Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    skoda, ze ales nezminil vic do detailu jaky planuji dialogovy system a jeho dopady. i kdyby ta hra mela treba jen 5 hodin, tak pokud by to zrealizovali, tak by to bylo genialni. z ukazek to vypada na extremne dynamicky dialogovy system se vztahy s postavami ala alpha protocol, tedy hodne promakane a ne nezbytne jen dobre/spatne.
    • tvrdy.mar
      Dneska to pěkně vysvětlovali ve streamu po ukončení Kickstarteru.
      Mimochodem bude možné ještě zaplatit další měsíc pomocí PayPal na jejich stránkách!
  • tvrdy.mar
    Videopřehrávač je opravdu katastrofa. Místo půlku traileru jsem měl zaseklý poslední frame reklamy na E2. A to jsem neměl ani fullscreen, což mi zásadně shodí prohlížeč.
  • Názory na reklamu na E2 sdílím, chápu však, že reklamy tento web (alespoň částečně) živí (nemýlím-li se). Problém s přehrávačem jsem avšak měl pouze jednou jedinkrát za celou dobu co tu ten nový je. A to se mi video neustále posouvalo zpět na začátek. U žádného dalšího videa jsem žádný problém neměl. Používám Mozillu s Flashem.
    • Také reklamu chápu, ovšem jen do určité míry. Snažil jsem se podporovat stránky do poslední chvíle nepoužíváním adblocku, ale na gtiscali mi už došla trpělivost. Chodit na web, který je z velké části jedna velká reklama, kde na vás horem dolem, zprava, zleva vyskakuje spousta rušivých okýnek, tak to byla poslední kapka. Teď je to omezené jen na reklamy v přehrávači. Není to ideální, ale člověk se může alespoň vklidu nadechnout.
      • davidBray
        a jak zvládáš chodit venku po ulici?
        • Protože venku na ulici ti před každým přechodem vyskakuje 9 sekundová reklama, kterou musíš přetrpět než můžeš přejít. To je yntelygence zas. Mě vůbec nevadí reklamy co jsou nenásilně rozmístěný na stránce (popř. ve výlohách.. na té tvé ulici), těch ať si dá každej třeba milión na stránku. Ale mám takovej pocit, že Sama doma říkal, že budou reklamy naprogramovaný na IP jednu denně - fajn 1 nezabije, okey. No a už zase uběhlo pár týdnů a skutek vytek. Už mám pocit, že to není nedostatkem času ale neschopností tiscali.
    • Já reklamy chápu a jako bývalý čtenář Levelu to pro kluky rád přetrpím, ale při téhle konkrétní E2 reklamě mám chuť si vydloubnout oči a propíchnout ušní bubínky.
      Ale to je jen čistě subjektivní názor.
      • Souhlas, ta reklama je otravné zlo. Snaží se vetřít do hráčské sekce. Je fakt strašná. nějaká lehká pizda nebo pizduch mává praporem, jako kdyby byli poprvé v PvP ve World of Warcraft a měli v ruce prapor a teď ... ha ... co .... honem utíkat:-)))
  • Mě to hází error pokaždě když chci dát fullscreen. A navíc nemůžu vystát tu Evropa 2 reklamu. *11*
  • BoB.2
    Na dobro končím s videem na Games.cz víc pohledů na slovo ERROR nesnesu.
    • Jinak se divim,že v dnešní době je problém pro redakci změnit přehrávač. Upozorňoval jsme na to už před 2 lety a byl jsem s vysmátim odpálkován,od tý doby chodim na Zing.cz na videa.
    • Kinet1c
      pouzivam operu a ziadny problem s ziadnym videom, NIKDE, na ziadnej stranke ziadny problem, ked mas problem, ten hladaj u seba bob a nie na tiscali, aj ked sa chybicky stali aj tu, v tomto pripade myslim, ze chyba je u teba (urob stym nieco a nepouzivaj anglicky windows, prip. anglicky jazyk vo wine inak sa necudujem ze mas problem)
      • Hanzales
        Problém bude nejspíše u boba, ale ENG do toho netahej :) ENG Widle používám snad odjakživa, včetně veškerého softu, i drivery stahuju EN (místo multilanguage) a taky nikde s ničím problém ;o) Naopak se snažím počeštěným ovladačům, directX atp. vyhýbat, přeci jen veškerý soft je "zahraniční" ;o) Jinak samozřejmě diakritika, míry, čas, titulky, fonty, všechno běží i v CZ bez problémů. Spíše mívám problém s Flash playerem od verze 11, kdy to kolísavě funguje, nebo padá. V současné době musím zaklepat, i při hodně záložkách s HD videem je to ok, ale tak nějak mám pocit, že Flash Player to s verzí 11 celkově vzal nějak špatně a teprve teď dolazuje poslední muchy.
    • Cypri
      Nevím co je stále za problém. Ještě se mi nestalo že bych tu nepřehrál video. NIKDY.
      Prohlížeč - opera.
    • Viktor_H
      Bylo hůř a lidi šli...
    • Já používám Operu nejnovější verzi a kromě pitomé reklamy na evropu 2 ( *11* ) nemám absolutně žádný problém.
      • mám nějaký ten google chrome nebo chromium a až na debilní reklamu na rádio mi to jede oproti starému přehrávači naprosto brilantně
    • IE 10 to přehraje... ale to je jedinej prohlížeč, kde mi to jede

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit