Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napadla mě šííílená vychytávka/featurka pro ještě větší "jízdu" - hra by aktivovala mikrofon a snímala by určitým způsobem zvuky z něj tak, aby na to Vetřelec mohl i sem tam zareagovat. Vezměte si třeba, když byste se krčili za rohem, zjistili s úlekem, že je přesně v koridoru, kterým chcete projít a zalekáte se - vydáte zvuk, zrychlené dýchání, možná i malou hlásku - a to je přesně to, na co ta potvora čeká! Otočíte se a BUM - stojí u vás *1* nazval bych to po vzoru modu z Bioshocku "Mod 1979" *1* *1* *1*
  • Buďmě rádi, že tohle neprošlo.
  • vy jste mě vůbec nepochopili =) 80" feeling to já rád... jen že je na internetu i gameplay z Alien: Isolation a pozorně sledujte záběry vetřelce a jak je vymodelovaný. Chodí tam jak Hudson probraný z kriospánku, když míří na kafe. Když si vzpomenu třeba na Rage, tam byl pohyb postav diametrálně na výši. U téhle potvory bych čekal plíživější pohyb. http://www.youtube.com/watch?v=jpqi1nLTu4k a http://www.youtube.com/watch?v=Qbv9rs9bVOE
  • "Uklidni se Hudsone, ta holka tu prezila mnohem dele a bez vojenskeho vybaveni"...."a to z ni bude velitel, hee?":-) Bez toho typka a jeho hlasek by byli Aliens polovicni. Budiz mu vetrelci tlama lehka.
  • A ako inak by si chcel na tomto zalozit hru? zase nejake obmedzenia zo strany "reality" tu byt musia.
  • Gordar
    Ja nevim ale nemel by ji ten alien okamzite najit, ma preci smysly ktery mu cloveka zvyrazni a neco jako schovavacka pred nim mi prijde dost silena idea. Na druhou stranu Aliens ukazali ze to asi jde.. Ale stejank mi to nesedi.
  • Nejspis jsem to tehdy videl pohromade s jeho kresbama a myslel si, ze je to taky jeho. :)
  • A kterou stranou se to krmí?
  • GlaDOS
    Já si na to odpovím lehce. Vetřelec není telepat a neví, s kým má tu čest. A když tak vzpomínám na osud Hudsona, tak to nebyl až tak bezhlavý rush.
  • A jak jsi přišel na to, že to je Gigerova kresba, když tam máš přímo jméno Mike Worall?
  • GlaDOS
    Tak to by mi zase nevadilo. Přijde mi daleko lepší, když je hra kratší ale nahuštěnější. Prokousávám se teď Assasinem 5 a už je to úmorné a natahované až běda.
  • GlaDOS
    Tento rok bude. Týmu pomalu docházejí finance, takže bych to tipoval na první polovinu tohoto roku.
  • "dostali přístup do archivů 20th Century Fox... Jedním ze znovuobjevených detailů je tak jméno Rona Cobba"
    Ehm, na to netreba prehrabávať archívy, stačí si pozrieť Making Of na Youtube...
  • Tím ale netvrdím, že to tak nutně musí dopadnout *4*
  • Páni vývojáři, čím víc toho naslibujete, tím snadnější bude šlápnout vedle.
  • Proc se mi nespousteji videa na Games Tiskali? Vetsina webu jako Yotube jede v pohode, ale Games nee...
  • MickeyMutant
    Budou tam Victory Flags?
  • Asi proto, že si ho dokážu odmyslet.
  • sorry ale jak ti to může přijít zrůdný, já se svalil smíchem když jsem uviděl ten lidský obličej, co má místo zadku
  • Je důležité si položit zásadní otázku a ujasnit si věci...například:
    Proč se vetřelec v prvním díle plížil, schovával a útočil ze zálohy? - Protože byl sám proti přesile
    V druhém díle se ukázalo jaká je taktika vetřelců když mají převahu - zběsilý RUSH

    Takže...co brání tvoru, který byl stvořen na zabíjení a tudíž má na to naprosto vybroušené smysly zabít JEDNU ženskou beze zbraně...

    Obrázky na mě dýchají fakt parádní atmosférou a jsem zvědavý jak to nakonec dopadne ale celá atmosféra jde k čertu když si položím a zodpovím výše napsané otázky a připomínky, koncept stealth plížící se hry v kulisách Aliena pokládám za naprostej nesmysl a myslím, že Ripley svírající plamenomet v ruce by se mnou souhlasila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit