Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • inak niekde som raz čítal že xbox by uncharted 2,3 nezvládol ani kvôli kapacite DVD...a výkonovo by vraj museli byť zapojené dva xcrapy paralelne.
    • Tvé příspěvky jsou k pláči, tolik neobjektivity jsem ještě neviděl:)

      Za vše dodám, že vydavatele her jsou všichni do jednoho "hateři" PS3 systému, kvůli tomu, že se jednoduše na to hry špatně vyvíjejí....často se jedná o přímo tým, který musí vyvíjet verzi PS3 a druhý pak vyvíjí Xbox a PC verzi....programování je trochu jinde a myslím, že zde najdeš dost článků, kde se na to odkazuje...

      Tudíž jediní kdo bezhlavě obhajují kvality PS3 jsou uživatelé, kteří nemohou porovnat s konkurencí.....jak jsem zde již psal, vlastním obě konzole. Tak zde hlavně nepiš, že jsem též člověk co neuznává konkurenci a podobně:)))
    • ty si myslíš, že kdyby klucí a holký z Naughty Dog nedostali od Microsoftu dejme tomu 5x větší peníz, že by Uncharted nebylo tak perfektně optimalizované na tu jednu danou konzoli? oni prostě umí se systémem PS3 pracovat, kdyby je měla opačná strana pod sebou řekl bych, že by to dopadlo stejně, možná o něco málo hůře, ale pořád by ta hra vypadala užasně.. ale tobě je to asi u řitky, když vidim ten tvuj nick a budeš obhajovat svou konzoli do konce světa :D
    • Ja zase nekde cetl, ze emzaci opet unesli nejakeho farmare a delali na nem pokusy! *7*
    • sry, ale vytahovat se s vykonem ps3 na xbox mi pripada hodne srandovni
  • Podle me je to vyborna hra. Dohral jsem ji nekolikrat jenom pro tu bajecnou mrazivou atmosferu. Vsem PC hracum to preju, stoji to za to.
    • Pravda. Ja to sice dohral jen 1x, ale stalo to za to. I spolubydla, ktery casem mrha velice nerad, jen sedel vedle me a koukal. Me prijde jen skoda, ze to neni i pro PS3.
  • shitbox stratil jednu z posledných lastovičiek
    posledná exkluzivita je RROD :D
    • Osobne mam xbox i PS3 a ver mi, ze u multiplatforem je lepsi xbox. PS3 mam jenom na exclusivky a prehravani blue ray. Jinak RROD jsem mel, MS mi ho do peti dnu vratil opraveny (UPS si ho odvezlo ode mne a zase mi ho privezlo) naprosto zadarmo plus pridali MS body jako bonus. Pozdeji jsem si koupil Elite a ten jede bez problemu. Byl jsem dlouholety fanousek ps ale v teto generaci pro me proste vyhrava xbox.
    • AkA_AnarKy
      Nedělej vlny Cypisku
    • Je to tady nutný.... není. Takže prosím fuck off.

      Jo a ještě jsou tam exkluzivky jako Halo, Gears, Forza.
      Dál několik her na XBLA (Dishwasher, Shadow Complex,...)
      A dál pár míň mainstream her jako Lost Oddysey, Ninety Nine Nights 1,2 (WAN MIRRION TWOOPS), Deathsmiles a dalšé shmupy, do nedávna série Idolmaster a další.

      Určitě se Xboxu 360 nějak nezastávám, pořád je to pro mě nejhorší z trojice PS3, Wii a Xbox 360, jen bych rád uvedl věci do perspektivy.
      • xbox vznikol len preto aby chudobní pc hráči mohli hrať hry 7 rokov, nič exkluzívne a kvalitné tam nie je. gears je proti uncharted chudobný príbuzný, či hratelnostne či graficky. grafika uncharted 3 vyzerá proti gears akoby bola z novej generácie.
        no a taký last of us? ten posunie kvalitu ešte vyššie...xcrap nemá dôvod kupovať hlavne pc hráč pretože všetko si môže zahrať v lepšej kvalite.

        a kto vyhral grafiku roku? žeby uncharted 3? a pred rokom žeby uncharted 2? ahá...a o rok last of us ^^
        • Gears a Uncharted jsou naprosto odlišné hry.

          To, že většina lidí má flashhlej Xbox u nás neznamená, že je to tak všude.

          A stejně... ps3lover... sorry brácho, tvoje názory beru s velkou rezervou. Taky si myslím, že PS3 je lepší... ale to neznamená, že nevidím i výhody druhé konzole a nedokáži ji ocenit.
          • napíš mi výhody xboxu som zvedavý...
            • Miki nebuď smiešny, chcel som naozajstné výhody. Ten argument s multiplatf titulmi je smiešny pretože to platilo zozačiatku...teraz je to úplne vyrované a častokrát vyzerajú ps3 hry lepšie, ako napríklad chýbajúce efekty xboxu pri BF3.
              xbox nemá cenu kupovať, možno keby stál 100e, tá konzola chcela silou mocou predbehnúť ps3 ale doplatila na to brutálne.
            • Hmm, má pár exkluzivek, co si někteří chcou zahrát.

              Hmm, multiplatformní konzolovky na něm zpravidla bývají lepší.

              Hmm... super, je jich málo ale to neznamená, že na tu konzoli musíš plivat. Všechno se dá říct slušně.
  • no hral som to na xbox a ta atmosféra bola úžasná pár krát mi aj lepilo dufam že budu i titulky *1*
  • Jsem pro.
  • meatball
    ...bych prosil.
  • Pete.palis
    „Dostali jsme řadu ohlasů od mnoha PC hráčů a musím přiznat, že jsme je prostě museli ignorovat..

    ?? *1*
    • smejki
      epičné *15*
    • ales.smutny
      Eh...konec dne...diky...:)
  • Ryba9
    Anó, uděláte mi radost. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit