Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by FC3: Blood Dragon grafika+Deus Ex...
    Bolí z toho očí a ten styl grafiky zakrývá nedostatky
  • Videopřehrávač se hlavně stále zasekává u té praštěné reklamy rádia. Videa si už tady nepouštím, protože mě ta reklama irituje. Zlatý youtube sdílená videa!
  • Zajímavé, včera jsem sem umístil komentář, kde jsem se ptal jestli někdo neumí zablokovat reklamu před videem v adblocku, dostal sem nějaká kladná hodnocení a dneska jsem se chtěl podívat jestli už se někdo podělil o návod, jak se zbavit tý otravný reklamy a zjistil sem že můj komentář už tu jaksi není, CENZURA koukám funguje.
    • USER47
      Cenzura? Těžko můžeš očekávat, že ti tu redakce nechá příspěvky diskutující ochcávání reklam, když je z nich placená.

      To je jako jít na oficiální fórum nějaký hry, ptát se po cracku a divit se, že dostaneš ban.
  • TheGGG
    Akční RPG Consortium by se mohlo líbit fandům Deus Ex....
    A taky fandům hnusné grafiky *6* *6*
    • Je to startup oslíku, proto shánějí peníze, aby to mohli vylepšit.
  • Problém je ten zminovanej prohlížeč,hlavně IE. V Mozzile to spustíte v poho.
    • Myslm video na games:),trosku sem se netrefil,patřilo k jinýmu postu:).
  • by se mohlo ne
  • Kinet1c
    Celkom sa my to paci, take system shock krizene s deus ex, neviem, kus tie farby my vadia, trosku bolia s toho oci
    • Hanzales
      Jestli to pojede přes DX9/10, tak s ENB to půjde dát klidně i do černobíla ;o)
      • tvrdy.mar
        Je to postavené na Source engine.
  • Hanzales
    Ré-klá-má
    Kurňa chlopi, takovéhle reklamy byste sem měli dávat :)
    http://www.youtube.com/watch?v=wvEGaF0Oc48
    • Reklama na zumpovy bulvar? :)
      • Hanzales
        Ja ani nevím, na co ta reklama byla :)
  • Hanzales
    Co to vidí oko mé, zelené :D Další zajímavůstka která jde do hledáčku.
    Ad video, načetlo se asi za 4-5 vteřin, jde přepínat fullscreen/okno, přetáčet vpřed i vzad (před i po nabuferování), dokonce už i při fulscreen v HD po načtení celého buferu a následného přepnutí do okna, zůstane HD i buffer bez přepnutí zpět. Jak bylo redakcí slíbeno, tak bylo koukám i velmi rychle splněno. Respekt!
    Firefox 20.0.1 (Plugins, Extensions http://img405.imageshack.us/img405/8794/ffpluginsextensions.jpg // Flash Player 11.7.700.169 // (W7x64)
  • Podle obrazku mi to pripomina system shock.
    • Hanzales
      Taky že mně ten obrázek prvně docela systemacitky vyšokoval :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit