Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrzzek
    pogy, hlavně jsme hráli pogy...
  • Krescz
    pokemoni, digimoni, baiblady (nebo jak se ty káči jmenují), veselé fazole, kartičky hokejistů (sharks FTW), bužírky *14*
  • Veskoslav
    Hokejové kartičky, ruby, takové ty nálepková alba a v 5. třídě první pokémoni *1*
  • Moje hra detsvi bylo házet kameny do reky, nebo sbírat céčka..pocitacovy hry nebyli:)
  • Ze všech remaku je hratelný jedině Rise of Nations.
    Age of empires laguje, jak zvedli počet jednotek, age of mythology je také špatné... škoda.
  • KrPa
    Moje hra dětství byl Age 1, dvojka mě vůbec nenadchla a pro mě je to jen taková průměrná, zapomenutelná hry, já se držel zuby nechty v té době u Starcraftu a Red Alertů/Tiberian Sunu. Pak mě až chytnula 3.
  • KrPa
    Ty Age remaky jsou samý p r ů s e r
  • Krescz
    však já to taky rád :D i AoEII zrovna pařím, ale je sranda jak ostatní hned začnou nadávat na redakci, jenom protože nejsou spokojeni s hodnocením jejich hry z dětství :D
  • Zrzzek
    wat? mě je 20 a AoM je srdcovka! nemám ty heštégy rád, ale tady musím... #prostagma
  • Krescz
    butthurt dědci za 3...2...1...
  • Bude psát recenze HC hráč Petr Bulíř?
  • Wow tak tohle už je opravdu až strašidelné, jak šla kvalita na tomto serveru dolů.
  • Kvalita zdejsich recenzi od nekterych autoru je hrozna, to nejde cist. Nijak nezpochybnuji verdikt, ale psanou formu. Je mi jasny ze stara garda uz nechce tolik psat, ale aspon ty novy pisalky vychovejte tak aby neco napsali a ne vy.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit