Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kde a jak stahnu hru apache air assault
  • nefunguje joystick, není možno ovládat každý post zvlášť. Sim ne sim, tohle je celkem průser.
  • nejde mi to spustit nevite co stim? dela mi to Air Assault 1 i 2 i Naval strike
    V aplikaci AirAssault 2.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.

    Označení chyby
    EventType : BEX P1 : P2 : 0.0.0.0 P3 : 00000000 P4 : unknown
    P5 : 0.0.0.0 P6 : 00000000 P7 : 00000000 P8 : c0000409
    P9 : 00000000
  • Češtinu asi nikdo dělat nebude že?
  • Zlaty Janes Longbow 2.
    Tohle podle obrazku a videi vypada spis jako vrtulnikova verze HAWX.
  • Drom
    zábavná diskuze :) ať je to simulátor nebo není, pořád je to v kategorii HRA, takže asi tak... *3*
  • Každému, kdo nějakou chvilku hraje (od dob SU-27 Flanker, nebo již mnohokrát zmiňovaného Hindu) je jasné, že tohle simulace není, ale hned se nemusíte navážet. Pokud se dá nějaký sim na realisticky mod projít bez závažnějších problémů jen na klávesnici, tak to samo o sobě už něco vypovídá.
    • No ja vidim tu diskusi tak, ze se tady nikdo nenavazi do hry jako takove, nybrz do oznaceni "simulator". Tim tato hra jednoduse neni. To ovsem neznamena, ze bych nad ni hned lamal hul! Akorat jen autor recenze jaksi neovladl sve nadseni. Placat neco o "hardcove simulatoru", nebo "realistickem simulatoru" v recenzi na tuto hru je opravdu hodne mimo misu. Je to skratka zajimava hra, ktera sice neni az tak uplne arkadou, ovsem od hardcore leteckeho simulatoru ma taky hodne daleko...
  • abychom rozlouskliten realizmus .. http://www.youtube.com/watch?v=u-iLcu_4IhA&feature=related ... je to proste strilecka ve vzduchu .. simulaci kokpitu nechme stranou (to je fakt pro HC) .. ale o simulaci letoveho modelu, fungovani a principu nasaze Apache nemuze byt ani rec ..
    • coz nerikam, ze je spatne :) .. realna simulace by nikoho nebavila .. jen je to proste zabavna arkada zamerena pro co nejsirsi skupinu hracu .. takze komu se nelibi sahne po jinem titulu a koho bavi arkady tak si uzije .. na Arme je taky realny pouze pocet srobiku v konstrukci a lidi to bavi ...
      • Souhlasím s tebou, víc takových her. Proč se hodiny zabývat s tím jak vůbec vzlítnou.Příklad: mám Lock On: Air Combat Simulator - manuálu mám tlustý jak bible a když si chci zalítat, tak je to složitý jak kombajn. Teď jsem si pořídil Tom Clancys H.A.W.X. a to je úplně jiný kafe, člověk se vyřádí a lítá hned bez bible. Nebo IL-2 Sturmovik - mám všechny v originálu, ale 20 minut a víc někam letíš, tam tě sestřelí ( nejsem Erich Hartman ) a vše znovu. Takže každý má rád to své, a jestli je to simulátor nebo ne, vždyť je to jedno. ahoj
  • ano tak vsichni piloti musi napsat, ze tato hra neni simulator jaky si oni predstavuji ze by mel byt podle nich. Ja bych misto jedne vety napsane milionem klasickych hnidopichu, kteri uznavaji hardcore simulator only radsi slysel, jak se tohle hraje a jestli je ten jednodussi model ke skode, nebo se to i tak hraje dobre jako "arkada" a na pobaveni pro rekreacni hrace to bude ok. Ne kazdy potrebuje pred startem mackat 100 ruznych knofliku aby se vubec odlepil od zeme. A ze mi milion lidi rekne, ze v tehle hre to neni, tak jsem sice rad, ale preci jen to staci rict jednou a nemusite si vsichni honit ego na autorovi recenze. Takze ode me mate palce dolu za totalne nekonstruktivni prispevky. Bezte si honit paky na svoje hardcore fora, pokud nemate nic jineho co byste napsali. *9*
    • Podle mnohych definic je simulator zarizeni s podobnym ovladanim navrzenym tak, aby poskytnul co nejrealistictejsi napodobeni ovladani vozidla letadla nebo jinych komplexnich systemu (Google definitions).
      V pripade techto definic se nejedna o tak pevne stanovene definice, jako je tomu naprikad u matematickych definic, ale vzhledem k poctu velmi podobnych definic kolujicih na internetu bych ji povazoval za vychozi. A jak jsem uz nize uvedl, tak do co nejrealistictejsiho ovladani vrtulniku ma AA daleko.
      Pojmy typu hardcore simulator, jsou spis pojmy, ktery zavedli sami hraci nebo jsem apson jeste neslysel o pojmu hardcore simulace pohybu planet. Od ceho je potom pojem arkada? Pokud je ale pro tebe pojem simulator vse, co napodobuje byt jen vzdalene ovladani nejakeho pristroje, pak je pro mne AA arkadovy simulator *7*

      A pokud muzu mluvit za sebe, tak na panu Vavrovi ego nehonim, vlastne takhle diskuze se uz tak rozbredla, ze s nim ma jim malo spolecneho *1*
      • *...jen malo spolecnyho.
  • Pochopil jsem , že dynamická kampaň se nekoná :( .. tak ted´recenzi od nějakého toho létajícího maniaka ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit