Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nějak jsem tušil,i bez předchozího čtení recenzí,že to bude skvělé,a nezklamalo. Kdo viděl původního Vetřelce 1979 (rok mého narození mmj) *5* ,nemůže si stěžovat. Dobré zpracování prostředí,zvuky na vysoké úrovni dodávají pocit opravdovosti,a už během pár minut je jasné že tam nemůžu bezmyšlenkovitě pobíhat sem a tam jako pako *3* . Sem tam kopnete do plechovky,a už se ozývají nechtěné "Slídilovy" zvuky. I přes nějaké drobnosti hra určitě (zatím) splňuje moje představy,a nelituju. 1000 krát raději tohle,než nesmyslné střílečky.

    LOVU ZDAR!!! *1*
  • Skvělá hra...ano to umírání občas může být trochu frustrující, ale pro mě jako fanouška filmového vetřelce a hlavně prvního dílu je to jedna z nejlepších her co vyšla na PC :-) Krásně provedená hra na schovávanou. A to jsem ještě nehrál DLC, kde by měli být postavy z prvního dílu..to si nechávám úplně na konec jako třešničku na dortu. Je jasný, že to nesedne každýmu, ale pro ty co maj rádi vetřelce je tahle hra nutností :-) Tady přidávám svůj gameplay ( nekecal jsem do toho). Po hodině mě ten šmejd stejně dostal...a pak ještě dvacetkrát po sobě...ale já mám výzvy rád a graficky to vypadá parádně :-) https://www.youtube.com/watch?v=bEQI281N9h4
  • R-BLOG
    Jasná koupě.
    • Souhlas, já to koupil na thepiratebay.se, což je asi nejlevnější e-shop s hrami.
  • Poutavě napsaná recenze. Až člověk, co tento žánr moc nehraje a když na něj narazí, na*ere si do kalhot, přemýšlí, zda si hru nepořídí *15*
  • Magister_Peditum
    Musím počkat na zítřek, to na to bude čas. Možná si ale pozvu ještě kámoše, abych se z toho při hraní nepodělal. *15*
  • Chování aliena je opravdu super.Malý příklad:jsem skrčený v chodbě,která po pár metrech vede do prava.Hned vedle mne nalevo jsou dveře.Alien je v rohu přede mnou a odejde chodbou napravo.Já hned otevřu dveře vlevo a voila zvířátko stojí přede mnou.Asi má volaakýsi teleport či co.Opravdu se to moc dobře hraje.Jsou to opravdu moc hezky zhodnocené peníze.
    • A není to náhodou tím, že se Alien pohybuje hlavně šachtami ve stropě (kde se pohybuje velice rychle) a chodbami prochází jen sporadicky? Na hard jsem jeho chování nechtěně pozoroval často. Je pravda, že ho hry drží v oblasti hráče, ale jeho pohyb mi přijde příjemně náhodně generovaný.
    • si asi nehral nikdy cw v cs... alien ti predved klasickej fake rush na A a pak to stocil na B *5*
  • rami.cz
    Uz se tesim na vikend :)
  • Hrál jsme to dnes chvilku u kamarád, vetřelec já 5:0. Hrál jsme nějakou výzvu Sklep, v jednom pokusu jsme se proplížil do místnosti a viděl vetřelce jak jde mým směrem, tak jsme zalezl pod stůl. Ta potvora dorazila do místnosti, dvakrát prošla kolem stolu, pak se u stolu zastavila asi na 5 sekund a všivák koukl pod stůl a dostal mě *1* Klobouk dolu pánům programátorům.
  • Veskoslav
    Po přeložení IGN recenze jsem se děsil, jestli bude někdo následovat "CoD" recenzeta. O to více mě překvapila a potěšila zdejší recenze. Děkuji za ni.

    A co se týče hry? Tento měsíc vyšly dvě skvělé hry. Alien a Mordor. Bohužel včera jsem byl nucen ukončit hraní Aliena, když jsem probudil celý barák včetně rybiček, kočky, andulky, korely a snad celého bloku, když na mě jeden sladký medvidek vyskočil z ventilační šachty a já byl v absolutní tmě. Ta hra má svoje neduhy, se kterými s recenzí souhlasím. Ale pokud chcete kvalitní a dobře odvedenou práci a zahrát si jednu z nejlepších her ve svém žánru, neuděláte chybu s koupí.
    • x_ander
      Tolik zvířat?
      • Veskoslav
        No tak koťata a ptáci spolu vyrůstaly od jednoho měsíce (korela i andulka jsou uměle dokrmované), takže se kupodivu nesežrali a rybičky jsou už taková součást, že ani nevím, jak dlouho je máme.
  • Uvidím jak se vytáhne Unity a dragon age ale jestli se nevytáhnou tak pro mně Vetřelec jednoznačně hra roku 2014 ale pro každého ta hra není jde fakt o nervy a s kvalitními sluchátky i o pěkný šoky, ale je to vetřelec jak se sluší a patří, chci pochválit vývojáře že jde udělat luxusní hra i když se hypuje a dělá reklama,marketing za velký prachy, jde to! Takže Watch dogs,Thief, a další, máte se co učit klucííí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit