Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    se vší úctou ke starýmu Andrzejovi v jeho vlastním zájmu by radši ty peníze chtít neměl... nevím kolik zlotých stojí lahev vodky, ale za takovou částku by si asi už bazén napustit mohl... myslím že udělá líp pro své zdraví když se na to vykašle

  • Jack1947

    So far, so good 😉😛😎

    Pak že tu bude po zavedení  povinných REGISTRACÍ  mrtvo hehe, no pravda chybí toho 60-80% balastu nesouvisejicím s ničím v článku.

    • StarejKokos

      O balast a nesmysly se tu staras ty, parada. A na kazdej svzj koment si sam kliknes ten jeden trapnej plus. Ses ill

      • Jack1947

        Co ted neklliknul si mi ten plus ty trolle ?

    • U většiny článků mrtvo je.

      • Je tu sice cca 80 postů, ale "diskutujících" je sotva 20. Předtím by tohle touhle dobou už dávno mělo stovky postů. Ano je tu mrtvo.

        • Jack1947


          "60-80% balastu nesouvisejicím s ničím v článku"

          😉 Opravdu ?

          • Mrkni třeba sem - https://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/railway-empire-recenze-309187/ z těch 22 je jeden inkognito a druhý autor článku, zbytek jsou neregistrovaní a vše je k věci. Bohužel teď když vyjde článek, tak je většinou prázdno. Alespoň si v těch článcích můžou psát co chtějí a nikdo je nebude moc opravovat.

            https://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/transport-fever-recenze-289406/ - tahle je taky dobrá.


            Ten balast většinou tvořilo pár jedniců a ti jsou tu stále. Jen zmizelo těch 80% postů k věci.

            • Jack1947

              Je mi líto že povinná registrace nepřesvědčila lidi, nicméně zdá se že prostě je to jednoduché " Mám rád web kam občas píšu ale registrovat se tam nebudu čili z toho vyplývá že asi moc rád nemám půjdu jinam kde registrovaný už jsem a dlouho" 😉

              Nesouhlas většinou se to zvrtlo v žabo myší války s několika anonymy co si měnily nicky aby unikly banu to je podle tebe plodná diskuze a k věci ? ukaž mi nějakou kde se to řešilo bez osobních urážek a pměřování co je lepší/horší.

              • Reakce na příspěvek:

                Ban se dával na IP adresu. Změna nicku nepomohla. Plodné diskuze jsem ti tam dal, ale evidentně jsi ty odkazy ani neotevřel a jen trolíš.

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  No dobře Transport fever dejme tomu ta předtím o nic moc slabší než ted klasické diskuse. To samé bych mohl říct o tobě i když ted mi to více dává smysl že ty si byl hlavně anonym, jinak si ten brekot nedovedu představit.

                  To se sice dával ale měnily si nicky z jiného důvodu, aby to vypadalo že aargumentuje jiná osoba. Jen nechápu jak to dělali asi si zaplatily nějakej  ip switcher - což je pěkná zoufaLOST😬

                  Mimochodem mnohdy je lepší méně než více anonymové vždy začnou argumentova pomocí flamu. Jenže registrovaný si dá pozor. Nehledě na to že obraz diskutující je jak už bylo řečeno jen minimum návštěvnosti webu... neřikám že pravidelné.

                  • Reakce na příspěvek:

                    Pokud má člověk potřebu tohle dělat, tak si klidně založí víc účtů. Psal jsem předtím jako anonym a i teď píšu jako anonym (registrovaný), ale nic to nemění na obsahu, ale spíš mi přijde, že předtím tu prostě bylo živo a daleko plodnější diskuze prakticky pod každým článkem, ale tady je až na pár výjimek mrtvo jak na bonuswebu, když tam stejným způsobem zařízli diskuze a už tam jen zavítají jen maminky lovící íčka a hrej je na tom podobně.

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      To mu se říká úplně normální proces, ano můžou zde bejt přínosné diskuse ale většinou je to jen práce navíc... Bonusweb bych zde nepletl tam mají divné ověření ale mrtvo no mrtvo jak jde stejně jako na obou když se nalezne zajímavé téma je diskuse od více lidí- které ale se většinou už znají.


                      Ha, já to věděl! žes byl anonym.

  • ALHAZRED

    Tady čtu joo znama knižni saga Zaklinač, prdlajz světoznama :D

    Par knihomolku si mysli že to čte každej...nečte, par studentiku na kolejich, pak si zahraj dračak...mne osobne ty knihy nezajimaj, ptž Sapkowsky je vocas...

    Až CD Projekt ze Zaklinače udelal FENOMEN jakym dneska je, a že jim nepomoh ani zbla, spiš naopak, von si debilek tenkrat myslel, že počitačovy hry sou pořad na urovni pouťovejch automatu...njn nedal bych mu ani PRD.

    Jo kdyby nebylo knih, nebyl by Zaklinač, ale ani prodeje knih, ani serial a po Zaklinači by neštek ani pes, a ja si myslim, že CD Projekt by vytvorili ňakej jinej fenomen, ptž to jednoduše delaj dobre.

    Ktovi esli...nebude za par let škemrat o dalši prachy...esli ma na pravniky, tak ma peňez dost,

     a ja bejt CD Projekt, tak ty prachy dam radši pravnikum...

  • Byla v některé z jeho knih zmiňována hamižnost? A jak ji zpracoval? :D

  • Magister_Peditum

    Podle mého laického názoru, na peníze má nárok jen v případě, že licence skutečně platila jen pro první hru. V tom bodě, že chce zpětně podíl ze zisku, který původně odmítl, mi přijde jeho jednání dost nemorální. Tímhle si sympatie rozhodně nezíská. 

    • sukovf

      Mám dojem, že mu v tuto chvíli jde spíš už jen o ten podíl - koukni na jeho věk, ten už žádné sympatie dávno nepotřebuje. Určitě ale platí, že už by neměl dostat nic, když dokonce sám přiznal, že se nároku na jakoukoli další odměnu dobrovolně vzdal. No jo, Polsko.

  • Phillios191

    Sapkowski chce peníze? Tak ať jde do Amazonu, tam pořád nabírají!

  • Ilusiveman

    Jako přiznejme si, že bez jeho knížek, který považuju za jedny z top, co jsem četl, by se ta hra takovým způsobem do fáze, kdy staví vlastní punk rpg. a už ted bych se nebál, že witcher feeling punku tam bude cítit.


    neříkám, že to ta firma a studio nezvládli dobře, jenom ten rate, by byl trojnásobnej a lepší volbu než pravě sapkovskeho zaklínače, udělat ani vzdáleně nemohli.


    • Veskoslav

      A teď si příznej, že bez her by prodeje jeho knížek byly tak třetinové a na Západě stále by neměl takovou základnu a sotva by prodal práva Netflixu na seriál. 

      • Ilusiveman

        Jo, to celkem s klidným svědomím přiznám.

      • iSpirit
        Po úspěchu GoT se hromadně zkupují fantasy ságy to televize, takže je velká šance, že by to střelil i bez her.
        • Veskoslav

          Jasně... Kdy že byla první série GoT? Kdy že vyšel 3. Zaklínač? 

          • iSpirit
            😂
            • Veskoslav

              Chápu. Tvoje inteligence někde u bodu mrazu. Zkus použít mozek. Opravdu si myslíš, že kdyby Zaklínač 3 neměl v dabingu zvučná jména, hra by byla mizerná, že by vznikl seriál? A. Ještě placený Netflixem? Doufám, že jsi jenom naivní, protože jestli jsi tak blbý, tak v životě s tebou každý solidně vyjebe.

        • Možná, ale dostal by za to jenom nějakou směšnou částku. 

  • Jack1947

    Já bych to dal CD projektu, a ne zpátky Sapkowskému fuj.

  • MickeyMutant

    Těch výhrůžek, co je v té "žádosti o platbu"! To je učiněná beletrie.

  • cumpi3

    tak proto si vybral pevnou odmenu a ne procenta...on ty prachy stejne nejak dostane

    • Ilusiveman

      nechápu, proč by se neměl topit v penězích, když RRM má v podstatě slabší šálek.

      • cumpi3

        z hlediska prava nevim, z hlediska moralky by nemel. Tu moznost mel, vybral si radeji hotovost. Jeho problem, nevim, proc by mel ted neco chtit

      • Veskoslav

        Protože nenesl žádné riziko, procenta odmítl, na CD Projekt neustále nadával a hry nesnáší. 

        • Ilusiveman

          i takoví jsou lidé, uveznění ve svým vlastním pokrouceným charkteru. Je blbý, že svoje práva vlastně sám za úplatu omezil. Nicméně morálně jsou ty postavy jeho děti a CD Projekt tak, nebo tak, by měl dělat dalšího zaklínače. Bez vyrovnání to je ale padla, ne?

          Bez toho světa a knížkovýmu pohledu by hra od nich prostě vydělala něco s 3x menším ratem vývoje prodeje té hry, kdyby šli od píky. nemluvě o tom, že na Witcherovi to studio vzniklo do stavu, ve kterým konkuruje kde komu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit