Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Tak bohuzel casting na hlavni roli Lary Croft nebyl z nejstastnejsich.
    Alicia se na tu roli vubec nehodi, a v podstate to cele fim zabije. Skoda.
    • Nemyslím si, že by to byla herečka, co ten film zabije. Bude to - jako vždy - hrozný scénář.
      • Lukass
        To podle traileru nepoznam, zato poznam ze ta slecna se natu roli vubec nehodi.
        • Právě že už podle traileru je to jasný. Zachraň svět? Tak blbý snad nebyly ani ty filmy s Angelinou Jolie, nebo tam taky zachraňovala? Asi teda taky moc dobrý nebyly, když si to nepamatuju.
  • Už trailer vyzerá hrozne. Zasa z toho budú robiť drsnú strielačku a nevidel som tam štipku emócie z novej hernej Lary. Ktorý kkt vždy režíruje tieto filmy? :(
    • readyxx
      nor Roar Uthaug , ktery nenatocil nikdy nic co by stalo za to .. a i rozpocet nove Lary je mizernej navic kde jaka cosplayerka se tam hodi vic ..sice ex machina super tojo ,ale Laru fakt delat nemusi ..nej nahrada za me kamca luddington ,ktera ji i posledni dve hry dabuje ,http://digitalspyuk.cdnds.net/16/10/768x552/gallery-1457696305-lara-laura.jpg ( trosku art https://i.ytimg.com/vi/5HCLxM4QWm0/maxresdefault.jpg)
      • Podle mne jde i s malym rozpoctem natocit dobry film. Kdyz je dobry scenar a reziser.
        • readyxx
          to jako jo , blairwitch ,moon atd .. jako nechci bejt prorok ale i ten fanfilm https://www.csfd.cz/film/360476-croft/komentare/ vypada lip .. nehlede na to ze me je tato herecka dost nesympaticka pro roli Lary .. zadnej estrogen , sexap.. a tak .. kdyz uz to bude srajda tak se dalo "koukat" na hezkou holku a ne alici co vypada jak nas soused co po vikendech vyvazi hnuj
  • 45% záležitost na čsfd, nic víc, nic míň.
  • Blue.Shark
    Zatím těžko hodnotit, ale mám minimálně dvě věci. Alicia Vikander nevypadá moc jako Lara, což jsem ovšem ochoten překousnout.

    A problém číslo dvě: tak nějak doufám, že tvůrci nezapomenou na to, že Lara byla na začátku totálně nezkušená a snažila se prostě jen přežít v divočině. To, co jsem viděl, ve mně ale evokuje, že z toho bude ploché "ratata", jako se to stalo Hitmanem.
    • Nějak tak souhlas, když to napíšu jako nefanda tomrajdříků z pska...
      • a za tu Laru, si mě akčníma scénama nekoupí. Těch bylo minimum. *1* Poslední vtip je v tom, dělat Film na remake, kterej byl 10x horší. Čili pro fanoucha zase pen*sem do oka.
    • maros.goc
      "To, co jsem viděl, ve mně ale evokuje, že z toho bude ploché "ratata", jako se to stalo Hitmanem. "

      ...nechcel si povedato, ako sa to stalo s Tomb Raiderom? ;)
      • Blue.Shark
        Spíš jsem cílil na srovnání s novějším filmem podle hry...ale třeba první Tomb Raider mi z nějakého důvodu nepřišel až tak strašný.
  • jindra.veliky
    tak to bude dalsi z filmu podle her, kterej bude propadak
  • tak talentované herečky jako Alicia je na tento teenagerský škvár škoda. Žabí xicht Angelina Jolie se na to hodila víc.
    • Ty bys mladou Jolie neklátil? Já teda jo, ale Vikander se mi taky líbí víc. Jako ženská i jako herečka. Byla super v Ex Machině, jen nás teda bylo v kině asi 10, protože v tom filmu nic nevybuchuje.
  • Jack1947
    Myslím že ten co nehrál zrestaurovaný TOmb rider nebo ho nezná vůbec nebude vadit že herečka se nepodobá přesdloze... jak už bylo řečeno uvidíme jak na tom bude scénář a celý film celkově. Myslím že může jen překvapit.

    Ted jen čekat co se vrvrrbí z THe Division, Splinter cell ( potažmo jestli někdy vůbec Gears of war...)
  • readyxx
    tak tohle nepujde snad ani do kin ale rovnou do televize ,kde je Kamila L.? ta tam sedi daleko vic nez tahle testosteronova plochodraznice co se snazi imitovat zenskou *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit