Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra vypadá naprosto příšerně. Naprosto tragický vizuál, klišoidní svět. Proč to tak nečité fantasy, vemte se přiklád ze Souls série nebo z Diabla I, fantasy může být i umění.
  • Kdyby někdo chtěl, tady s cz titulky, souhrnný trailer:
    www.youtube.com/watch?v=OJRpaCJT5aA
    • BoB.2
      Dik
  • Pilgrim66
    Tak ja ku*va neodmaturuju no. Thanks Spider. *1*
    • Krescz
      tak co sloh dneska? :D
      • Pilgrim66
        Vyprávění.. 250 o slov o tom, jak se chlap ztratil v džungli a našel ho domorodec a dovedl ho zpátky. Literární kvalita 1 třída, ale tak snad to mám gramaticky správně.
        • Krescz
          jop mam to same...doufam ze mi uznaji vetu v prime reci: Vzpomen si na vsechny ty porady o preziti na ktere ses musel divat kdyz spadl internet.(nechtelo se mi to psat gram. spravne)
  • BoB.2
    Hodně to podle hraní připomíná takovej temnej Kingdoms of Amalur: Reckoning.
  • Vypadá to opravdu hodně bakelitově, něco mezi Dragon Age a Kingdoms of Amalur. Za vyzkoušení to ale určitě stát bude, jen co bude dohraná Dark Souls 2 -a to mi ještě pár týdnů potrvá.
  • Nevysla uz nekde nejaka recenze? Nemam ted co hrat a premyslim o koupi hned v patek.
  • DS je obtizna hlavne proto, ze se ji clovek musi naucit hrat, coz pro dnesni casuly, kteri jsou zvykli, ze je hra vodi z rucicku a bavi sama, neprekonatelny problem, ktery je frustruje.
    • tomocz
      naučit hrát se v tomhle případě rovná zjistit, kterej xbox čudlík odpovídá tlačítku na klávesnici/myši xD Ne, tak ve dvojce už to alespoň šlo v nastavení zjistit... ale stejně je to blbá hra :D
      • Nikoliv, znamena to mnohem vic.
      • maros.goc
        v čom blbá?
        • Umění dokáže ocenit vždy malý počet populace. Dark Souls je herní umění v praxi. Jedna z nejlepších her historie, která navíc není mířena pro všechny, vždy se najde omezenec, který bude tvrdit, že je hra blbá. Tím ukazuje pouze on svoji blbost.
          • Presne tak. Dark Souls je defacto umelecke dilo a nesedne kazdemu. Ja se od druheho dilu neodlepil co na PC vysel a je to pro me nejlepsi hra za posledni rok(y). Vyslovene si to uzivam... vcetne paradniho PVP a co-opu. Jen maloktera hra nabidne tolik hodin zabavy a hlavne pocit, ze clovek "hraje".
  • InfidelBro
    Tahle hra se nehorázně snaží vypadat jak Zaklínač a Dragon Age.
  • Krescz
    takoveto becka mam rad...clovek od toho nic neceka a kdyz to prekvapi hned je z toho srdcovka *14*
    • Všichni si děláte pinďoura z DS, ale zkuste si zahrát Zaklínače 2 na Nightmare úroveň.
      • maros.goc
        skús si zahrať Dark Souls na Nightmare +++
      • Tím bych se vůbec neoháněl. Mizerný combat, mizerní bossové a celé je to primitiní. Nightmare= je rovno dark, ale nesmíš umřít, čili pořád lehká hra uměle navýšena nesmyslnou penalizaci,
    • BoB.2
      Přesně tak s tím souhlasím. *3*
  • God-of-War
    Vypadá to parádně a má to nádhernej soundtrack. Jasná koupě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit