Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne diky, tu herečku v té roli nemusím ještě víc, než v SW.
  • Holka je to hodne pekna a z traileru je videt, ze akcni role ji sedne. Na plakatech a oficialnich obrazcich k filmu je podle meho, az necpohopitelne divne preretusovana na temer polochlapa .... dost to pripomina Laru z prvniho navratu herniho Tomb Ridera.
    Na druhou stranu Lara = take velka prsa, pekny zadecek *14* a v tomto byla Angelina Jolie proste lepsi?!
    • Angelina měla sice prsa a zadeček, ale taky xicht jak rozšláplej pomeranč. Tahle je aspoň hezká v obličeji.
    • Taronyu
      Kde vyzerá ako chlap? Ja som si nič nevšimol.
      • napsal jsem polochlap *3* napr. v clanku je obrazek oficialniho plakatu
  • v Ex Machina se mi Alicia líbila, ale na Laru bych si představoval někoho s více atletickou postavou, třeba Serena Williams by byla pro tu roli dobrá, parťáka by jí mohl dělat Ice Cube a úspěch je zaručený!
    • Serena uz ma podepsanou hlavni roli v dalsim pokracovani Planety opic.
  • Herní série byla vždycky přeceňovaná a filmy trapné a jsou dobré tak leda pro puboše. Z Jolie možná udělaly milionářku, ale to ji nepřineslo ani rozum, ani štěstí. Vlastně je úplně jedno, kdo hraje hlavní roli, ty filmy jsou béčka.
  • jamar28
    "Filmový Tomb Raider měl vždycky štěstí na zajímavé herce ve vedlejších rolích" - A nezapomeňte na Arnolda J. Rimmera BDP. SDP.
  • No, horsia ako Angelina byť nemoze.
    • aby ses ještě hodně nedivil.
  • Krásná princeznička.:)
    • Zdá se mi to nebo si se právě snažil předpokládat její pohlaví? *16*
      • S takovýmhle ksichtíkem by mohla mít i pindíka mezi nohama a stejně by to pro mě byla krásná, švédská prinzeznička. :)
  • BoB.2
    To jste si nikdo na GAMESech nikdo nevšiml co se děje kolem plakátu na tenhle film ,ještě jednou mrknete na ten obrázek konkretně na krk.
    Jinak za mě dobrý,lepší než AJ.
    • asi jen blbá fotka nebo photoshop. jinde má krk normální. taky možná že prehnala trening trapezu
    • to jo, slušná žirafa :D
    • A co chceš po jednobuněčných organismes, co cpou všude reklamu, a pak je tu banda škaredých vředů co tu blijí komu by roztáhly, když jim nedá ani ségra z lítosti ... *7*
  • bukrr
    Kdyby nic, tak to tam aspoň trochu okoření Walton Goggins *5*
  • Budu s Tebou Adame souhlasit tak napůl. Ano, předchozí TR filmy byly v podstatě srágory, ale Angelina Jolie byla podle mne dokonalou Larou Croft na plátně a seděla s herní předlohou.

    Dnešní herní Lara se změnila, ale Alicia je fakt jako představitelka naprosto mimo a ani Oscar to nezachrání. Jako Lara je naprosto neuvěřitelná a vzhledem k její výšce a postavě prostě atributy ani nové Lary za mne nesplňuje.

    Nedá se hodnotit film, když není hotový. Ten po stránce řemeslné a storytellingu nemusí vůbec dopadnout špatně, ale Laru v podání Alicie jim prostě neuvěřim ani na sekundu.
    • 0011
      Právě že Angelina Jolie byla úplně tragická, ten konkurz měla vyhrát Denise Richards, herecky horší by to s tím trapným scénářem to bejt nemohlo a aspoň by bylo na co koukat. Lara je v první řadě elegantní aristokratka o čemž mě AJ ani na chvíli nepřesvědčila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit