Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Alieni samotní mě nikdy nebrali, ale USCM jsem vždy zbožňoval. Ty jejich armory a zbraně jsou prostě luxus.
  • Johnsnov - a i kdyby DLC bylo lepší, než samotná hra? No a co jako? Hra, která bude mít 5 hodin? A k tomu 2x 2 hodiny DLC? To ať jdou dopr**le. Kdyby ta hra měla 10 hodin, neřeknu ani popel. Už tak se dělají směšně krátký hry, nedodělaný, s pitomým obsahem, plné chyb a nevím čeho a ještě to rozděli na několik v podobě DLC ? Neskutečná drzost, NIKDY tohle svinstvo nepodpořím. A ubožáci s předobjednávkama, na to se dá říct jediný. Přeju aby se vám zakouřilo ze zdroje nebo z topinkovače.
    • Naprostej souhlas.
    • Odkaž mě na spolehlivý zdroj tvrdící, že ta hra bude mít 5 hodin i s DLC a nebo jdi se už radši nikdy k ničemu nevyjadřuj.
  • Nikdy jsem žádný DLC nekoupil a nikdy asi nekoupím jak to tak vidím. Pokud tohle bude stát za to, tak si to samozřejmě stáhnu. Ojebávat se nenechám, takhle ne. Můžou si za to sami až zase budou brečet nad prodejama.
    • Nikdo netvrdí, že si toto DLC musíš kupovat (kdoví jestli to bude vůbec možné).
    • Nějak jsem to nepochopil: nechceš platit za DLC, a tak místo toho, abys ho oželel, zpirátíš hru? E? *7*
  • C-BEAM
    ok, začína to byť zaujímavé i keď sa to týka skôr mediálnej kampane ako hry samotnej. Autori by sa hlavne mali držať toho čo povedal Tom Skerritt v 2:05 zatial im to totiž moc nejde a Aliena minimálne v ukážkách zbytočne exponujú.
  • Doufám, že si nostromo edici nikdo nekoupí a ukážem nenažrancům, že jim preorder bonusy nikdo nežere(kéž by). Tohle už přehánějí.
    • Tak to vem takhle: Jsem fanouškem vetřelců. Koupil jsem už větší srágory. Tuto hru prostě koupím tak jako tak. Proč si ji nepředobjednat a získat pro fanouška super bonus navíc?
      • Klidně, ale až za 10 let budou dávat čtvrtinu hry jako preorder bonus a druhou čtvrtinu jako dlc, nestěžuj si.
      • GlaDOS
        A to já prostě nepochopím. I kdyby ta hra byla špatná jako Colonial Marines, přesto bys ji kupoval? Přitom si stačí počkat na první recenze a když mi koupi nerozmluví, mohu plnou hru hrát v cuku letu. Tohle jednání jen utvrzuje vydavatele, že je v pořádku vysekávat obsah ze hry a nechávat si za něj cpát peníze ještě dřív, než hra vůbec vyjde. A ano, myslím si, že tento obsah ve hře klidně mohl být jako bonus. Konec konců se jmenuje Alien.
        • Jestli ti stačí první recenze, nejsi o nic lepší, než ty, které právě kritizuješ.
      • I když to bude srajda? Aby příště udělali další srajdu, protože ví, že nějaký hňup Tajnej to stejně koupí ať udělají sebevětší srajdu ?

        Fajn, mám rád vanilkovou zmrzlinu, když mi do ní někdo nasere, tak si ji taky koupím, protože je přece vanilková ?
        • Walldstein
          Nevím jak pro tebe, ale pro mě ta vize toho, že si budu moct prolézt celé Nostromo je silnější a lákavější než riziko srajdy. Navíc pochybuji že to může být větší krávovina než ACM..
        • Na jednom hňupovi nic nevydělají, ale když je těch hňupů několik milionů viz CoD a BF, to je potom jiná. *1*
        • Napsal jsem to jako pohled z druhé strany. Hru jsem neobjednal, a nevím, jestli objednám. Veškerý obchod na světě funguje na principu nabídka/poptávka. Nemáš zájem, nekupuj. Však ti nikdo netlačí. Ale až pak budeš hru hrát a bude se ti líbit, možná se budeš drbat na hlavě, že si budeš muset DLC za další peníz dokoupit a přitom jsi ho mohl mít zadarmo. Jedinej hňup pak budeš ty.
        • Ono je mozne, ze prave tieto dva DLC levely budu lepsie a zabavnejsie ako ostatne ;]
    • koupí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit