Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorleif_cz : super for ! Vazne pobavil ,bohuzel pro primitiva Rusta asi bude nad jeho chapani ...
  • USER47
    Tomu, kdo psal ten scénář, muselo bejt tak 12-14 let, jinak si to nedovedu vysvětlit. Ta neuvěřitelná trapnost hlášek mě vytáčela snad ještě víc než linearita, přecutscénovanost a nekompetentní pilot letadla.

    Takováhle hra, která zjevně nestojí na nějaký inovativní, návykový či mozek zatápějící hratelnosti, prostě musí bejt dobře napsaná, aby hráče táhla dál. Nemusej najímat zrovna Aveloneho, ale jakejkoli aspoň trochu soudnej člověk by se dokázal vyhnout šílenostem typu "The hunted becomes the hunter!" "Did you really think you could escape?" "Curse you!" a podobnejm peckám vystřiženejm z knihy 100+1 filmových ultraklišé.
    • Presne.
      Jestli "jako by vypadla z Uncharted", tak teda jeste ze fakt vypadla : D

      Po technicky strance s Uncharted taky radsi nesrovnavat. Coz bych teda klidne prezil.
      Ale ta filmova stranka je fakt brrrrrrrrr. A tam prave Uncharted bojuje (klisoidni taky, ale jaksi roztomile, a rozhodne se nebere vazne)
      • *boduje
  • stealth je nuda, koho by proboha bavilo se celou dobu jen schovávat jak idiot! Ve hrách kde si člověk může vybrat postup volím vždy akci. A čistě stealth hry nehraju.
    • Magister_Peditum
      Tak je nehraj a necpi nám tady, že jsou hráči stealth her idioti. *2*
    • Tak to seš idiot!
  • To už všichni vývjáři považují hráče jejich her za takové idioty, že jim musí šipkami ukazovam kudy mají pokračovat?!!
  • Vypadá hodně zajímavě možná si to i po nějaké té slevě i koupím , ale proboha co to má ta hrdinka s vlasama vypadají jak kdyby byli z nějaké hry z roku 2005.
  • Divotvurce
    Na animacích snad ještě zapracují. Co se týče prostředí, tak mi tak jednotvárné nepřipadá. Paříž je rozhodně lepší volba než cokoli v Americe.
    A to, že se dost inspirovali Uncharted? To je jen dobře, protože narozdíl od Uncharted vyjde Remember Me in na PC.
  • Kdo ještě neviděl, tak doporučuji spíše toto video: http://www.youtube.com/watch?v=5XQ1oV-jhHc , pokud už tu tedy nebylo...
    • Hned první věta tohoto článku odkazuje na starší článek, který rozebíral vámi linkované video.
      • Jo, pravda. Nerozklikával jsem odkaz, každopádně mě stealth část zaujala mnohem více a doufám, že se autoři zaměřív více na to.
  • Pro ty, kdo zmiňují Oni - nainstalujte demo (nebo plnou, to je jedno), zvolte HARD, zkuste dohrát.

    S Oni má tato hra společnou blízkou budoucnost a viditelně důraz na jiné způsoby likvidace než střelbou. Ale v Oni nepřátelé nejsou ani slepí (kulomet netrefil ani jednou) ani zpomalení (nápřahy od soupeřů sekundu a půl) ani neútočí jeden po druhém.

    Důkaz místo slibů - takhle vypadá Oni: http://www.youtube.com/watch?v=yDmgRDvHD1M
    • P.S.: Ještě takhle vypadá Oni (hudba je Helena's theme ze hry Dead or Alive): http://www.youtube.com/watch?v=flw6JG5kF1o
  • mám pocit, že v dnešní době mívají tvůrci super nápady, ale jejich realizace často stojí za starou bačkoru
    • v případě, že zrovna nerecyklují
  • Škoda že video neukazuje nič z najviac zaujímavej vlastnosti hry a to schopnosti hrdinky upravovať spomienky vybraných subjektov. Pri dobrom zapracovaní tohto aspektu, by hra viac ako Uncharted pripomínala Watch Dogs.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit