Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vsetky jazyky okrem slovenciny, cestiny a anglictiny su prije*na. hlavne henti sikmaci jak keby kotkodakali jak slepice. jak sa tym mozu aj dohovorit.
    hra vypada inak pekne.
  • Diskuze opět zabitá PC žumpaři. Nevím proč radši nekomentují nějaký další výron nerdů z glitchstarteru, kteří mají na tváři víc uhrů než jejich hry pixelů.
    DD vypadá božsky, grafika neskutečná a atmosféra hutnější než v jakémkoliv PC RPG. Rozhodně toto bude jedna z prvních her co koupím na PS4. Takhle má vypadat F2P hra, né jak ty patlaniny co vychází na PC.
    • Ooooh baby baby ooooh. Nebrec tady ty žumpaři. Už seš jak ohrana deska *3*
    • nahlášeno *6*
      • Rhulad
        Co si hraješ na soudruha Veskoslava?
    • Jack1947
      Koupis, krom toho ze si jeste priplatis nebo to budes mit nehratelne ze budes hrat porad, stale se nicemu zdarnemu nedoberes? *7*
  • samuel.polak
    vyzera to neskutočne, sebavedome :D
  • Malleth
    Ten oheň *8*
    Jako líbilo se mi jak mraky lidí vinilo capcom na PS4 meetingu z toho, že ukazujou jen techdemo a hra pak bude vypadat úplně jinak (hůř).
    No a máme to tady. Vypadá to fakt výborně. Teď jen jestli to bude i dobrá hra. To free to play mi zavání určitou polovičatostí a na těch levelech je až moc vidět, že jsou generovaný. Bojim se taky trochu tý sci-fi omáčky ale doufám že to nepodělaj.
  • ten drak byl teda nebezpecnej.. *11*
  • Cim to je, ze hry z Japonska maji casto tak opravdicky vypadajici brneni.

    A hry z nasich luhu a haju nebo na zapad od nas... maji brneni jako Dragon Age 2.
    • Asharak
      Hornbach!

      Hmm, souhlas s tím, že je trochu divné když jsou Asijské hry dnes dobré a mají inspiraci u nás (a možná naopak tu to jde "naopak"), ale jako inspiraci k vůli kultuře proč ne.
      Už tu začíná chybět Piranha Bytes kteří od prvního Risen "nic" neudělali :/ Doufám že pracují na Gothic 4 *14* *9* Nebo je možná trumfnou Warhorse? *5*
      • Tak před rokem vydali Risen 2, nemůžeš ho zazdít, aj když nebyl tak kvalitní jak jednička.
    • Mno a me prave pripada, ze se zamerili jen na brneni a na grafiku. Hratelnost me z tech videi zatim moc nenadchla. Vypada to ze to muze ovladat i cvicena opice s prominutim.. Hazi si tam kouzla z nejakych lahvice jako prvotridni mag a vsichni maji brneni od hlavy k pate a chodi jako kdyby meli v zadku kolik.

      Na druhou stranu moc jsem z teto hry nevidel tak nevim, co si o tom mam myslet i pres to negativni, co jsem napsal.

      Jinak uznavam, ze evropske a americke hry jsou vice kreslene nebo z hlediska grafiky horsi, ale zase me prijde, ze hratelnosti jsou na tom lepe, ale jak jsem psal, az uvidim poradny gameplay a recenze, pak mozna muzu hodnotit.
      • Jack1947
        Kdyz uz jsme u tehle hry, tak vazne vic vedet krom toho ze vic kdo ma pravdepodobne i vyhraje.
        Nepotrebuji takovehle hry jdou uplne mimo mne , i kdybych nemluvil o RPG tak celkove. Jenze se to pochopit da oni jim preci budou platit, uziji si to ten F2P model je jen jako nezbytny bonus.
        • Můj bože...
    • Hry z Japonska a opravdicky vypadající brnění? No nevím, chlape, jedna vlaštovka jaro nedělá.
      • DS, DS2, Dragons Dogma, ted Deep Down... tech her neni malo. Samozrejme, ze tuna japonskych titulu je v duchu silenych chainmail bikini kozy ven modelu, ale prijde mi, ze tech realisticky vypadajicich brneni je v "zapadni" AAA tvorbe min nez v te japonske.
        • Drakensang, zaklínač, mount and blade, trochu se mi líbily i zbroje ve skyrimu, chivalry, war of the roses, to jsou jen co mě tak z hlavy napadly.
          Ono zase na druhou stranu takový DS a Dragons dogma, možná do budoucna i to Deep down, to jsem ještě moc nezkoumal, trpí na hrozně přestřelený protivníky zase.
          • Jo, chtěl jsem dodat a zapomněl jsem na to, zrovna zbroje v tom Dark souls a Dragons dogma se mi hrozně líbily.
    • Robotron3
      Protože američtí a evropští tvůrci se inspirují v nereálné fantasy. Kdežto japonci se pro změnu ve svých hrách často inspirují v evropské historii.
      • To dava smysl. Pro nas to muze byt obycejne, pro ne je to preci jen historicky a kulture o krok vzdalenejsi.
        • Oni to ale delaji proto, ze chteji uspet na zapade.
    • No ja nevim, ale plno japonskych mmorgp jede podle mustru - cim mene postavy zahaleno, tim lepsi armor. Tedy alespon u zenskych postav.
      Coz zrovna "opravdicky" moc nepusobi. *1*
  • Jen sem se chtěl zeptat... Asi jsem to nepostřehl, ale pude hrát online F2P na PS4 i když nebudu mít PS Plus??? Děkuji za případnou odpověd. *3*
    • nepojde..kupis si PSplus
    • Jack1947
      Pochybuji, to uz neni PS3 ... *7*
  • Rhulad
    Je trochu s podivem, že poslední dobou vychází pravě tolik parádních RPG na konzolích a bývala bašta RPG PC je v současnosti páté kolo u vozu.
    • Mně tohle třeba vůbec žíly netrhá. U mně zůstává na trůnu Gothic (I,II). Tohle mi vlastně vůbec nepřipomíná RPG. A pochybuju, že na knozoli vyjde někdy něco, co by se vyrovnalo Falloutům.
      • Dával jsem to jako příklad novějších RPG, které se vyvíjely ve stejnou dobu. Taky mam raději RPG jako Baldury nebo Torment či Fallout 2. Na konzolích rovněž chybí Tycoony a pořádné strategie z ranku Civilizace nebo Europy Universalis (bohužel - ja to konzolistům přeju, aby si je mohli zahrát). Takhle to vypadá, že v nabídce jsou jen akčnější hry.
        • a vo tom to je, trubky kupujou jen akcni qte sulinoviny a chrochtaj si u pseudoher jako je beyond two souls, pak se nelze divit, ze se nedela neco zajimavejsiho

          indie me bavi, ale ty maj jednu slabinu, nejsou schopny udelat (dodelat) neco hodne rozsahlyho (coz treba naslapany rpg potrebuje, jinak z toho vyleze maximalne shadowrunm je to ok, ale je to jen jednohubka)
          • Jack1947
            Indie hry jsou podle mne dulezite, neda se ovsem cekat ze dosahnou kvalit AAA titulu. Vzdyt je rozdil nakladu na vyrobu a tim spis kdyz to dela nekdo kdo ani nema investora ale verim ze kdyz je schopny dokaze vyrobit skvelou hru takrka na koleni. Bohuzel, dneska je to o penezich Indie bych nezastracoval aani nepodcenoval a vlastne je jedno jaky kdo ma postoj, kdyz uz nic tak indie by mohly byt zachrana pc sceny. BTW: Mne se naopak libi, ten princip Beyond a i kdyz to treba bude tak jak pisi. Chci PS3 , hlavne kvuli ostatnim hram , ano jsem mlady a trubka mozna jo. Vyrostl jsem na konzolich, rad si zaparim a tak co jineho mi zbyva no. *3*
    • jestli tohle považuješ za paradni rpg tak potom asi ano.
      • Rhulad
        Tak na druhou stranu nám na PS4 schazí Go Home čili se to vyrovnává. PC začíná být doménou umaštěných indošů.
        • hm...podívej se, jak kvůli konzolím zmrvili posledního Hitmana...to se pak nedá divit, že hry na PC jenom stagnují.
          • Jack1947
            Nevim, jestli zrovna Hitman je idealni srovnani. Vim ze se to neda srovnavat a tezko zase vnucovat dnesni generaci tenhle typ her. Jenze se mi nelibi za vsechno odsuzovat konzole, nejde jen o financni stranku cele veci.
            • Jack1947
              Koko°1: Ano , i ne mozna prave proto ze jsem hral pouze Silent Assassin a Contracts , Blood money tak mam pohled ponekud jiny. ( Hodlam to napravit) Mozna ze , nerad nekoho posilam do stareho zeleza ale jen mozna , to vazne nebylo delane pro tebe me taky vadilo ze ta hra , nejde sehrat uplne stealth a prostrilet se clovek vzdy chte nechte musel no. Napovedy jsou spatne, je to nezmar z konzoly bohuzel mohli by jsme zde vest delsi uvahy, kdyby k necemu vedli tedy.
            • Nezlob se na mě, ale abych omlráčil chlápka musim mačkat Q jako tajtrlík?! Tohle není normální a do hitmana nepatří. Hitman absolution není vůbec špatná hra, má spoustu světlých okamžiků. Jen jsem si často připadal, že hraju starého Sama Fishera.

              A ta nutnost cool efektů....aby se trsy patrolování NPC pouštěli skriptem, to je u Hitmana vrchol absurdnosti. Jen si schválně za těch pár korun kupte na Steamu Codename 47 at můžete porovnat.

              A nebo se Absolution prostě již cílevědomě dělal pro jinou skupinu hráčů a do starýho železa už patřím já.
        • Co se týče otázky RPG na PC, pokud si dobře vzpomínám, Zaklinač 2 se portoval na Xbox, ne naopak :), Série TES, Dragon Age, Mass Effect, New Vegas atd. vycházeli současně, takže nevím, o čem je řeč...
          • Jack1947
            Nema smysl oni ty negativovove si budou dicky mlyt, mlyt sve fantaskni recicky " Jak konzole znicily herni scenu". O to vic jsou u mne u dna kdyz nikdy zadnou konzoli nemeli, ja kdybych nehral nikdy na pc, taky bych neplacal blbosti. Ne , ne opni musi je to pro ne zrejmne projev jakesi ulevy a uspokojuje to. *3*
            • Jack1947
              jump: Vidis, to je jen nazor jeden z mnoha. Ja s nim zasadne nesouhlasim. Zaroven , si kazdy tvrdit muze co chce a ja souhlasit i nesouhlasit s nim a on se mnou. To je ta svoboda nasich projevu. *3*
            • Vis i nekteri PC hraci hrali na konzoli a proste to radeji vzdali a nechteji ji ani videt... takze ano ja kritizuju konzole z vlastni zkusenosti, a moc dobre vidim vliv konzoli a celeho herniho odvetvi, jak se zameruji na causal hrace...
          • rhaegar
            No TES tu řešit nebudu , to bych se zase rozčílil takže Dragon age to je hodně letité, Mass Effect není RPG ale TPS a New Vegas beru.
            • V dnesni dobe je RPG cokoliv, co kdy hrajes za jednu postavu busis s ni tupe do nejake potvory a pripadne sem tam si das nejaky skill nebo si muzes oblect jine brneni.

              Pro me RPG vzdy zustane promakany system ala TES uz od Areny, Baldurs Gate, Planescape Torment, Icewind dale, Dragon Age 1 a jine zajimave tituly. Jsou tam tuny textu, lore a jinych blbosti. Tady jsem treba jen videl jak prochazis prazdnyma mistama a nahle tam je bedna, pote co probadnes dolu. To uz me prijdou zajimavejsi dungeony - Dungeon Master, Eyes Of Beolder, Lands of Lore ( v soucasne dobe napriklad oziveno diky Legend of Grimrock nebo pokus u Might and Magic X).
        • taky vam schazi wasteland 2 a shadowrun returns (to jsem sice ješte nehrál ale vypadá lakave a dostalo to zde 8)
          a jo není to žadna slava protože konzole zabili tenhle žánr ( a hráči jako ty kterym se ten brak libi)
          • Tyhle hry zabili pani prechytri PC pirati, kteri kdyz zrovna nevrazdi hry warezenim, tak si votiraj hubu o konzole.
            • Nejlepší je,že PCčkáři jsou největší piráti přitom kámoš má xbox a hry hraje ještě pár týdnů před vydáním.A to nemluvě o jeho sbírce vypálených her..Vím že toto je jen Xbox že u PS3 to zas tak strašné není,ale to potom vzniká zase PCxPS3xXbox boj :) A Xbox hráči se schovávají za zády PS3 hráčů.
            • Bohuzel hra se neproda sama pokud o ni nikdo nevi, o tom je marketing. Hra muze byt sebe lepsi a nic z toho. Kazdopadne se me libi ty milne predstavy o tom jak tyhle hry na konzole jsou uzasne a diky tomu ze nejsou na PC tak jsou jeste uzasnejsi. Omyl, z meho pohledu me tahle hra nezaujala, viz post vyse.

              Proste grafika fajn, ale moc extra se tam nedeje, je to takovy slany a nemastny... navic me prijde ze ovladat to muze i cvicena opice, jezis tak me tam nekolikrat prastili. Pseudo mag tam vzdy chodi v brneni a jeste asi pouzivaji nejaky specialni kolik do zadku :). Hau :D
            • Jack1947
              Zcestne tvrzeni, zaujateho cloveka na piratsvi obecne.
            • Tohle je jediný Váš argument? Dobrá hra se prodá sama. Jen je rozdíl, pokud se někdo spokojí s prodejem 500 000ks (PC scéna) nebo 1 500 000ks (konzole, a to opravdu není jen pirátěním)
  • Jack1947
    Jo, jo povedome hlavne tim F2P rezimem. Tzv. Prvni preslap pri Launchi PS3.
    • kickasl
      jacku ty ses nejak vsude
      • Jack1947
        Dneska vyjimecne jo, zda se ze to zas nekomu vadi. Lidem se clovek proste nezavdeci. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit