Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To uz si delaji srandu ne?? Kolik let ze se to uz odklada?? Doufam, ze to aspon bude stat za to...
  • Marinak je asi Chuck Norris ..aliena pěstí ..mno nééé :D
  • Gearboxu chci verit a odklad mi osobne nevadi. Prusvih bude, pokud hra ve finale dopadne spatne. Jinak COOP mam rad a marinaci by meli chodit vzdycky aspon ve dvou :-).
  • Takové nemastné neslané
  • Co kdyby Vám televize...klik zavřít *1* .
  • tak odklad na 2013 znamena akorat, ze to nebude pusobit jak 5 let stara hra ale 6 ...
  • Kdyby ta hra měla být aka Alien (1) tak nevím, co by jste jako chtěli hrát :) ... každopdáně to odkládání je divné a mně osobně se na tom nelíbí ta grafika, ta jakoby komixovost ala Darknes 2, to vypadá strašně a zvlášť k Vetřelci se to nehodí ani trochu, kde je sakra temnota, syrovost... to už Alan Wake "vypadal" líp :)
    • Kdyz ono by bohate stacilo,kdyby se to neslo v podobnem duchu jako prvni Avp.Ale to je na dnesni pomery ocividne malo akcni. *1*
    • frag.ment
      Pravdu máš.. Alienů musí být dostatek, aby ve hře bylo co co killit. Ale kolikátej už je to odklad (i když jakože "neoficiální")? Myslím, že to už po několíkáté předělávájí a to nepohlo žádné gamesce. Budu překvapenej, jestli to nakonec vůbec výjde a nebude to budget za 200.
      • jo hrám od Blizzardu to neuškodilo :)
  • No řešit tu Camerona/Ridleyho myslím není zrovna moc adekvátní k této hře, hře...
  • From the creators of Duke Nukem Forever by se moc hezky vyjímalo na krabici.
  • Jé vetřelec, tak já ti dám pěstí!

    :-DD

    to je parodie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit