Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    no konečne, to ala trvalo kým túto tému niekto poriadne uchopil...
  • ach... nie, co-op? ako?

    ...jeden votrelec, styri postavy (kontinualne pribehy, na konci ktorych by ste zakazdym zomreli), a v poslednom porazili votrelca sebaobetovanim.

    Je zlozite mat z Votrelca zaklad hororu, ak je tak dobre znamy.
  • Vetřelce zbožňuju, ale jestli se někomu podaří přenést tu klaustrofobní atmosféru do hry, tak to asi nebude moc příjemnej zážitek
  • http://uk.ign.com/articles/2014/01/07/alien-isolation-the-most-authentic-alien-game-ever
  • JÁ SE SAKRA TOLIK TĚŠÍM.
    Jestli tam bude atmoška z vetřelce, tak se nádherně těším.
    Já jsem fanoušek celé série (až na tu hru na kterou chci navždy zapomenout).
    Já myslím že ale RE-PLAY (možná RE-FRESH) tuto informaci měla ještě někdy v minulém roce.
  • http://www.youtube.com/watch?v=l7A_kVPSMnc
    • Takové videa miluju - to, co při hraní proběhnete za 10 vteřin je ve videu roztaženo na 10 min a pozastavují se tam nad každou prkotinou, kterou nikdo vnímat nebude... Jinak graficky to vypadá hezky a docela mě tam překvapila i původní hudba od Goldsmithe...
      • Jj ;-) Ale kolikrat mi take unika co se da odhalit.
        Celou dobu mi vrta jak me vyvojari chteji donutit to hrat (pochopte - plazit se a objevovat objevene je na celou hru celkem malo). Podle konce videa to vypada ze tam nacpou i nejake logicke puzzle (doufam v to) - hrdina utekl, ale do pretlakove komory, takze spatne reseni... znovu... Na tom uz by se stavet dalo... proste logicka hra
        • tim by se pak dalo "vynutit" aby hrac vnimal prostredi, ne jen probehl.
          Ale nechme se prekvapit
      • C-BEAM
        "pozastavují se tam nad každou prkotinou, kterou nikdo vnímat nebude"

        väčšina to vnímať nebude, väčšina ľudi totiž ani prvého votrelca nevidela takže im to nič nehovorí a hovoriť nebude. Lenže tí ostatní ktorí na týchto filmoch vyrastali si na tých "prkotinách" riadne pochutia.

        Čo sa týka vizuálu mne sa ten ich engine trochu nezdá, vyzerá to všetko ako v hračkárstve *1* je to hrozne plastové ... a možno by to chcelo iba dotiahnuť shadery. Ale inak prostredie je perfektné a to, že v mnohom kopíruje kulisy Aliena je najlepšie čo mohli urobiť.
        • No právě já jsem jeden z těch, kteří na tom filmů vyrůstali, mám kolekci na blu-ray, kde jsem několikrát sjel všechny dokumenty, žeru design lodí, ale prostě tohle není nic moc nového. Už AVP1 byla loď, která měla stejný interiér jako Nostromo. Celé to na mě působí jako jeden velký koridor, kde bude skript nakaždém kroku - doufám, že se mýlím, protože hry typu interaktivní film mě nebaví, to si rovnou pustím nějaký film...
          • C-BEAM
            ak z toho urobia interaktívny film tak tiež o to stratím záujem, zatial je ale skoro robiť akékoľvek závery.
            • Nečekejme moc a třeba budemem příjemně překvapený. Koridor to bude určitě, je to na všechny konzole. Snad omezí QTE...

              Já na tom taky vyrůstal a žeru to maximáně a interaktivní film zkousnu. Pokud bude dobrej... Hororovou hru s jedním vetřelcem jsem chtěl léta. Tak uvidíme...
          • Já taky od toho nic jiného nečekám. Toto bude interaktivní film *15* Těším se!
  • Jack1947
    Jako zni to mozna zajimave pribeh okolo defakto filmove serie nebo respkt se minimalne otre, horsi ovsem je aby na tom moc nenarazily, pac to by mohl byt hlavni kamen urazu ze by to mohli zkazit i kdyz po te zpackanici Colonial Marines snad uz nweni mozne aby to zpackaly jeste vice... hmm. .. . *7*
  • Ty obrazky vypadaji MOC pekne, je videt jasna inspirace klasickym ALIENem z. r. 1979, snad to nebude zase kravina... prosiiim
  • To poběží na UE ? To snad ne, když se dívám na ty obrázky.. vypadá to stejně hloupě barevně a plastově jako Colonial Marines :(

    Taková hra se musí dělat na enginu typu "Doom 3" ! Tma, kov, chlad. Živě si vybavte úžasnou atmosféru vetřelců ? Vidíte nějaké barvičky ? ... hnus :/

    Nechci nic říkat, ale už jen z tohoto principu to dopadne hrozně, navíc ten příběh viz Robur ...
    • Měl by sis trošku oživit paměť, první dva díly byly barevné dsot - ve dvojce se hodně používal modrý filtr, trojka byla zase celá do oranžova (FincherTM) a čtverka zase do žluta.
      • Jj Vetřelec je barevný a Transformeři tmaví, ty máš dost.
        • Doufám, že co nejdříve vyjde Routine a všechny tyto trapné pokusy se stupidní zápletkou prodělají kalhoty. Pak se možná začnou dělat i singleplayerovky, které nemají příběh jak z filmu Michaela Baye a postavy z Beverly Hills.
        • Ok... Zas tak barevný jako tvé pastelky není
        • kostejnesmrtelny
          ale ty brepto *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit