoE O si mám chuť zahrát a už předem vím, že do toho zase nic nevrazím. A pokud to bude nutné, hrát to prostě nebudu.
  • a obří bitvy o Města proti lidským protivníkům teda nebudou? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit