Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co nemeni nic na tom ze pisete kraviny obaja, akurat on len prachsprosto troluje a ty sa snazis argumentovat. Ako tu niekto pise nizsie: Nekrmit! Chcem sa dozit doby ked ludia pochopia ze jediny liek na hentakych je ignoracia *9*
  • Slyšel to od Karla, říkal mi to Martin. Avšak nakonec se mi Martin přiznal že si to vymyslel.

    Asi tak ... *1* *3*
  • Prepacte, nemyslel som to zle, arma engine je najlepsi a bohemia je bohovska ! Zistil som to po zahrani army, musel som to tu hejtit pretoze som to nehral a clovek sa tak citi zaujimavo, to je to co robia deti v mojom veku, co uz, aj aj budem niekedy dospely ako vy a nebudu zo mnou hormony robit to co teraz robia (kiez by som bol dievca, vraj dospievaju skor).... este raz Soory bratia.
  • tu ide o ten sposob ako ho komentuje, komentuje ho ako 10 rocny chlapec ktory potrebuje byt zaujimavy a potrebuje hejtit vsetko pretoze je to pre neho "In" tak ako bolo niekedy fajcenie v jeho veku, hold, doba sa meni. Keby tu dal normalny argument tak nic nevravim, lenze on ziadny nema len sa tu robi idiotom...
  • vlastik.plaminek
    Mají Soldier of Fortune 3. To je fakt výhra v loterii.
    EDIT: Abych jenom nezmrdil, tak docela dobrého Chasera, ale ten vyšel už někdy za krále Klacka a od té doby ticho po pěšině.
  • Toto su take zvasty asi ako, ze nemozem komentovat kvalitu auta lebo som nijake nepostavil *1*
  • zda se mi že ten hoch je ted docela pod tlakem, sice jim nevidim pod pokličku jak co ve firme delaji ale mohli mu dát jako back up nejake zkušené vyvojare. Preci jen jakkoliv muže byt talentovany, je to jen amater
  • Ak by niekto nevedel co znamena v diskusnych sferach slovo troll,pre vysvetlenie si pozrite prispevok od uzivatela s nickom SLOVAK.
    Ah a este nieco prosim bolo by lepsie dodrzovat nepisane pravidlo: Dont feed the trolls :D
  • nic ve zlém realita mne zajimá ale hra jakožto celek víc .tak že otázka je kdy?
  • Milý Veskoslave, primitivní je urážet celý národ kvůli jednomu blbečkovi.
  • Divne, ja cekal cenu kolem 15-20 EUR.
  • Beztak ho to jenom silene vzrusuje, ouchylu jednoho:-)
  • On hejtuje pod všema článkama o Bohemce už asi rok, včetně těch o Češích co byli zavřeni na Limnosu a evidentně i u her co mají s ARMA třeba jen společný engine jako DAYZ.
    Zajímalo by mě co mu udělali že se v něm bere taková vytrvalá nenávist, asi mu Marek Španěl unesl rodinu a otrávil psa *7*
  • sugyn
    Proc? Treba protoze muzu?
  • Jack1947
    Procitl ze zimniho spanku... prave vcas. *15*
  • Veskoslav
    Proč jsi smazal původní příspěvek? To si nestojíš za tím, co jsi napsal?:)
  • sugyn
    *Nemuzu reagovat na posledni prispevek v diskusi ktera me zajima. Tak nic.
  • celoush
    Vítej v novém světě...
  • XorxoxTalarius
    No tak proto se to taky jmenuje Early Access ze ano ;) A jestli do hry das sve penize i presto ze ti autor rika ze je to Alfa (pripadne beta) a cekas ze bude plne funkcni, tak je spis neco divneho s tebou nez se svetem. No a pokud jeste u toho budes jeste vyrvavat ze te to jako zakaznika nezajima, tak jenom ukazes ze jsi moc rozumu nepobral.
    A investice je to ve smyslu pomoci s dokoncenim vyvoje kde investujes svoji duveru v onen projekt a tvoje duvera bude zakoncena finalnim produktem
  • Jack1947
    Dekujeme za osvetleni, Pepo. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit