Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže po tom co udělal gearbox s Brothers in Arms HH jim nevěřim... tady máte jedno z prvních ukázek gameplaye. Vůbec nechápu proč hru takhle nevydali. To co vydali byl paskvil. Video cut-scény jsou otravny.. Mnohem lepší je když jste nerušeni v dění. Viz Half Life 2 a toto video. http://www.youtube.com/watch?v=E98G3-1dv6Y&feature=related
    a ještě k tomu hru uplně pohřbili tim, že nevydaj další díl. Měli následovat Ardeny!! Na to sem se nejvíc těšil. Prostě Aliens se nepovede bude to kravina zase to naposlední chvíli změněj pro nejširší publikum....... *16*
  • neztrailerovaterné. takovy slova miluju *4*
  • k videu.. ty trenky si zaplatíte *15* suprová atmosféra kvůli téhle hře koupim novyho kompa uvidime co bude za stroje *4*
  • no jsem fanousek alienu a tahle hra bude urcite bomba , pokud to ovsem nepodelaji moc hektickym a ( one shot stylem ) zabijenim alienu
  • tak k tomuto môžem povedať len jedno: už aby to bolo vydané!
  • Mne prsanie nepriatelov vadit nebude ak to bude spravne davkovane a nie nonstop zalezitost proste take to vyhrotenie lv. Coho sa bojim a co mi vadilo aj v staruckych avp je arkadovost predovsetkym marinaka.Tu by som si prial aby marinaka spomalili ziaden sprint pospiatky a ziadna presna strelba za behu-nech je naozaj citit rozdiel medzi clovekom a votrelcom.Takisto neviem ci sa bude dat hrat za votrelca ale styl ze clovek v roli aliena beha okolo marinaka a seka zmetene rukami mi tiez moc nesedi je to zmetok a chaos navyse s pohladu 3 osobi to posobiaci smiesne.Kontak na blizko by malo znamenat povalenie vojaka na chrbat a nasledny okmazity koniec ziadne srani.
  • Thorgall
    Ač nerad, musím souhlasit. Taky se mi to nečetlo zrovna zlehka. Některá souvětí jsem si musel opakovat, abych pochopil, jak byly myšlené. Ke hře: mrzí mě ta arkádová hratelnost. Už Dead Space 2 to s počtem nepřátel dost přeháněl, a tady to asi nebude vyjímka. No nechme se překvapit.
    • Whoossain
      I když je to trochu off topic, tak mi to nedá, abych nereagoval na tvoji zmínku o Dead Space 2. I já měl s počtem nepřátel trochu problém. Po atmosférické jedničce se dvojka zvrhla ve frenetickou rubanici, kde bohužel atmosféra ustoupila až na druhou kolej. Bytostně jsem nesnášel level, kde na mě cestou výtahem doslova pršeli necromorphové. Snad se Colonial Marines vyvarují toho, aby místo napětí u člověka převládala myšlenka "Sakra, kdy už ty potvory přestanou vylézat, já už se chci kouknout někam dál."...
      • Souhlas, dvojka tak dobrou atmosféru neměla. I když teda v jedničce jsem se nejvíc bál do chvíle, kdy jsem zjistil, že ultrapomalá myš není záměr, ale blbě nastavenej vsync. Pak už jsem nemusel čekat tři vteřiny, než jsem se dozvěděl, kdo mi to řve za zády. *4*
  • pro me jako fanouska filmu aliens to pecka urcite bude a nemuzu se uz dockat.jsem hrozne rad ze vyjde hra kde nebudou predatori a dalsi co nezapadaji,po alien trilogy a alien ressurection (a ze to je uz davno) to bude prvni hra jen o vetrelcich a marinacich.kooperace je urcite jeden z nejlepsich napadu.doufam ze se hra bude co nejvice drzet filmove predlohy a uz brzy uvidime poradny zabery z hrani,i demo by neskodilo
    • Přesně, konečně hra bez predátora. Navíc navazuje přímo na dvojku, takže možná bude Bishop, Newt, Hicks... těším se. *4*
      • s tím bych nepočítal:-) Zas až tak osnově to vedené nebude...a pokud ano tak nikdo z výše jmenovaných tam nebude - jsou totiž na cestě v záchranném modulu k Fiorině 161;-) pokud se bavíme o posloupnosti událostí
        • No podle traileru právě nejsou. Tam se události z trojky nestaly. V traileru se přímo hlásí, že našli půlku syntetika. *4* Pokud tomu správně rozumim.
      • MishKonn
        Hudson: Hey Vasquez, have you ever been mistaken for a man?
        Vasquez: No. Have you?
        Gotta love it.
        • Anytime,everywhere:-D
        • We're in the pipe, five by five. *5*
    • MishKonn
      Pamatuju si, jak jsem jako malej kluk Alien Trilogy hrával na PSX, a potom jsem měl noční můry, že mi ta hra nejde vypnout, Alien leze z TV a vyžírá mi hlavu *15*
      • takze rocnik +- 87 ? :)
        • MishKonn
          90 ;)
          • 85! Dnesni decka ani poradne nevi, co je to vetrelec :Ddddd
            • jeste uber decko,moje prvni konzole za vlastni penize byla CD32
      • tyhle hry se neprodavaji,PS3 to prehraje.porad ji mam ve skrini a je jako nova,stejne tak resident evil a tomb raider.ty cerny CDcka jsou divny,ani uz si nepamatuju na co to bylo,asi ochrana nebo co :-)
  • Nesnáším vetřelce a nechápu, jak tohle někoho může bavit.
    • tipuju, ze jsi rocnik cca 97+ *1* Ach, dementni dite
      • No, myslím, že zrovna KANE má opravdu dobrý důvod vetřelce nesnášet. *3*
        • ptáte se proč? Protože Kane byl první obětí vetřelce,respektive chestburstera:-DDDD Tomu říkám ironie:-D
          • Cajk
            koukám že při těch filmech dáváte fest pozor.. Já vždycky jedničku prospal, než začla akce. Musel sem se na to koukat dopoledne, abych vydržel:) Dvojka bohužel šla hodně do akce, konec poněkud zvláštní.. trojka byla syrová, fajn, ale nebyl u ní Ridley, což byla obrovská škoda - no scéna beze zbraní a běhání sem tam koridorama i tak super, Vzkříšení? - dle mého dobře zvládnutej návrat, výborný rozuzlení, ale mělo to svý slabiny..

            Ovšem sečteno, podtrženo, tak dobře laťku si držící sérií se může pochlubit jen málo quadrologií (AVP/P nepočítám, o něm tu nebyla řeč..)
    • Ja treba nesnasim Šmouly,ale i tak se na ne se synem podivam *4*
      • Šmoulové mi nevadí, ale z vetřelců se mi dělá fyzicky špatně.
        • mně se třeba dělá fyzicky špatně z toho, co jako lidstvo děláme se svou planetou, Vetřelec je fakt to poslední, co by mi zvedlo kufr :)
        • MishKonn
          A co nechápeš na tom, že ostatní lidi jsou trošičku psychicky silnější než ty a ač mají z Aliens samozřejmě taky "the creeps", užívají si ten pocit zoufalého boje proti nim. *4*
        • v tom pripade nechapu tvuj prispevek
  • Firmě Gearbox jsem vždy věřil ale potom co jsem viděl ukázku na Brothers in Arms furious 4 jsem začal pochybovat...doufám že se to této hry nedotkne a bude to supr zážitek.
    • Nový Brothers in Arms,, mě se to líbí(vidim v tom prostě hanebný pancharty)... vážnejch dílů brother. už bylo dost... a stříleček z druhý světový ještě víc. Už mě unavujou dojemný scény oplakávaní svých padlých kamrádů. Teď se budou náckové mlátit tomahawkem... jinak serii Brother in arms mám rád a byl by podle mě, ale zase problém navázat po furios 4 na minulý díly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit