Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před 20 lety, když Ti samí za podpory USA stahovali Rusy z kůže, by to žádné americké matce nevadilo. Jenomže oni byli tenkrát ještě hodní a teď jsou zlí. Jak se to přihodilo?
  • Líbí se mi jak Cesi dokážou vse prevracet. Přečte si článek ještě jednou. Toto je názor jen vedeni Gamestopu což je jen obchodní řetězec. A ještě tu hru nechtějí prodávat jen na základnách. To ze kvůli tomu změnili jména ve hře je spíše obchodní tach.
  • V Německu mají děsný problém s Nacisty, v USA zase s Talibanem. Oba dva jsou přesvědčení, že jediné co stačí je zamlčovat historii/současnost a tvářit se že když to přemalujeme do neutrálních barviček, bude svět zase fajn místo (alespoň z pohledu našeho "správně pomalovaného skleníku").
    Nezúčastněný pozorovatel si jen řekne WTF - řeší jen důsledky a na příčinu kašlou... a jde dál.
  • Je to úsměvné co ti Amíci dokážou :) Je to banda pitomců ,které nevadí ve filmu potoky krve a vyhřezlá střeva a zvuk AK47 tam pozná i předškolák. Ale když se ve filmu ukáže obnažená ženština tak to hned scenzurují. Tenhle falešný humanismus aneb válka s lidskou tváří je k zblití. Připomíná mi to "humanitární" bombardování Srbska kdy se zlý Srbové bránili hodným Američanům , kteří tam bombardovali.
    Tak že chudáčkům příjde politicky nekorektní že někdo hraje za Taliban to to je opravdu hrozné , aby jim to při tom všem zbíjení ještě nějak neublížilo.
    • To víš válečná propaganda na tom si velmi zakládají a neradi vidí když jim to někdo kazí.
  • mne je to uplne fuk. v multaku je vam stejne jedno koho kosite, hlavni je ho vykosit ;) moc se to resi...
  • stejne je to jen marketingovej tah *3* diky tomuhle bude mit MOH extremni prodeje
  • Aha, ale zabíjanie talibancov je v poriadku... no čo čakať od ju es ej
  • tak už to jede, jdu pařit !!!! *1*
  • Mno, kdyz jsou pouzity realny nazvy cehokoliv je dycky zadelano na problem. Urcite se nakej blb na tom zviditelni. EA si meli koupit od Usama licenci. *1*
  • Jeste ze tu emeriku mame ,je sranda koukat na nekoho kdo je jeste vetsi blbec nez my cesi :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit