Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    tak dokud to budete kupovat tak DLC proste budou..je to mor moderního hrani. jen par firem dela DLC tak ze se jim da rikat datadisk (Bethesda) a je to akceptovatelne. Jinak za to samozrejme muze masove rozsireni internetu..I když ted me napada, ona ta digitalni distribuce momentalne ukazuje hracum jak je nedokonala.Soucasny next gen miva bezne 30-50 gb na stazeni, a ukazuje se ze ne každý ma dostatecne rychly internet, jsou lide co takovou hru stahuji tyden a najednou prosi o krabicovou verzi, i když ještě nedavno by nedali na digitalni distribuci dopustit.
    • Zayl
      To neukazuje ani tak problémy digitální distribuce jako spíš to, že se sere na kompresi a stahuje se zbytečně 15 jazykových permutací když většině stačí angličtina. Oba problémy jdou poměrně snadno vyřešit.
      • flash789
        komprese a něco ze hry odebrat urcite reseni není...
    • je to mor! Moje slova.
  • az skonci tahle svinarna s DLC, tak zase zacnu hrat hry
  • Tak ty chalenge sou podle me o nicem. Puvodni hru sem jeste nedohral, ale uz su na koncu aspon si to myslim, zitra to dorazim:-)
    • uplne na konci sa stane to, ze Ripleyova....nee robim si srandu, nepoviem ti to *1*
  • Až vyjde DLC které naučí vetřelce krvácet tak o tom zauvažuji.
    Protože jak řekl Arnold " co krvácí to taky může umřít".
    • Coffin.Corner
      Jako něco ve smyslu, že na začátku zabiju vetřelce a zbytek hry budu řešit, jak ucpat díry v lodi? *4*
    • Votrelec krvaca aj v zakladnej hre. Ja uz ked vidim ze ide na mna tak sa snazim niekedy na nho strielat. Vela krat sa mi stane ze z neho vystrekne kyselina, ale ide dalej a aj tak ma zabije. Riplayova neni Vasquezova :) A hlavne to neni Aliens ale Alien.
    • ale samozrejme John Rambo nie! pretoze ten nema cas krvacat!
      • A co teprve takový Chuck Norris...
  • rami.cz
    WTF? Ja to ani jeste nedohral *8* (5. mise)
  • Mato1987
    Čože? toto mi nejako ušlo, hru som len nedávno kúpil za skoro 40 euro, ešte som si ani nenašiel čas si ju poriadne zahrať a oni mali oznámený rovnako aj season pass za 24.99? Ajaj, som sa nechalo mierne ogabať..
    • Mierne? mierne dost *1*
      32e deluxe edicia - Povodna hra + Nostromo + seasson pass *1*
      • Mato1987
        kde si to kúpil? veď poskytni link, nebuď skúpy.
        • Bud G2A, alebo skus tf2outpost a vymenit s niekym gift za kluce.
  • dlc mi osobne az tak nevadia, ale uvital by som skor nejakyh par naozaj velkych, ktore pojdu v duchu povodnej hry, nechcem moc nejake chalenge veci....
  • njn kde jsou doby datadisku
    • Treba u blizzardu *14*
  • DLC všude samá DLC :/
    • Proste to nekupovat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit