Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    kde si to kúpil? veď poskytni link, nebuď skúpy.
  • uplne na konci sa stane to, ze Ripleyova....nee robim si srandu, nepoviem ti to *1*
  • ale samozrejme John Rambo nie! pretoze ten nema cas krvacat!
  • Mierne? mierne dost *1*
    32e deluxe edicia - Povodna hra + Nostromo + seasson pass *1*
  • Já chci DLC za aliena.At story získá novou perspektivu.
  • je to mor! Moje slova.
  • Proste to nekupovat!
  • flash789
    tak dokud to budete kupovat tak DLC proste budou..je to mor moderního hrani. jen par firem dela DLC tak ze se jim da rikat datadisk (Bethesda) a je to akceptovatelne. Jinak za to samozrejme muze masove rozsireni internetu..I když ted me napada, ona ta digitalni distribuce momentalne ukazuje hracum jak je nedokonala.Soucasny next gen miva bezne 30-50 gb na stazeni, a ukazuje se ze ne každý ma dostatecne rychly internet, jsou lide co takovou hru stahuji tyden a najednou prosi o krabicovou verzi, i když ještě nedavno by nedali na digitalni distribuci dopustit.
  • az skonci tahle svinarna s DLC, tak zase zacnu hrat hry
  • Treba u blizzardu *14*
  • Tak ty chalenge sou podle me o nicem. Puvodni hru sem jeste nedohral, ale uz su na koncu aspon si to myslim, zitra to dorazim:-)
  • Až vyjde DLC které naučí vetřelce krvácet tak o tom zauvažuji.
    Protože jak řekl Arnold " co krvácí to taky může umřít".
  • rami.cz
    WTF? Ja to ani jeste nedohral *8* (5. mise)
  • Mato1987
    Čože? toto mi nejako ušlo, hru som len nedávno kúpil za skoro 40 euro, ešte som si ani nenašiel čas si ju poriadne zahrať a oni mali oznámený rovnako aj season pass za 24.99? Ajaj, som sa nechalo mierne ogabať..
  • dlc mi osobne az tak nevadia, ale uvital by som skor nejakyh par naozaj velkych, ktore pojdu v duchu povodnej hry, nechcem moc nejake chalenge veci....
  • njn kde jsou doby datadisku
  • DLC všude samá DLC :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit