Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak...tohle hrát nebudu. Po*ral bych se. :)
  • oktavius66
    Do těch úzkých tunelů (ventilací) jít nechci. Z toho mám v hororových hrách mám největší strach. Ve filmu tato část byla hrozně napínavá a já zavíral oči, protože když furt blikal detektor, tak jsem byl napjatý a zvědavý odkud vůbec ten Alien vyleze *1* .Jinak velice povedený trailer. Mohla by to být po delší době opět super hra, která značce ALIEN jenom prospěje. Prostředí je bombastické, vetřelec je taky výborně zpracovaný a vůbec všechno vypadá jako z filmu. Akorát si budu muset koupit balení hnědých trenek. A taky rozhodně toto hrát jenom v noci ! Přes den to nemá ten účinek, který to má mít.
  • No to pripomína hru OUTLAST ako sa schovala pod stôl ale je dosť divne že hlavného hrdinu aliem nevie nájsť aj ked ide okolo neho cca 40cm
  • christianus
    Osobně se mi teda vůbec nelíbí, že vetřelec kterej má být neslyšnej, hbitej a nenápadnej, tak hlasitě dupe jako kdyby vážil tunu a celkově na mě z videí působí neohrabaně. Jinak atmosféra lodi je skvělá.
    • oktavius66
      Alieni začali být extrémně rychlí až od druhého dílu, kdy začali skákat po zdech a dostihli téměř všechno. Ve vetřelci 1 se pohyboval pomaleji. Byl zvědavý a nezabíjel hned na první kontakt. Nejdříve si oběť prohlédl a pak zaútočil. Samozřejmě zabil, ale chvilku mu to trvalo. Tady se podívej na vystřižené scény, které nejsou moc známé:

      https://www.youtube.com/watch?v=SOMSONSHN70

      Ano je to trochu nekvalitní ,ale takový měl Alien původně být. Jak jsem psal: Zvědavý, nebezpečný. Neútočil hned svým ostrým bodcem a nepoužíval hned své vysunovací zuby. *3*
      Taky je pravda, že Aliena hrál člověk. Byl to pouze oblek. Viděl jsem i video jak představovali techniku hlavy Aliena. Člověk měl na bradě něco jako spouštěcí mechanismus a když otevřel pusu tak se vysunuly druhé zuby vetřelce. Celkem zajímavý dokument. Doporučuji shlédnout.
      • Jakkoli souhlasím, tak je to prostě dáno dobou. V začátcích filmu lidi dokázali křičet hrůzou při 5timinutovém záběru na téměř nehybnou tvář upíra Nosferatu.

        Melancholických a citlivých lidí, co jim jede fantazie na plný obrátky a jsou schopný křičet hrůzou při pohledu do tmy už moc není ;), otupěli jsme, čili se nám hrůza servíruje jinak a samozřejmě filmy, stejně jako hry, budou tvůrci chtít aby vždycky zasáhli co největší procento lidí, spíž než nějakou malou uzavřenou skupinu.
      • christianus
        Já mám nejradši právě první film a jeho atmosféru. Právě tam byl vetřelec nenápadnej a tichej a perfektně využíval prostředí, kdy si ho člověk všiml až po nějaký době a nenabíhal po kvantách jako ve 2 (ikdyž tam je to okecané tim že to hold byli vojáci co chránili hnízdo). Proto mi vadí jak v tom videu dupe a chodí jak velociraptor z JP. Ty vystřižený scény znám a tahle je podle mě naprosto dokonalá https://www.youtube.com/watch?v=nyqn0H-sgSE . To jak si ho všimne až po chvilce a jak si tam vetřelec tak v klidu sedí mezi nima.
  • Magister_Peditum
    Pokud to nezesloní, tak to bude super. Survive horor potřebovala tahle značka jako sůl. Hraní si na mariňáky drsoně fungovalo naposledy u AvP2...
    • Já jsem Monolithu dodnes neodpustil to, že dokriplili Vetřelce tím, že mu vzali ten superskok z AvP1. Vím, že se dalo schoulit do klubíčka a pak "vystřelit" proti nepříteli, ale ten většinou potom skončil na kousky, ze kterých se Vetřelec stejně nemohl zahojit.

      Nicméně hra za Mariňáka měla grády, to jo. *4* Škoda, že SEGA AvP 2 včetně Primal Hunt nedá na Steam nebo GoG.

      Isolation jinak samozřejmě vypadá famózně. Až mám obavy, jestli na to budu mít nervy. *1*
    • Jo, jo starý AvP 2 dodnes nikdo nepřekonal. Tam zase bylo vidět že tvůrci strašně moc žrali druhýho vetřelce (ty zbraně jak z filmu, tak i ty vymyšlený do toho universa krásně zapadají) Predator tam byl opravdu nebezpečnej, ne jako v tom novým AvP kde z něj udělali skoro až kontaktní postavu, která byla k ničemu a HLAVNĚ tam nebyly ty stupidní animace ve kterých se člověk bránil Vetřelci holejma rukama.
      • C-BEAM
        u predatora v AvP2 bolo fajn, že hráča riadne naťahovali a keď už došlo k samotnému boju s Predátorom som bol už tak vystresovaný, že to bolo na infarkt. V máloktorej hre som sa bál tak ako v avp2, v tomto ju prekonala hádam iba jednotka.
  • C-BEAM
    prostredie je bohovské, vidím, že sa jednotkou inšpirujú na maximum. Odkedy sme videli prvé nástrely odviedli obrovský kus práce, je vidieť, že do toho v priebehu vývoja niekdo vrazil slušný balík.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit