Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda nečekal jsem, že to někdy napíši, ale v tomto případě mi skutečně příjde recenze na konkurenčním českém webu o hrách mnohem objektivnější.
  • Na Cpu kvůli AI nebo proč ?
  • kostejnesmrtelny
    Přiznávám, vycházel jsem ze 1404, kterou nárazově, ale zato zuřivě hraju dodnes a 2070, která mi přišla víceméně jako přeskinovaná 1404 + pár drobností navrch. Sypu si popel na hlavu.

    2205 jsem zatím nehrál a ani to v dohledný době neplánuju (cena, Uplay no a v podstatě i to, co píšeš).
  • To jsme nepochopili, hrál jsem všechny předchozí díly (jako všechny, od prvního). Blbý je až 2205, protože většinu toho, o čem mluvíš, nemá. (Tedy nemůžeš nic postavit blbě, ve hře jsou asi tři budovy, které musí mít "dosah" do zástavby, to je jediný okamžik, kdy možná budeš maličko bourat, všechno ostatní můžeš postavit, kam chceš, místa je všude dost a budova, která "kdekoliv na mapě stojí", prostě generuje suroviny.)
  • elwiscomeback
    Pro mě to bylo vždycky tak, že tycoon byl limitován na minimální prostor a řeší se hodně drobnosti (ceny, potřeby návštěvníků, hodnocení) (theme hospital, RCT) a budovatelská strategia byla taková, no globálnější a neřeší tolik věcí - prostě stavím abych mohl zachvíli postavit ještě víc - tak to teda vidím já *1*
  • Ehh, nope. Možná tak v příběhový kampani nebo na easy diff.

    Série Anno je primárně o optimalizaci produkce, obchodních tras a efektivním využití místa. Trochu jako Settlers. Postavíš-li město blbě, budeš muset bourat, což je hodně drahý a když to přeženeš, nemusíš se z toho už vyhrabat. Pokud nevybouráš, nedohraješ. Tahle série má určitě svý specifický publikum (vyvíjej ji Němci, což taky o něčem svědčí *2* ) do kterýho možná nepatříš, ale tvrdit, že to není hra je blbost *5*
  • Viděl jsem jenom video ze hry, tak to může zkreslovat. Hra mi přijde nudná, jenom se na mapu plácaly budovy a nic moc se nědělo *9* Pokud to odpovídá, tak za mě 5/10 za grafiku.
  • Naprosté zklamání (myslím hru, ne recenzi, byť ta taky mohla být lepší a kritičtější). Není v tom žádná hra, jenom vyvažujete suroviny. Potřebujete tohle, na to musíte mít tohle, tak postavíte budovu na tohle, ta ale potřebuje tamto, tak přidáte budovu na tamto a jste v plusu. Chcete víc něčeho, postavíte budovu na něco, ta ale zase potřebuje tamto, tak přistavíte ještě jednu na tamto a jste zase v plusu. To je celé. Má to asi dvě pravidla a tři řetězce surovin, nic jiného v tom není, je úplně jedno kde co stavíte, žádné "strategické rozmisťování skladišť", jediný požadavek je, aby k budově (která může být naprosto kdekoliv) vedla silnice. Průšvih. Vizuálně super, hra žádná.
  • Ten titulek je tak skvělý, že bych si i přál, aby to bylo skutečností *1*
  • Inquisitor
    Strategie bývají náročnější.
  • Walldstein
    Hmmm... A co je dle Vás čistokrevná budovatelská strategie? Jaký je rozdíl mezi budovatelskou strategií a tycoonem??
  • del0
    TT není budovatelská strategie, hmm... *7*
  • jak to fungovalo?
  • PreidaQ
    Já bych neoznačil TT přímo jako budovatelskou strategii, to je prostě tycoon.
  • Tilwaen
    Souhlas - byla to jedna z nejlepších coop her, co jsem hrála. Moc mě mrzí, že na to další díly nenavázaly.
  • takova drobna poznamka, co bych vylepšil. vadi mi že je tam jen jeden typ budov (nebo dva), pro každou uroven. bylo by fajn kdyby typu budov bylo víc jako v simcity. Tohle mi vadilo i v Tropicu že pak mesto vypada tak nejak jednotvarne.
  • "AI protivníci nebývali na mapě ani v předchozích dílech, stejně jako snad neznám budovatelskou strategii, kde by tam byli. Nepovažuji tedy za nutné to nějak primárně zmiňovat."

    1. byli

    2. transport tycoon
  • Ve 2070 byli, předchozí jsem nehrál. Nicméně AI protivníci šli zaptnou třeba i ve stařičkém Transport Tycoonu :)
  • tu 2070 klidne zkus, jestli te tento typ her baví. docela solidni hra. mas tam treba životní prostredí, stavbu na dne oceanu, dve frakce + frakci vedcu, vyzkum atd. I když z te temy životního prostredí se dalo vytežit imo mnohem víc.
  • Ani "Coop" ? V 1404 šlo sdílet ovládání "Imperia" s dalším člověkem po síti a bylo to super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit