Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo WoW jde pomalu ale jiste do kytek, jeste nedavno 12 mil hracu, dnes 7,7 a stale klesa ... neni se vsak cemu divit, hra uz opravdu nema co nabidnout, krom neustale zdimani hracu ve hre, takze cim drive spadne z trunu tim lepe pro celou herni MMO komunitu :-) A mozna bychom se dockali i nejakove lepsi MMO od blizzardu :-)
    • ''brzo'' to nečekej, každý víme svoje viz diablo 3 (Myslím tím domu výroby)
  • *1*To je tak když mainstream musí lichotit i v totalitních zemích .... zištná ubohost , která se tak dostala jen víc na oči .
  • nevite poradit nejake mmo kde je dost hráču? melo by to byt nejlepe fantasy
    • guildwars2 vole....
  • TheGGG
    Další důkaz ubohosti této pozapomenuté firmičky
  • calwin
    oproti originálu W3... celé zle... len toľko :)
  • Uz jsou vazne trapni.
  • Nechápu pandy v WoW ani jsem je nepochopil ve warcraftu3. Proč hrát za ožralou pandu? Ale číňani se z toho pos...er.ou *4*
  • Kraviny ! Naprostý kraviny ! Tak krásný lore to mělo, vyšly mraky knížek, fanoušci psali fanfikce, lvl80ETC skládali metalový balady a dnes tu máme stupidní bambusožrouty z W3 easter eggu cílící na už tak rozebraný čínský publikum.
    Dejte mi mínusů, kolik chcete, ale většina z vás mi musí aspoň z části dát za pravdu.
    • Jo a pandy tam vubec nicemu nevadi, nebot jsou stejne infantilni jako vsechno ostatni v ty hre.
    • Jsem tak zkusmo zakoupil battlechest a nestacim se divit, vsichni nadavaji na pandy, ale ze cela ta hra vypada infantilne nikomu nevadi? Chodici slunickovy kvetinky, fialovoucky zbroje jak ze sveta poniku, mounti ruzny svitici ochechule, ta hra musi byt plna buzerantu anebo deti. Vzdyt je to hrozne nevkusny:). a jak se tam produciruji high levely vtech srandovnich kasirovanych zbrojich. Snesu ledacos, nejaka stylizace mi vetsinou nevadi ani detska grafika, ale tohle? To nemuzu hrat protoze se stydim kam jsem to vlez *1*
      • +1
    • TheGGG
      jaký krásný lore? dyť těch pár zajímavých věcí obšlehly a zbytek jsou absolutní nesmysle.
      • c obslehli?? urcite ne kung-fu pandu,pandu meli oni driv uz ve warcraft 3,takze kdyby to nekdo
        obslehl tak jedine kung-fu panda.
        jediny z ceho cerpaji je Lovercraftova mythologie bohu,ale z toho cerpaji uz od vanilly:
        Cthun.
    • Nesouhlasím, včera jsem četl nejnovější komix Dark Riders který vysvětloval jednu z největších záhad ve Vanilla wow - černé jezdce kteří jezdili po Duskwoodu a pátrali po magických předmětech - a bylo to tak epické že jsem se z toho málem pos***. Blizz se teď hodne zaměřuje na historii Azerothu - na Titány, Staré Bohy, tohle video... a já z toho mám radost. Je pravda že už není tolik aktivních fanoušků ale to je proste jen tim že hra už zestarla a je tu mnoho dalsich alternativnich MMO ktere jsou zdarma. Problémem je taky to že hra není v češtině.
      PS: Zajimavé že pandy vám všem vadí, ale když v Burning Crusade spadla na Azeroth vesmírná loď se sci-fi ufounama Dranei tak to bylo v pořádku *1*
    • krasne lore to ma stale,mozna i lepsi,jen hold nekomu strasne vadi pandy.
      • Navic pandy jsou rozhodne drsnejsi nez treba takovy gnomove *1* A gnomy mame od vanilly.
      • Přijde mi, ale že tam vůbec nezapadají. Po tom všem, co se v lore Azerothu odehrálo mi přijde netknutej kontinent černobílých shao-lin medvídků jako pěst na oko.

        Je to asi tak logický, jako udělat z Teda Mosbyho buzeranta.
  • wow je nejlepší mmo (tohle neni trolling), jen škoda že ted uz to nikdo nehraje jinak bych se do toho sveta zas podival *4*
  • pekne,je videt,ze jim jde o hrace,stale neco delaji do wow,narozdil od diabla 3,
    kde na hrace uplne kaslou a snazi se z toho jeste vytriskat vic money.
    • Uz brzy ohlasi neco velky ohledne Diabla 3, tak se ledy pohnou...
    • Na hráče kašlou.Ano do wow musí "něco dělat",protože má měsíční předplatné,takže kdyby nic nedělaly razantně jim ubude populace.Na diablo 3 můžou prdět,protože žádné předplatné nemá a stačí koupit krabice.
      • ve wow toho dost delaji pro hrace,oproti vanille a tbc,tam temer nic nepridavali,rotace byly uplne stupidni,bossove velice primitivni,tam zalezelo dost na gearu ne jako ted,
        pvp desne zabugovana, v 40man raidy hrozne propady v fps,kazdy den jsou novinky na mmochampions tohle za dob vanilly a tbc nebyvalo.

        V diablu 3 ziskali neskutecnou hromadu penez za zakoupene hry,nemluve o penezich
        co maji z RMAH,ta hra je v podstate P2WIN,takze kdyby jim zalezelo na hracich,a ne
        na money tak pro to muzou neco delat:ve wow jsou mesicni popolatky,v diablu 3 RMAH
        a lidi to stale dost vyuzivaji,tekze rozdil v zisich za mesic az tak propastny neni,
        uCro sem videl jak v klidu za 5minut utratil 1k na RMAH,ktere pak dal bud z5na RMAH za draz(flipping)nebo na loothunter.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit