Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zas sú ti "zlí" Rusáci? Trapas...
    • xixixao
      Ne že by Rusáci museli být vždy ti zlý, ale realisticky, od koho jinýho by se v dnešní době dala čekat agrese? Já bych vsadil boty i kalhoty na Union State (http://en.wikipedia.org/wiki/Union_State)...
  • To je tak ujeté až je to boží :)
  • smejki
    hmmm...a hraje nám k tomu zastydlá kopírka Lux Aeterna *7*
    • No tak to sem tam trochu přípomíná Lux Aeternu a co. Upřímě, nic proti Mansellovi a jeho umu, ale tady u nás jsou všichni počůraní z jednoho tracku, který znají jako jediný a hned chytračí.
  • Mě už nebaví pořád dokola bojovat proti Rusku :( Amíky už to omrzelo, čechy bohužel stále ne...
    • Tak Rusko je přece jádro zla a emerika je úžasňákov, to nevíš? :P
  • Hru mám u zádele ale kua ten trailer je špičkovej - top5 letošních!!
  • What the fuck am i watching?!?
  • Uz se nemuzu dockat a to prvniho zari spusti. Prvniho parana a snad nejvetsiho dobyvatele uz maji jisteho :D
  • Ten pribeh je proste tak nerealnej ze to cloveku proste prijde ve svetle dnesnich realii smesne :) nemuzu si pomoct :) ale jinak parada
    • :D jn... a ono i ta reklama na Neznam.cz ty snaze o vaznost moc nepridala..
      Ale jinak zpracovani hezky..
  • Dle příběhu který je uveden na oficiálních stránkách infinitum by to byl i dobrej nápad na film *1*
  • kdyz jsem se na to koukal tak mi sel mraz po zadech :) nechteli by spis misto hry na tocit film, ktery by byl vizualne takto pojat *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit