Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to myslej vážně?! Zmáčkni na 2x tlačítko dopředu, pak akční tlačítko pro skok, pak 10s s"vývoj" herního průmyslu
  • x_ander
    Za to ty jsi určitě takový fajn, příjemný a hlavně inteligentní člověk...
  • Khanemis
    No...tyhle naskriptované rádoby úžasné sekvence fakt rád nemám. Problém snad ani není v tom, že je to předpřipravené, problém je, že je to předpřipravené tak, že můžeš jít jen jedním způsobem a celé to vypadá hrozně uměle (tady například jak ona proskakuje barákem, může se objevit kdekoliv, ale on ji vždy bezpečně hned vyhmátne, aby působil jako drsný boss), přitom i takováhle scéna by se dala udělat mnohem přirozeněji a i zábavněji, kdyby hráčům trošku rozvázali autoři někdy ruce a nechali je přemýšlet za sebe ne hledat vytyčenou přesnou cestu...
    Na druhou stranu musím uznat, že ta hra vypadá pěkně a kyberpunková atmosféra nezklamala (ačkoliv se mi zdá, že i když jde o jiné prostředí, tak výtvarně se inspirovali novým Deus Ex více než jen trochu:)
  • Vy musíte být oba dva úplný IDlOTI řešit takový hovadiny. Hlavně vymyslet něco do čeho pičovat, viď? BUZNY ZASRA_Y
  • Tak jsem se kámošovi vysmál, když mi na první trailer řekl, že ONI dohrál už před deseti lety. Teď už se tak nesměju. A ano, úvodní sekvence s vrtulníkem je sice akční, ale že by jí ani jednou netrefil? O_o
  • Toto bych s Uncharted teda nesrovnaval...tim Uncharted lehce degradujete *13*
  • InvisiblE182
    Kdo chtěl assasins creed z moderní doby, tak ho tu má.
  • Krtecek-GT
    No klidně bych si to zahrál, zaujali mě hlavně zvuky při soubojích který zní reálněji než z jiných her. Jinak že helikoptérá kropí do zdi, padají kusy omítky ale na závěr tam nezůstane ani tečka po kulce, ale to se snad všechno ještě doladí. Jen ze začátku to na mě působilo že 30% hraju zbytek se jen dívám, hlavně na začátku jak postava udělala pět kroků, seskočila a opět scénka
  • assasin/prince of persia + nascriptovanost CoD..díky nechci
  • po pár minutách jsem to vypnul - další standard do počtu. Jestli tímhle chtěli vývojáři ohromit..
  • Hlavně obdivuju kapacitu jeho zásobníku...Ať už je slepej, nebo ne... *1*
  • Neni nad to, kdyz po vas jde vrtulnik se slepcem za kulometem. Co to melu, i ten slepec by ji alespon jednou urcite trefil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit