Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To zní jako první AAA hra stavěná pro oculus rift... Akorat nevím o kolik by pak narostl počet infarktů *1* . Asi dobře, že to vydali před oculusem.
  • Bohatstvo, Shadow of Mordor vs. Alien: Isolation, co si teraz kupim, ja nestastny zemepan :D
  • Tu nejde o strach, ani o hratelnosť, ja na tej vesmirnej stanici som fizicky . Zatial ma žiadna hra nevtiahla do seba tak ako tato, a ešte som nevidel realistickejšie stvarnenie prostredia, ja neviem, je toto fotorealisticka grafika ? Podla mňa ANO.
    BTW votrelca som zatial nestretol, lebo ešte neviem že tam je *1*
    • Před časem jsem koupil jako velký fanoušek her a hlavně filmu 3metrové plátno s projektorem. Hraju teď Aliena ve 3D pomocí Tridef a vím co myslíš když říkáš že jsi ve hře fyzicky. Před chvílí vylez Alien ze šachty a od tý doby se krčim pod stolem. Naschvál jsem si dal obtížnost na Max (stejně jako v Last of Us) a jestli hra jde dohrát za 15 hodin tak já ji budu hrát mým připosranym stylem 30 *1*
  • Koukal někdo na videa jak průměr FPS u xboxu je 25fps? *1* celkem sranda když se pak podíváte na benchmarky zjistíte že GTX 570 to rozjede na +60fps v průměru.

    https://www.youtube.com/watch?v=0fYensfhf94
    • konzole jsou setrne ke spotrebe elektricke energie, 25-30 fps konzolistum staci, takze spokojenost
      • Jinak takhle si představuješ nextgen ? co třeba za pár let si budeš říkat že seš spokojenej při 720p a 20-25 fps ? Neblázni chlape.
  • Já dělat lets play na tuhle hru tak mám nejnížší sledovanost v historii. Hraju asi 2 hodiny z toho 1 a půl jsem se schovával pod stolem. *1*
    • Walldstein
      V klidu, zatím mám za sebou dvě a půl hodiny a prokousal jsem se teprve přes první dvě mise. Důvod je jednoduchý..no oni jsou vlastně tři: 1. Prolejzám všechno a všude něco hledám; 2. Kochám se designem prostoru ve kterém se pohybuju, 3. po opuštění lodi (kterou jsem prolejzal 20 minut) a kontaktu s prvním "bumbác" (plechovka) a "třísk" (utíkající človíček kdesi na druhém konci příletové haly) se plazím od úkrytu k úkrytu. Takže nejsi sám kdo by nudil své diváky :D
    • Naopak - já myslím, že právě proto by jsi měl slušnou sledovanost *15*
  • Zdravim dneska budu poprve hrat tuto pecku a nemuzu se rozhodnout jakou si zvolit obtiznost ? Rad by jsem si dal hard ale kazdej tu tuto obtiznost odsuzuje .ze to je pak az moc frustrujici a nehratelny .mohli byste se prosim vic podelit o dojmy z ty obtiznosti :-) dneska az prijdu vecer z odpoledni tak se na to chci vrhnout a nechci resit ze to je moc tezky nebo moc lehky :-) dekuju predem .btw. Nejsem zadnej zelenac a vetsinou hraju hry na hard ;-)
    • Hard není nějak těžký hraju tak a sem na nějakých 40% hry ale je pravda že u některých pasáží sem byl i 1-2 hodiny to je hned tamhle se musí čekat tamhle taky a když už je člověk skoro u cíle je po něm :) ale baví mě to, hlavně vetřelec je vychcaný jak mraky :) super hra takhle by měli hry vypadat optimalizace na moji r9 270x 2gb všechno úplně na max,čeština v základu, 9/10 je málo dal bych ji tak 9.9/10 :)
      • Super ;-) otevru pivo a jdu nato :-D
        • Hanzales
          Bacha ať si ho nevyliješ ;o) Já si špekáčkem zase málem vypálil oko před chvílí :D
          • Coze!? Takze to se nestalo jenom me jo? Tak to je ovsem mazec. Lek sem se tak, ze sem ho malem spolk. Ta atmosfera je maximalne zahustena. To se neda! :oDDD
    • Hral sem ze zacatku na hard, ale po prvnim setkani s vetrelcem prepl na zlate stred, a asi to tak i dohraju. Uvidis sam jak ti to pude. Obtiznost se da behem hry menit, takze jak pisu, nejlepsi je to zkusit a uvidis. Na hard je hra proti dnesni mainstremove produkci, az pekelne tezka, aspon me to tak prislo.
      Hra svetel, a hudba i zvuky, sou ve hre na dokonale urovni.
      • Ok diky ;-) jestli se to da kdykoliv prepnout tak zkusim hard a dam vedet jak jsem dopadl :-D
  • TheCent
    Jeden dotaz. Jak je na tom Alien ve vztahu k ostatnim obyvatelum stanice (lidi/androidi)? Videl jsem na streamu jak se hrac krci pod lavici a primo pred nim prijde alien, proti nemu android, tam se srazi, chvili proti sobe tlaci, a pak kdyz se slidovanim vyhnou tak kazdej odkraci na jinou stranu. Podobnej priklad kdy na zemi sedi chlapek podelanej strachem, hrac k nemu prijde, v tom se za nim obejvi vetrelec tak hrac rychle skoci do skrine. Kdyz pribehne vetrelec vesele ignoruje freekill v podobe chlapa na zemi a zacne busit do skrine dokud nezabije hrace. To vetrelec na cely stanici honi jen vas? Bych rekl ze si na vas xenomorfove trochu zasedli ne? Aspon pro me to hrozne znicilo atmosferu, protoze jsem prave od hry ocekaval, ze jeden zpusob jak se zbavit pronasledujiciho vetrelce bude, ze probehnete kolem nic netusiciho anndroida a nalakate na nej vetrelce a pod. Jinak samozrejme ve filmu vetrelec androidi v pohode nicil.
    • Luke
      Androidy ignoruje (nejsou pro něj zajímaví - nedají se použít jako inkubátory pro nové vetřelce) a po lidech jde. Můžeš toho využít v některých situacích, kdy ti vetřelec "pomůže" zbavit se překážky v podobě ozbrojence. Že by vetřelec ignoroval člověka jsem nezažil. Možná se to stalo v tom videu proto, že už šel po hráči.
      • Veskoslav
        No já jsem narazil už minimálně na dva rozervané androidy a myslím, že to má na svědomí ten, jehož jméno se nevyslovuje. V té sekci totiž nikdo nebyl kromě mě a Vetřelce. Lidé nebyli, androidi taky ne a já jsem ty androidy nezlikvidoval. Navíc jeden měl utrhnutou hlavu a ruku a druhý byl rozthnutý napůl. Ale možná to bylo jenom prostředí, to netuším.
      • Veskoslav
        No já jsem narazil už minimálně na dva rozervané androidy a myslím, že to má na svědomí ten, jehož jméno se nevyslovuje. V té sekci totiž nikdo nebyl kromě mě a Vetřelce. Lidé nebyli, androidi taky ne a já jsem ty androidy nezlikvidoval. Navíc jeden měl utrhnutou hlavu a ruku a druhý byl rozthnutý napůl. Ale možná to bylo jenom prostředí, to netuším.
      • TheCent
        Tak cekal bych, ze bude likvidovat vsechno a vsechny, ale jestli aspon lidi neignirojue, tak snad pude :-)
  • Zkoušeli jste si na to někdo zahulit?
    • Jásné. Je to na infarkt. V lepším případě se "jen" posere*š *1* .
    • Daymn... mel bych to zkusit... AvP1 za vetrelce s pul gramem v krvi.. .to byl zazitek na celej zivot :-D
      • Dneska se na to chystám, výbava už je připravena...teď už jen počkat na konec pracovní doby a tmu. Ale mám pocit, že si to těžce nedám. :D

        / btw proč mi to tady zablokovalo IP na PC za nevhodné příspěvky? Napsal jsem to samé co teď, akorát místo pracovní diby, tam bylo slovo šichta.
  • Chcel by som si túto hru zahrať bez toho aby som vedel niečo o Alienovi. To by bol čistý masaker. Ale aj teraz, pri prvom stretnutí s Alienom, keď zabil toho holohlavého týpka a ja som mal odísť v tom vlaku či čo to bolo... Do toho hudba, nekonečné sekundy čakania a ja starý keket som mal nasrané v trénkach mal som chuť to vypnúť :D GOTY
    • Presně tak, já nakrmen review/gameplay, jsem sázel na to, že s Alienem se potkám až po "představovačce", kdy se elegatne svěsí ve filmečku ze stropu, jelikož jsem do tohole bodu nedorazil, říkal jsem si u té scény s transportem, jasně strašte si mě, vím, že v ohrožení nejsem, po příjezdu kabiny jsem otálel s nástupem ještě šnupal kolem a hledal zásoby a Alien skutečně dorazil a skočil na mě, takhle nahlas jsem ještě nezařval.. nezapomenutelný zážitek.
    • Presne !!! To byl jeden z nejlepsich zazitku v ty hre zatim .taky jsem odpocitaval kazdou sekundu a ta hudba do toho no proste masakr .jsem z ty hry fakt udelanej :-D
  • Veľmi dobre napísaná recenzia. Dobre sa to čítalo. Palec hore. Presne takto som si vždy predstavoval hru o Alienoch. Viac survival a menej strielačka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit