Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yuri337
    No já se na Alana těšil moc, ale jsem celkem zklamaný. Lehoučké puzzle, stále stejná krajina(i když krásná), 4 typy nepřátel, jen pár zbraní. Většinu hry nevím co se jak a proč děje. Velmi zmatený příběh mě moc nechytl. Navíc vše je pořád na stejné brdo - někam vlezu, nabíhají nepřátelé a lítají posedlý krámy, vrány a barely na který se má svítit baterkou. Rinse and repeat. Snad nejlepší moment byl na pódiu těch dvou starých metalistů ve vikingském stylu. Ovšem i to mi přišlo trošku moc podobné jednou levelu z L4D2.
    Možná jsem jen trošku otrlý, protože jsem před Alanem dojel oba dva Dead Space. Proti čemuž je Alan svojí atmosférou jen velmi slabý čajíček.
    • Dead Space mám taky hodně rád, ale přiznejme si to. Je to úplně ten stejný systém, někam vlezeš, spustí se script, naběhnou nepřátelé atd.....Co se týče variability prostředí, tak Dead Space taky žádná sláva, takže v tomhle si tyto dva tituly nemají co vyčítat. Co se týče atmosféry, ta podle mě hlavně Alana hodně táhne a myslím, že nejen fanoušci Twin Peaks si tuhle hru právě kvůli tomuhle zamilují. Až na ovládání, které by zj. při soubojích mohlo mít rozhodně lepší odezvu, nemám hře co vyčítat a rozhodně svých utracených 500,- nelituji (navíc alespoň u mě za herní čas +/- 15h). A ikdyž grafika možná není dnešní top, tak má své kouzlo a rozhodně jsou některé scenérie nejen při východu/západu slunce nádherné.
    • montatatana
      Hlavne jsi ten pribeh mel chytat poradne, protoze Alan je primarne o nem a s Dead Spacem ma spolecnou leda tak 3rd person kameru.
      • Jj, to jsem ještě chtěl dodat, oba dva zmíněné tituly staví atmosféru trošku na něčem jiném, takže se to nedá až tak srovnávat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit