Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by FC3: Blood Dragon grafika+Deus Ex...
    Bolí z toho očí a ten styl grafiky zakrývá nedostatky
  • USER47
    Cenzura? Těžko můžeš očekávat, že ti tu redakce nechá příspěvky diskutující ochcávání reklam, když je z nich placená.

    To je jako jít na oficiální fórum nějaký hry, ptát se po cracku a divit se, že dostaneš ban.
  • Souhlas, ta reklama je otravné zlo. Snaží se vetřít do hráčské sekce. Je fakt strašná. nějaká lehká pizda nebo pizduch mává praporem, jako kdyby byli poprvé v PvP ve World of Warcraft a měli v ruce prapor a teď ... ha ... co .... honem utíkat:-)))
  • Je to startup oslíku, proto shánějí peníze, aby to mohli vylepšit.
  • Videopřehrávač se hlavně stále zasekává u té praštěné reklamy rádia. Videa si už tady nepouštím, protože mě ta reklama irituje. Zlatý youtube sdílená videa!
  • Hanzales
    Ja ani nevím, na co ta reklama byla :)
  • Zajímavé, včera jsem sem umístil komentář, kde jsem se ptal jestli někdo neumí zablokovat reklamu před videem v adblocku, dostal sem nějaká kladná hodnocení a dneska jsem se chtěl podívat jestli už se někdo podělil o návod, jak se zbavit tý otravný reklamy a zjistil sem že můj komentář už tu jaksi není, CENZURA koukám funguje.
  • TheGGG
    Akční RPG Consortium by se mohlo líbit fandům Deus Ex....
    A taky fandům hnusné grafiky *6* *6*
  • Protože venku na ulici ti před každým přechodem vyskakuje 9 sekundová reklama, kterou musíš přetrpět než můžeš přejít. To je yntelygence zas. Mě vůbec nevadí reklamy co jsou nenásilně rozmístěný na stránce (popř. ve výlohách.. na té tvé ulici), těch ať si dá každej třeba milión na stránku. Ale mám takovej pocit, že Sama doma říkal, že budou reklamy naprogramovaný na IP jednu denně - fajn 1 nezabije, okey. No a už zase uběhlo pár týdnů a skutek vytek. Už mám pocit, že to není nedostatkem času ale neschopností tiscali.
  • davidBray
    a jak zvládáš chodit venku po ulici?
  • Také reklamu chápu, ovšem jen do určité míry. Snažil jsem se podporovat stránky do poslední chvíle nepoužíváním adblocku, ale na gtiscali mi už došla trpělivost. Chodit na web, který je z velké části jedna velká reklama, kde na vás horem dolem, zprava, zleva vyskakuje spousta rušivých okýnek, tak to byla poslední kapka. Teď je to omezené jen na reklamy v přehrávači. Není to ideální, ale člověk se může alespoň vklidu nadechnout.
  • Jinak se divim,že v dnešní době je problém pro redakci změnit přehrávač. Upozorňoval jsme na to už před 2 lety a byl jsem s vysmátim odpálkován,od tý doby chodim na Zing.cz na videa.
  • Myslm video na games:),trosku sem se netrefil,patřilo k jinýmu postu:).
  • Problém je ten zminovanej prohlížeč,hlavně IE. V Mozzile to spustíte v poho.
  • Reklama na zumpovy bulvar? :)
  • by se mohlo ne
  • tvrdy.mar
    Je to postavené na Source engine.
  • tvrdy.mar
    Dneska to pěkně vysvětlovali ve streamu po ukončení Kickstarteru.
    Mimochodem bude možné ještě zaplatit další měsíc pomocí PayPal na jejich stránkách!
  • Hanzales
    Jestli to pojede přes DX9/10, tak s ENB to půjde dát klidně i do černobíla ;o)
  • Hanzales
    Problém bude nejspíše u boba, ale ENG do toho netahej :) ENG Widle používám snad odjakživa, včetně veškerého softu, i drivery stahuju EN (místo multilanguage) a taky nikde s ničím problém ;o) Naopak se snažím počeštěným ovladačům, directX atp. vyhýbat, přeci jen veškerý soft je "zahraniční" ;o) Jinak samozřejmě diakritika, míry, čas, titulky, fonty, všechno běží i v CZ bez problémů. Spíše mívám problém s Flash playerem od verze 11, kdy to kolísavě funguje, nebo padá. V současné době musím zaklepat, i při hodně záložkách s HD videem je to ok, ale tak nějak mám pocit, že Flash Player to s verzí 11 celkově vzal nějak špatně a teprve teď dolazuje poslední muchy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit