Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím vás, nevíte někdo, proč mi tahle úžasná hra píše při připojování na internet, Failed to connect to master server??? Moc bych si přál, zahrát si to přes net!!!!!!!!! Diky
  • ked porovnam stare AC a Crimson Skies hratelne je to jedno ale graficky je tam neporovnatelny rozdiel. Dufajme ze dalsie pokracovanie prinesie trocha chytlavejsie misie ako jeho predchodcovia a nepohneval by som sa keby bol multiplayer.
  • Hezké tak ty ani nevíš co píšeš no fajn. Zkus si přečíst aspoň první větu a pak přemýšlej nad tím kdo co zavrhuje. Když napíšeš že arkády o letadlech jsou zbytečné, trapné a retardované tak co si mam o tobě asi tak myslet. A ještě by ti neuškodilo se trochu mírnit ty výrazy jsou na úrovni žáka základní školy.
  • "reálné bitvy z obou válek, ve většině z nich vás postaví na stranu vzbouřenců či partyzánů v Jugoslávii, v Polsku, ve Francii, ale i v Sovětském svazu"

    Letecká historie šla vždycky mimo mě, ale spojení jako "první světová válka" a "vzbouřenci a partyzáni" a "letadla", mi nějak nesedí (resp. první s druhým a druhý s třetím :)).
  • A kto zavrhuje arkády? skúsi si to prečítať ešte tak 10x, možno ti to potom dôjde *7*
  • arkády jsou fajn ale už je to na jedno brdo, což je škoda *9*
  • Trapný je spíš tvůj komentář. Ne všichni zavrhují arkády jako ty možná tomu nebudeš ani věřit ale některým lidem se to dokonce líbí a rádi je hrají. Možná by ti neuškodilo přestat myslet jako retard a začít myslet jako normální člověk.
  • Tieto arkády sú úplne totálne zbytočné, trápne a retardované. Sadnem do Spitfru vzlietnem a vystrieľam celé Luftwaffe -.- Jak retard. Keby radšej spravili niečo na spôsob Crimson Skies, to by bolo hneď o niečom inom...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit