Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podte hrat je to pecka :)
    http://sk.forgeofempires.com/?invitor_id=6363&world_id=sk1&ref=player_invite_linkrl
  • Aha, chyba lávky.. Na lepší věci je stále potřeba mít Prémiovou civilizaci akorát s tím rozdílem, že tentokrát se na ni dá už vydělat pomocí pouhého hraní bez nutnosti za ni platit realnýma penězma.
  • Presne. To je ako keď som prvý krát spustil Battlefield 3. Najprv mi vypisovali go away noob a o chvíľu som bol pre nich cheater keď som ich nenechal ani vystreliť. Síce som si nedoniesol z BF2 tie 4 hviezdy ale skill ano
    *1*
  • Holt nekoho nelakaj f2p sratchky.
  • mělo to problémy s veřejnou a soukromou ip adresou, záleží na poskytovateli internetu, po vyzkoušení, vidím, že už není třeba instalovat GFWL, jinak ta změna platebního modelu asi ještě nebude když tam stále vidím premium civilizace a lepší věci mám zamklé
  • XXDarthVaderXX
    bylo pay to win...teď to můžeš mít, ale pro začátečníka je lepší si zaplatit...pro nás ostatní no nevím...de to až moc snadno(Péťo, nebo kdo to psal...potřebuješ cca 5 minut na dohraní mapy, kdy získáš pár Aliančních bodů ze skrimishe a můžeš jít zase spát *3* )
  • XXDarthVaderXX
    Update byl a funguje...a bude další, protože si komunita(ne všichni...já to nepodporuji) stěžuje, že jim AI posíla na hrady katapulty a spol *15* Tak že se to asi krouhne.
    Ta hra má svoje nedostatky, ale zase to tak strašný není.
  • XXDarthVaderXX
    stačí začátek...
    dobrý blábol, jakou IP dresu? To že si neumíš ukočírovat svůj počítač je tvůj problém, ne jejich. A to blbý games fow windows vidím cca 1 - 2 sekundy při spuštění hry a pak už vůbec.
    Ale tak stačilo mi to u GTA 4...složitá registrace, tak složitá, že jsem ji měl ne za půl hodiny, jak někteří avizovali, ale za 5 minut, včetně propojení se Social Club.

    btw...
    pokud bys četl pořádně, pochopil bys, že instalace na Steamu je zvlášť *7*

    Jo takhle vypadá šum
  • XXDarthVaderXX
    Proboha, tady nejsme u starcraftu...CIVILIZACE, ne rasy člověče
  • XXDarthVaderXX
    AoE III nebyl omyl...tu dobu mám rád, co byl omyl byli Ottomani a Rusové(ano měl jsem je rád, ale ano hrát za ně rush byla prasárna).
  • XXDarthVaderXX
    Vybalancovaný je to podle toho, jak umíš hrát a tví soupeři jestli narážíš na PvP :-D
  • XXDarthVaderXX
    Řekl někdo kdo to nikdy nehrál nebo 5 minut, bravo.
  • XXDarthVaderXX
    Takhle to vypadá, když se píše o voze a příspěvek je o koze.
  • XXDarthVaderXX
    Cálovat všeho všudy teď musíš cca jednou(při dobrém dni to vyjde tak na 200 Kaček)...Empire pointy se pak dají získat docela snadno.
  • Ale počkejte tahle F2P strategie je jiná... Dobře není, je to sra**a.
  • Vybalancovaný jsou jakž takž. Zrovna v tomhle patchi byl ale extrémní nerf keltů :D
    Ale já se těšim na nějaké... ne zrovna lepší, ale spíš jiné. Lidi na fóru tam mají opravdu úžasné nápady. Celkem mne zaujaly civilizace z asie. Každopádně osobně doufám, že se tam jednou objeví tzv. "Hero Unit" custom jednotka s RPG prvky. ňam-ňam
  • EuroSamurai
    Počkat lepší civilizace? To jako nejsou vybalancovaný?
    Já to totiž dneska rozehrál za kelty. *16*
  • Když jsem naposledy zapínal AOEO, tak už tam tenhle model byl. Takže patch už proběhl. Za premiovou civilizaci (rádci, arena, vylepšený tech tree, lepší předměty) se dá 900 Empire Pointů.
    Každý kdo se registroval předtím, než proběhlo tohle, automaticky dostal 500 EP a ty minulé se mu změnily na goldy.

    V podstatě se nic nezměnilo, jen místo peněz si musí člověk koupit EP. Nebo si je vydělat. A já chci už lepší civilizaci.

    Pokud má být ještě jiný model patche, tak se omlouvám za mystifikaci :P
  • XorxoxTalarius
    Tak spis nez ze jsi mel neco lepsi bych rekl ze jsi to mel driv nez ostatni ...
  • deridon
    já bych rád uvítal třeba další díl Age Of Mythology.. to mě chytlo víc než samotné AoE :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit