Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyserte se na to odkud je AKcko nebo co je v realu lepsi - kazda s tehle sracek Vas stejne zabije - nemas to jedno z ceho to zchytas!!! Spis by me zajimalo, je-li to primarne hra Steam - nebo koupit radeji krabicouvou LmtEd. - spousteni bude pres Ubi nebo Steam""" to uz nevite co asi, ale o srackach se tu budete bavit rok tupci...
  • Divotvurce
    V Libyji by se to slušně prodávalo :)
  • Přesně jsi touto větou vystihl HNUS s kterým se v poslední době setkáváme ve hrách více a více, za chvíly si člověk zaplatí za seriové číslo, dále pak za instalaci hry, poté za postavičku, pak za helmu kterou bude nosit a hurá na hru která vyjde na pět litrů, ale ještě nám k tomu dejte dvě mapy po dvou litrech ať je to kompletní :)
  • Co to je, uplně říkají dostanete ořezanou verzi pokud nepřeobjednáte.
  • Hlavní problém byl v tom, že první evoluce M16 byla spatně strojírensky navržená, proto se amíkům v prachu a blátě zasekavala, stejný problém byl i se zásobníkem, proto je neplnily plné. Uzávěr to prostě nepobral.

    Na ty krátké vzdálenost jak se ve větnamu bojovalo, neměla ráže ve vetšině případů vliv. To už mohli klidně požívat tormentační střelivo.

    Jinak už mě vyloženě s*r* jak se všude nutí za předobědnavky různe kktiny.
  • XorxoxTalarius
    Zapominas ze AK-47 je pouha upravena kopie nemecke MP44 ...
    Kazdopadne z modernich zbrani bych volil spise AK-12, ktere si ponechalo vsechny vyhody predchudce, snizilo vahu a zlepsilo vlastnosti ...
    Ale to se tu muzeme hadat do nekonecna, dokud si clovek vse nevyzkousi sam a nepociti rozdil ...
  • To možná jo, ale nebije to do očí a nemáš ten pocit. Je to 100x kvalitnější hra jak kde jake FPS podobné COD, MOH. Omlouvám se lidem co tohle žerou ale pro mne je to prostě hra pro pubertální děcka kteří ke hraní nepotřebují příběh nepotřebují ANG. a jen si ucvrkávají do textilu pokaždé efektivní přeakčnělé scéně.
  • co bolo, bolo. AK47 je v dnesnej dobe len lacna nahrada za nove zbrane. to ze moderne zbrane su na h* su len obycajne "famy" protiamerickych trapkov.
  • Vzdyt to jsou linearni koridorovky.
  • ty jsi snad u speciálů, jak tak koukám
  • taky jsi googlil?
  • "A AK je díky těžké hlavni daleko přesnější, než náš vz.58 "

    Tohle si vyčetl v jaký herní statistice? Pochybuju, že si 58čku nebo AK měl někdy v ruce. Těžká hlaveň nemá s přesností co dělat. Možná tak délka hlavně a vývrt / stoupání drážek. Těžká hlaveň se ti hodí možná tak u kulometu, protože ji po 3 zásobnících neuvaříš.

    58čka je v rámci přesnosti úplně někde jinde než AK a přesně v opačným směru, než jak popisuješ. Ostatně, stačí se zeptat lidí od ANA, který měli 58čky pučený od našich kluků v Ačku.

    Kalašnikov není nejlepším vynálezem 20. století. Ono kdyby Rusové místo AK začali hromadně vyvážet vývrtky, co by byly schopný střílet 7,62x39mm, tak by to mělo naprosto stejnej efekt.

    Ad. Gruzie ... o tom jsem se rozepsal výš.
  • Další samozvanej odborník na zbraně aneb na internetu 1000x dokola omýlaná polopravda o tom, jak 5,56x45mm NATO neprojde křovím nebo, jak ji v letu odkloní stéblo trávy ... Nechceš ještě přihodit pohádku o tom, jak všichni hromadně zahazovali M16tky a celý divize americkejch pěšáku brali do ruky AKčka?

    Tenhle problém, kterej ty popisuješ jako "neschopnost projít křovím" nebylo nic jinýho, než že původní 55gr M193 náboj, kterej se používal v dobách Vietnamu byl za letu značně nestabilní - kombinace vysoký rychlosti, malý hmotnosti a drážkování hlavně, který nebylo pro takhle lehkou střelu úplně optimální. Tyhle problémy vyřešil přechod na 1:7 / 1:9 twist rate u M16A1 a později M16A2 a zavedení novýho 62gr náboje M855. Novej, těžší náboj už neměl tak nestabilní rotaci a neměl na delší vzdálenost náboj tendenci prostě "uhnout do p***"; plus taky nehledě na fakt, že spousta přestřelek ve Vietnamu probíhala stylem - Kong vystřelil dávku z kalacha na patrolu a ta potom 5 minut kropila prázdnou džungli.

    Gruzie nezachovala AKčka ve výzbroji proto, že byly tak strašně úžasný ale z jednoduchýho "logistickýho" hlediska. Stejně tak jako současná afghánská nebo irácká armáda má pořád ve výzbroji tuny AK. Proč? Těhle kvérů jsou v zemi pořád plný slkady, stejně tak jako tuny munice a náhradních dílů. Podívej se na fotky gruzinskejch speciálů - proč teda nosej G-36tky, M4A1čky, MP5tky a další "západní vybavení" když AKčka jsou lepší?

    Obyčejnej pěšák proště tahá AK a zbytky východní výzbroje, protože na komplet přezbrojení prostě nejsou prachy, respektive v případě Gruzie by to nebylo ani moc vhodný z politickýho hlediska (Rusko hned za kopcem).
  • co maketu, pravého kalacha by k tomu měli dát! zbroják nezbroják
  • A bacha! Náctiletý veterán bitev v CoD a BF promluvil o svých zkušenostech s kalachem *15*
  • Zdar, chci se zeptat nevíte někdo o tom zda bude speciální edice vycházet i na xbox, nebo jde jen o PC a Kinekt? Díky *4*
  • Divotvurce
    Já myslel, že nabízejí speciální edici s maketou AK. Škoda :(
  • tak je to jenom hloupá hra....

    ale už ve vietnamu si američtí vojáci stěžovali, že mají problém s vedením palby na nepřítele, který je ukryt za vrstvou lesních křovin. Vietnamci žádný takový problém neměli...proč myslíš? A přirovnat k tomu ještě 9mm náboj...no ty si asi spadl z měsíce, ne?

    Ale kravátáci rozhodli a továrny se rozjely..... no stejnej efekt tu ted máme s PC FPSkama. Myslim, že to začalo zlem jménem Gears of war.
  • Jo? Já bych naopak řekl, že se stal vynálezem číslo 1 20.století. Ovlivnil historii a chod světa tak, jako střelnej prach.

    Držel jsi to vůbec někdy v ruce? Já na "Kosu" nedám dopustit. Dokud nepřijde nový náboj, neni na místě vymýšlet hi-tech zbraně na které se nikdy nebudeš moct 100% spolehnout. A AK je díky těžké hlavni daleko přesnější, než náš vz.58

    Například Gruzie, jedna z nejlíp vyzbrojenejch zbraní světa nakoupila od západních mocností spoustu věcí, ale AK ve výzbroji zachovala ;-)
  • nikdy som nemal rad AK47, proste styl tej zbrane, ani jej vyzor ani zvuk ani nic mi nevyhovuje. MP5 a UMP45 alebo proste M4A1...este type 95 a famas to su moje srdcovky ale na dajaky AK47 vam kaslem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit