Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte někdo web, kde by byli vypsané všechny interní zprávy ze stanice Sevastopol ?? Nějaké už jsem minul a docela bych je pročetl, to samé záznamy o Nostronomo. Dík.

    Jinak hra parádní, co se týče grafiky i AI. Docela mě ten parchant překvapil, když jsem byl v jedné z místností se spousty možnostmi se skrýt pod stoly a on je prohledával jeden po druhém až na mě vybafl. Bylo jasné že jsem v háji buď mu vylezu nebo počkám jestli se na to vykašle nebo pak nahlídne i pod ten můj.

    Jednu z mála chyb však jsem spatřil když šel k šachtě a že jde pryč tam mě docela ignoroval ikdyž by mě mohl zahlédnout
    • Nemá oči!!! Taky se mi často stalo že se o mě doslova otřel a šel dál, připisoval jsem to právě tomu že nemá oči ale hledá na základě ostatních smyslů. No a nebo to taky je prostě jenom BUG. *1* *1*
  • Zdravim chci se zeptat pojede mi to na Geforce 9600 Gt
    Intel Core DUO Cpu E7400 @2.80 GHZ
    4 Gb Ram děkuju za odpověd *4*
    • ten tvuj pocitac patri do muzea
      • Walldstein
        Do muzea?? Staci nova graficka karta s podporou DX 11 a na stredni detaily mu to pojede plynule. Tahle hra vypada prakticky stejne luxusne na plne i na minimalni nastaceni. Notabene engine hry je optimalizovan naprosto skvele i pro slabsi stroje, coz je u aitoru Total War serie docela vykon, jelikoz co si budeme nalhavat, ale uz od shoguna 2 maj s optimalizaci docela problemy.
    • Nepojede, sám jsem to odzkoušel. Přes MS dev kit jsem obešel fatal error kvůli chybějící DX11 kartě, ale v menu hry mám tak 1FPS a nejde otvírat nabídky. A víc dělat nejde
    • Bohužel, minimální požadavky jsou DX11 grafika nějaká a bez ní to nepojede. *7* *9*
  • Diky za super recenzi ♥
  • Děkuji Games.cz za upřímnou, čtivou a velmi dobře vystihující recenzi. Vzhledem k tomu, že není moc času na hry, tak jsem prozatím stihl proběhnout na své PS4 tu méně atraktivní první hodinku, a i přes toto musím říci, že např. procházka hned po probuzení, po známých lokalitách, jež jsou do nejmenšího detailu věrné předloze prvního filmu, udělalo neskutečný dojem. Sice mám defakto celou hru před sebou, ale i přes toto se nemohu ubránit pocitu, že se jedná o brilantní umělecké dílo. Možná mi jen trochu nesednou ty tváře, které mají jistý tvůrčí styl vzájemné podobnosti a strnulou mimiku. Nicméně hru na schovávanou mám moc rád, a tohle je přesně to, co mi v současných hrách chybělo. Teď to rozseknu, ale bral bych takto detailně a pečlivě zpracovanou hry s tématem Jurský Park či Terminator :-)
    • Zacatek je dobrej jen Pan Dobrovsky se asi spatne vyspal :-)
    • Já jsem si žádného "tvůrčího stylu vzájemné podobnosti" nevšiml, můžeš uvést příklad nebo ukázat screenshot? S hodnocením "brilantní umělecké dílo" bych počkal až na konec, ta hra totiž není zcela bez chyb...
      • Obličeje jsou si dosti podobné, např. kořen nosu, tvar očí ve vztahu k obočí atp. V 3D grafice to nazýváme např morfování, tj. jeden obličej se zmodifikuje podle modifikátoru "morpher" do dalších variací, které jsou na první pohled sice odlišné, ale mají značnou podobu, kteoru bych přirovnal k dědičnosti dědeček, otec, syn, bratr atd. Co se chyb týče, věřím že tam jsou, ale pokavaď vidím vizuální stránku, která je tak detailně věrná prvnímu filmu, tj. retro styl např. počítačů, hybernátorů, předmětů obecně, nemohu se ubránit pocitu, že tato hra na schovávanou je jedinečná, vybočující z mainstreamu. Přičteme li ke hře hudební doprovod, design úrovní, ovládací schéma, nemohu konstatovat, že hra působí tak, jak jsem jí nazval :-)
  • Lidi jak je to s obtížností? Má cenu to rozehrát na hard? Nepodvádí pak AI?
    • Já jedu od začátku na easy a i tak mě vetřelec hned krásně vidí a prohání...
  • teď jsem něco viděl, ta atmosféra, jsem zmlsaný a většina nových her mě nebaví,ale tohle je teda zjevení,kupuju


    https://www.youtube.com/watch?v=7EWe69vP1pA
  • Uzasna recenzia. Chvalim. A co sa hry tyka, zalezi ako komu zaner sedi. Ja mam survival horor rad, alien je srdcovka - jasna kupa.
  • Uz se nemuzu dockat az si dneska hru zahraju. Nazory se dosr ruzni, fakt su zvedave. Podle recenzi bych se mel pridat na stranu tech co sou spokojeni. Mam pocit ze dnesi COD deti hru nechapou, a hazou na ni zbytecne spinu.
  • alladjex
    Skvělá recenze. Dík. Přečetl jsem od začátku do konce i přesto, že hru hrát neplánuju ;]
  • Pomalu se stmiva zachvilu du na to. Z lekacek strach nemam, su silnejsi povaha takze se na ne vylozene tesim. Uz aby se setmelo:-)
    • duležite je taky to aby ten kdo to hraje mel dostatečne zatemnelej mozek
      • ty si v tom pripade musis u hry primo rochnit *3*
    • uz je dostatocna tma, ja zapinam :D
      • Hanzales
        Po dlouhé době hra, kde vypínám i lampičku, prostě když ve hře zhasne, tak si fakt nevidím ani na ten nos :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší