Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podte hrat je to pecka :)
    http://sk.forgeofempires.com/?invitor_id=6363&world_id=sk1&ref=player_invite_linkrl
  • Ale počkejte tahle F2P strategie je jiná... Dobře není, je to sra**a.
    • XXDarthVaderXX
      Řekl někdo kdo to nikdy nehrál nebo 5 minut, bravo.
      • Holt nekoho nelakaj f2p sratchky.
  • Když jsem naposledy zapínal AOEO, tak už tam tenhle model byl. Takže patch už proběhl. Za premiovou civilizaci (rádci, arena, vylepšený tech tree, lepší předměty) se dá 900 Empire Pointů.
    Každý kdo se registroval předtím, než proběhlo tohle, automaticky dostal 500 EP a ty minulé se mu změnily na goldy.

    V podstatě se nic nezměnilo, jen místo peněz si musí člověk koupit EP. Nebo si je vydělat. A já chci už lepší civilizaci.

    Pokud má být ještě jiný model patche, tak se omlouvám za mystifikaci :P
    • EuroSamurai
      Počkat lepší civilizace? To jako nejsou vybalancovaný?
      Já to totiž dneska rozehrál za kelty. *16*
      • XXDarthVaderXX
        Vybalancovaný je to podle toho, jak umíš hrát a tví soupeři jestli narážíš na PvP :-D
      • Vybalancovaný jsou jakž takž. Zrovna v tomhle patchi byl ale extrémní nerf keltů :D
        Ale já se těšim na nějaké... ne zrovna lepší, ale spíš jiné. Lidi na fóru tam mají opravdu úžasné nápady. Celkem mne zaujaly civilizace z asie. Každopádně osobně doufám, že se tam jednou objeví tzv. "Hero Unit" custom jednotka s RPG prvky. ňam-ňam
  • deridon
    já bych rád uvítal třeba další díl Age Of Mythology.. to mě chytlo víc než samotné AoE :)
  • Veskoslav
    Poslední AoE byl datadisk k AoE II. AoE III byl omyl a tohle raději ani nekomentovat.....
    • XXDarthVaderXX
      AoE III nebyl omyl...tu dobu mám rád, co byl omyl byli Ottomani a Rusové(ano měl jsem je rád, ale ano hrát za ně rush byla prasárna).
    • Néé, ja mám 3. díl moc rád. Šel ve šlépejích AoE2 moc dobře, alespoň podle mě *4*
      • Veskoslav
        U mě osobně už to nebylo ono. Byla to fajn RTS, ale to období jde zcela mimo mě. A navíc většina hráčů stejně zůstala u AoE II a i ten se hrál více než AoE III a to i na tunajích. AoE II je legenda, AoE III je obyčejná RTS, na kterou se zapomene.
  • A co váš názor na Forge of Empires? Teď to hraji a vypadá to dobře. Platit jen za bonusové budovy, o něco větší produkci (čas/prachy), body výzkumu (čas, zlato stačí)... sice nevím jak to vyjde dál...
    • XorxoxTalarius
      Tam jsem byl nekolik tydnu v prvni petce :D Ale je fakt ze jsem tam nechal za tu dobu (hral jsem asi dva mesice od spusteni closed bety) cca 700 korun. Hra mne bavila, ja si koupil to co se mi libilo (specialni budovy, vetsi mapu, atd ...) a podporil jsem vyvojare. Ale problem byl v tom ze jsem na to proste nemel cas (hraji jeste Infinitum a to mi zere dost casu) tak jsem to hrat prestal, jinak se samozrejme da hrat i bez toho aby tam clovek sypal penize a i tak muze byt rozvinuty a mit krasny pozitek ze hry ...
      • to bych teda neřekl, pokud někdo platil měl vše tak o třetinu lepší než ten kdo neplatil
        takže člověk jim dřív nebo později bud musel začít sypat peníze nebo skončit
        • XorxoxTalarius
          Tak spis nez ze jsi mel neco lepsi bych rekl ze jsi to mel driv nez ostatni ...
    • Normalni je neplati za nic, krom puvodni hry
  • Spades
    AoE byla v bete pecka, ale jak jsem videl na foru navrh premiovych ras, ktere budou ultra mega nadupane uz ze zacatku, tak jsem se nas*al a sel od nej pryc...
    Stale si myslim, ze premiove rasy jsou hovadina... i kdyz se daji sehnat normalne. Proste rasy by meli byt pristupne VSECHNY a meli by byt vybalancovane...
    • XXDarthVaderXX
      Proboha, tady nejsme u starcraftu...CIVILIZACE, ne rasy člověče
  • Škoda že MS jsou tak blbí že uzavřeli původní tvůrce, přitom AoE byla vždy úspěšná, tahle hra by si zasloužila normálního pokračovatele.
    • Kr.Pa
      idioti v MS, už jim chyběl poslední díl do zakončení serie (19. - 21. stol) a oni vytvoří takovou kravinu
  • ono tohle aoe je i hratelné, ale peklo mi z toho dělalo to po.rané games for windows live, jelikož nemám tu správnou ip adresu, jakou oni by chtěli tak mi to nechtělo ani hledat multiplayer spoluhráče i protihráče, takže jsem mohl čekat čtvrt hodiny a nic

    -btw nechápu tu debilitu, že to přidali ještě na steam? Nejen, že se musím přihlašovat do GfWL, ale ještě budu na steamu
    • XXDarthVaderXX
      stačí začátek...
      dobrý blábol, jakou IP dresu? To že si neumíš ukočírovat svůj počítač je tvůj problém, ne jejich. A to blbý games fow windows vidím cca 1 - 2 sekundy při spuštění hry a pak už vůbec.
      Ale tak stačilo mi to u GTA 4...složitá registrace, tak složitá, že jsem ji měl ne za půl hodiny, jak někteří avizovali, ale za 5 minut, včetně propojení se Social Club.

      btw...
      pokud bys četl pořádně, pochopil bys, že instalace na Steamu je zvlášť *7*

      Jo takhle vypadá šum
      • mělo to problémy s veřejnou a soukromou ip adresou, záleží na poskytovateli internetu, po vyzkoušení, vidím, že už není třeba instalovat GFWL, jinak ta změna platebního modelu asi ještě nebude když tam stále vidím premium civilizace a lepší věci mám zamklé
    • ještě k tomu updatu, ten už byl nebo bude, z toho blogu jsem zmaten :D
      • XXDarthVaderXX
        Update byl a funguje...a bude další, protože si komunita(ne všichni...já to nepodporuji) stěžuje, že jim AI posíla na hrady katapulty a spol *15* Tak že se to asi krouhne.
        Ta hra má svoje nedostatky, ale zase to tak strašný není.
  • Settlers online je opravdu zatim nenarocna hra.
    Proste kdo nespecha a klika tam 30/den tak se muze bavit docela dlouho.
    Po obsazeni celeho ostrova se tusim level zastavi nekde na 30 a zbytek se expi pomoci dobrodruzstvi.
    Ktere z vejletu tahaji pruzkumnici ....
    • FeebeEWN
      Settlers online hraju nějaký pátek, jsem 32lvl a zbývá mi už jenom poslední bandit leader na hard obtížnost. Vůbec mi nevadí, že si nekupuju krystaly, které jsou takovou ingame měnou. Nic si neurychluju, chodím tam párkrát za den a v pohodě :) Settlers online jsou zářný příklad, jak se má dělat free-to-play

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit