Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně kup
  • Dost zalezi ako sa ti lubil prvy film Alien. A ako mas rad stealth hry. Hraci Deus Ex, si pridu na svoje, hraci CoD sa sklamu. Ono je to survival stealth adventura. Nie akcna strielacka.. iked su tam aj take pasaze. Styl hry sa stale meni, takze to neni o tom ze 18 dlhych misi sa clovek skryva votrelcovi. A v pasazach kde je votrelec pritomny, kto vie hrat dobre stealth a pochopi jeho chovanie, sa ho da uspesne zbavit aj na dlhsiu dobu. Vacsinou ide o striedanie kludnych pasazi s napinavymi. Ja som momentalne v pasazi kde sa strielam s ludmi a hadzem po nich vybusniny, licim na androidov EMP pasce a nasledne ich umlatim hasakom, alebo upalim. Mne sa Alien film lubil a je len vec vkusu ako sa komu paci design hry, pre mna je uplne dokonaly. Prostredia niesu ani z daleka len sede chodby, prirovnal by som to k Dead Space 1 a 2, len ladene do 70 rokov. Od vesmirnej stanice nikto necaka ze bude farebna. Bioshock boli tiez interiery, ale to bolo mesto, nie tazobna rafineria.
  • Zvažuji, zdali do této hry půjdu. Koukám na Twitch a přijde mi to prostředí hrozně stereotypní, vše v odstínech šedi, nezáživné. Když to srovnám s Von Braun, beru prostředí A:I jako mínus. Dále jsem na Twitchi kromě vetřelců a androidů neviděl jiné nepřátele. Pls o info, kdo to hrál, jak tomu skutečně je, díky
  • Tak tak. Tato hra je podla filmu Alien kde sa mnozil sam. To James Cameron vymyslel aliensku kralovnu a s tym uz hra nema nic splocne. A v hre je pekne vidno ako votrelec nezabija vsetkych ludi. Niektorych zabije, niektorych unesie. Konecne riadna dlha hra.
  • Režisérský sestřih obsahuje více scén, kdy můžeme vidět Aliena víc než v originální verzi a ztrácel by tak na tajemnu. Ale je to paráda jak se tam houpe na těch řetězech než zabije Bretta ta scéna je hustá
  • Nechápu proč se tato hra srovnává se střílečkami a rád bych tady zopakoval, že tohle je podle originálu z roku 1979. To znamená, žádné tlupy lehce zlikvidovatelných hloupých vetřelců, ale pořádná sivně, která si s vámi hraje. Taky bych rád vysvětlil, že vlastně první Vetřelec + prequel Prometheus jsou úplně o něčem jiném, než zbytek filmů a her. Když si pustíte Director's cut Vetřelce 1979, tak zjistíte, že se vetřelec reprodukuje sám (bez královny z filmu Vetřelci) a to tak, že si do toho hnízda zavleče úlovek pravděpodobně v živém stavu (tak jak Dallase z větrací šachty kde bez krve našli jen jeho zbraň) a zabalí ho do kokonu v podobě vejce které ho pohltí a nějak přetransformuje na facehuggera SPOILER - tak proto tam byly ty vetřelčí vajíčka a královna nikde - SPOILER. Zde jsou vystřižené scény z film. Dodnes nechápu proč je režisér nepoužil, protože ledacos vysvětlují https://www.youtube.com/watch?v=xGiGWwDyxyk

    https://www.youtube.com/watch?v=dS5MtzrW1vU

    https://www.youtube.com/watch?v=GpEx7pdp2-Q
    Now your mind is fucked *6*
  • toto som tvrdil aj ja, nebol som si tym ale uplne isty *3*
  • *6* Xenomorph (alien) normálně nevidí přece, Je něco jako netopýr, proto vás někdy vidí a někdy ne.
  • A není to náhodou tím, že se Alien pohybuje hlavně šachtami ve stropě (kde se pohybuje velice rychle) a chodbami prochází jen sporadicky? Na hard jsem jeho chování nechtěně pozoroval často. Je pravda, že ho hry drží v oblasti hráče, ale jeho pohyb mi přijde příjemně náhodně generovaný.
  • Hram to na Hard.
    Ked som nepouzil scaner (bol som v s kryni a aj pod postelou) tak som prezil
    Niekedy sa stalo ze akonahle som vytiahol scanner tak ma ten prasivy alien nekompromisne zakiloval :)
  • si asi nehral nikdy cw v cs... alien ti predved klasickej fake rush na A a pak to stocil na B *5*
  • Chování aliena je opravdu super.Malý příklad:jsem skrčený v chodbě,která po pár metrech vede do prava.Hned vedle mne nalevo jsou dveře.Alien je v rohu přede mnou a odejde chodbou napravo.Já hned otevřu dveře vlevo a voila zvířátko stojí přede mnou.Asi má volaakýsi teleport či co.Opravdu se to moc dobře hraje.Jsou to opravdu moc hezky zhodnocené peníze.
  • presne si to vystihol! na konci hry som dakoval vyvojarom, ze ma ten hajzlik za stolom nakoniec nevidel, pretoze uz ma to nebavilo ist po 15 krat :D
  • prostredie na vlastnu past preskumavat mozes, prakticky mozes cestovat po celej stanici ak chces, osobne som to robil iba vtedy, ked ma tam hra nutila ist, nemal som chut sa tam moc premavat, ked na kazdom kroku ma mohol zabit Alien, ani ty by v skutocnosti nepehladaval miesto, kde vies, ze je nejaka zruda a snazil si a skor odtial dostat.
  • pocas celej hry az do konca, som sa Aliena dost bal i ked mas plamenomet a mozes ho nim zahnat, tak sa budes bat, pretoze si mozes byt isty, ze do par sekund sa nato miesto vrati a bude este obozretnejsi, aspon mna vacsinou potom vyrval zo skrine, niekedy ti nepomoze ani zadrzat dych, pretoze Ripleyova v tom strese upusti sem tam nejaku hlasku a si v riti :D tazke si nikdy nemozes byt isty, ze ta obide, ked si schovany, co je podla mna super a dava to tej hre stale tu pravu atmosferu *3*
    Ale je pravda, ze niekedy ta fakt uz sere, ked nie a nie zmiznut niekde vo ventilackach, alebo ked uz konecne zmizne, tak sa vyberies a on zoskoci rovno pre teba a ty si par metrov od miesta pre ulozenie...to obcas vazne naserie :D
  • Podle recenze, videí a komentářů to vypadá, že hra používá základní principy jako jsou v Amnesia: Dark Descent : Hlavní nepřítel nejde zabít, je nutné se schovávat. Amnesia na tomto principu fungovala skvěle. Zdá se, že A:I také. Amnesii jsem dohrál a byla to jedna z nejstrašidelnějších her. Jelikož jsem fanoušek System Shocku 2, tak toto by mohla být hra i pro mě.
  • Resp. to není ten z druhého dílu (Aliens) :-)
  • Malleth
    U mě je to jednoznačně zklamání. Zpracováním prostředí, hudbou a zvukama se jim podařilo vybudovat neskutečnou atmosféru. Tu ale totálně zničili nesmyslnýma, nelogickýma scriptama a strukturou hry, která je v podstatě jeden nekonečný fetch quest.

    Taky by tahle hra podle mě neměla být úplně lineární. Je těžký vybudovat v hráči strach, když ví že každý jeho krok vede/předpokládá designér. Měli to udělat víc jako sandbox, kde prozkoumáváte stanici na vlastní pěst a můžete se dostat vlastní vinou do beznadějné situace.
    Za mě 7/10. Kdyby to tak skvěle nevypadalo, tak by to bylo tak na pěst/10
  • Není to vetřelec jako z prvního filmu, ale je to verze vetřelce typu "Dron", který se takto chová a chodí hlavně po dvou.
  • Hru jsem dohrál na nejtěžší obtížnost a párkrát se mi něco podobného stalo taky, koukala mi skoro celá hlava, ale zase vetřelec nebyl natočený přímo mým směrem, myslím, že AI docela ušla, horší to bylo s lidmi, ti byli poměrně tupí. S vetřelcem a androidy byla větší "zábava" :-D Každopádně hra výborná, design prostředí + zvukový a hudební doprovod pecka, kolikrát jsem měl nahnáno jen z hudby :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit