Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježíš vy jste retardátoři. Místo toho aby jste byli rádi že bude další AoE tak akorát remcáte nesmysly. Grafika je v pohodě, líbí se mi a to moc a předtim než začnete nadávat na mě tak říkám, že jsem odkojenej na AoE I a AoE II. A vůbec tohle AoE online bude super, protože gameplay zůstane stejnej jako předtim, ale má to výhodu, že můžete kdykoli s kýmkoli zaválčit.
    Komu se to nelíbí ať mi klobouk políbí.
  • Problem mikrotransakci neni v "lenosti", ale v tom, ze hrac je bez jejich placeni znacne znevyhodnen. Kdyby ty 2 rasy mely stejnou moznost vyhry, nebyl by problem. Ale jak to tak chodi v teto "branzi", hrac je pro vyhru proste nucen si neco koupit. Takovym hram se obloukem vyhybam. Doted byly hry o umu, ted zacinaji byt o penezich. Nas uzasny spolecensky system se tak dostava i do virtualni reality. Ach jo *9*
  • jojo AoE O je to samy co CoH O. mikrotransakce, ve finale za platite za hru mnohem vic, nez kdybyste si ji koupili normalne. Svinskej system. Takovyhle hry u me maji smulu.
    • Já do CoH online nedal ani malík a neměl jsem problém(možná i proto, že mám zkušenosti z vanilly) jen tam bylo trochu problémovější financování bonusů, ale dalo se. *3* Ostatně AoE O si mám chuť zahrát a už předem vím, že do toho zase nic nevrazím. A pokud to bude nutné, hrát to prostě nebudu.
  • Taková grafika...to je uplný hnus...nic mi nedokáže(zmrvit požitek ze hry, jako nevkusně zvolená stylizace grafiky...krom setlerů (10.výročí) mám nějak k týdle ultra-uber-cool roštomiloušké grafičce averzi...nehledě na mikrotransakční model...kde kolikrát když si bude chtít koupit všechno (a tedy užívat hru na 100%)tak to kolikrát přeplatíte víc jak plnohodnotnou hru...
    • NonSuch
      to je vec nazoru a vkusu, me ta grafika napriklad prijde fenomenalni...
      • Taky to nikomu necpu...vyslovil jsem jen svůj názor...
      • Souhlasím, grafika je vynikající. Ještě jsem ji ale neviděl v pohybu. Špatná animace dokáže vše pokazit.
  • Hrál jsem betu a musím říct, že při hraní kampaně jsem se bavil jako u starého AoE, ohledně grafiky, to je mi úplně jedno jakou má, když je hra dobrá tak ji hraji, jediné co mi trochu vadilo na betě, ten spouštěcí systém přes tři asi další okna i s games for windows a při pvp jsem měl nějaké lagy, ale ty by měli zmizet, až to vyjde rozhodně půjdu opět hrát, akorát jsem zvědavý co všechno tedy dají do item shopu
  • BoB.2
    Asi to nebude i v češtině?
    • K AoE opravdu potřebuješ češtinu? Páne Bóže! *7*
      • BoB.2
        Jistě jinak bych se neptal
  • NonSuch
    kez by to jen nebylo v tom retardovanem games for windows :(
  • ono nejlepsi jsou ceske webowky vyhoda ale i tak treba bezplatici dosahne treba klidne do top 15 sam kdyz je dobrej strateg
  • a obří bitvy o Města proti lidským protivníkům teda nebudou? *8*
  • Četl jsem něco, že hráči budou dostávat i questy ... tak se bojím aby někdo nedostal quest typu : Zaůtoč na Honimíra,Zabij mu 20 vesničanů a znič městské centrum. Odměna : 1000 dřeva :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit